USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Лучанину, який палицею забив двох цуценят, загрожує до 8 років

20 Червня 2019 14:58
57-річному лучанину повідомили про підозру у вчиненні злочину передбаченому ч. 3 ст. 299 Кримінального кодексу України. Йдеться про жорстоке поводження з тваринами, інформує прес-служба волинської поліції.

Наприкінці травня на вулиці Наливайка в Луцьку зловмисник палицею побив двох цуценят. Від отриманих травм тварини загинули.

Поліцейські встановили, що кримінальне правопорушення скоїв 57-річний місцевий житель.

Відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 299 (жорстоке поводження з тваринами) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці повідомили волинянину про підозру у вчиненні інкримінованого злочину. Йому загрожує від п’яти до восьми років позбавлення волі. Міру покарання підозрюваному визначить суд.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Навуходоносор Показати IP 20 Червня 2019 15:03
Чем больше узнаешь про животных, тем больше разочарования в людях...
Луцьк Показати IP 20 Червня 2019 15:22
А цьому нелюду з Ковеля що дєвкою роздавили машиною собаку ЩООООО?
Побажання Показати IP 20 Червня 2019 16:02
А руки б повідбивати дідові......
Просто Показати IP 20 Червня 2019 16:29
Посадіть хоч когось!!!!!!!!! Загрожує нам всім і все, а як діло до діла то ніх нікому не грозить.
999 до побажання Показати IP 20 Червня 2019 18:00
Який це дід, в 57 років, це громадянин України що ще може і повинен нести кримінальну відповідальність за вчинене правопорушення. Але я думаю, що ніхто його не посадить навіть на один рік виправних робіт бо зараз почнеться, що у нього цукровий діабет чи гіпертонія 3-4 ступені або ще скажуть, що не може по складу психічного розладу перебувати в колоніі.
лучанка Показати IP 20 Червня 2019 18:51
Які всі кровожадні.Дядько гад ще той...Але в тюрму? Дати такий штраф, щоб ще довго чухався, та й усе. А то всі такі людяні-зразу посадити.
Просто до лучанка Показати IP 20 Червня 2019 22:52
Ні! Якраз таких су@@р треба ізольовувати. В жодній цивілізованій державі немає такого блядст&&а як в Україні.
Капітан очевидність до Просто Показати IP 24 Червня 2019 09:31
Ізолювати треба таких як ти, а діда не чіпати, він нічого поганого не зробив