USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Яким буде електронний квиток у Луцьку: види та вартість

11 Жовтня 2019 12:48
У Луцьку визначили види та вартість електронних квитків для проїзду в громадському транспорті, а також прописали основні вимоги до них.

Про це йдеться в проєкті рішення виконавчого комітету від 11 жовтня 2019 року, пише Конкурент.

Як повідомлялося, з 1 листопада у громадському транспорті Луцька (тролейбуси, маршрутні автобуси) проїзд можна буде оплатити лише у безготівковій формі.

Види та номінальна вартість електронних квитків
Основні вимоги до електронних квитків:

1. Електронні квитки мають лицьову і зворотну сторони.

2. Розміри електронних квитків багаторазових: висота – не менше 54 мм; ширина – не менше 85 мм; товщина – не менше 0,65 мм. Радіус округлення кутів – не менше 3 мм. Якість друку (роздільна здатність) не менше 600 пікселів на дюйм.

3. Розміри електронних квитків на поїздки залежать від способу друку та кількості поїздок.

4. Можливість візуального зчитування інформації електронних квитків забезпечується на весь термін користування. Пасажир відповідає за збереження електронних квитків та їх механічну цілісність.

5. Зовнішній вигляд електронних квитків встановлюється актом погодження між виконавчим комітетом міської ради та Оператором електронних систем.

1. Дизайн зовнішнього вигляду лицьової сторони електронних квитків розробляється виконавчим комітетом міської ради.

2. Дизайн зовнішнього вигляду зворотної сторони електронних квитків розробляється Оператором з врахуванням пропозицій виконавчого комітету міської ради.

6. Елементи лицьової сторони усіх видів електронних квитків багаторазових:

- промоційний логотип міста Луцька,

- (необов’язково) інші елементи візуалізації бренду, символіки міста Луцька.

7. Елементи лицьової сторони персоніфікованих електронних квитків багаторазових:

- фотокартка власника,

- ім’я та прізвище власника,

- категорія власника,

- дата видачі,

- кольорові елементи (смужки, написи, символи тощо) для візуалізації виду електронних квитків,

- (необов’язково) додаткова інформація щодо поновлення, актуалізації електронного квитка, продовження терміну дії тощо.

8. Елементи зворотної сторони усіх видів електронних квитків багаторазових:

- ідентифікатор електронного квитка у вигляді номера, штрих-коду, QR-коду чи інших засобів,

- інформація щодо використання електронного квитка,

- інформація про Оператора електронних систем (контакти, сайт, логотип тощо).

9. Елементи електронних квитків на поїздки:

- ідентифікатор квитка поїздки у вигляді QR-коду, номера, штрих-коду чи інших засобів,

- дата, час продажу,

- (необов’язково) додаткова інформація у вигляді тексту, зображень, символів тощо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
Саша Показати IP 11 Жовтня 2019 13:08
Якщо я пересуваюсь на авто, але раз на вісім років є потреба їхати тролейбусом. Разом з тим, нафіг мені той квиток. Разом з тим, не хочу їхати зайцем. Як платити в такому випадку.
Мікола Яновіч до Саша Показати IP 11 Жовтня 2019 14:13
Всє просто - куплєєш квіток на 2-3 паєздкі
Олег до Саша Показати IP 11 Жовтня 2019 16:52
Даєш пасажиру, що їде дальше ніж ти, 6 гривень (маршрутка) і він тобі пробиває своїм електронним квитком. (Я так розумію. Чи може так не проходить?).
Вадим до Саша Показати IP 11 Жовтня 2019 17:26
Картку банківську прикладеш і все.
Andrew до Саша Показати IP 13 Жовтня 2019 10:44
Мобілою, через NFC
Анонім Показати IP 11 Жовтня 2019 13:12
Тобто вартість проїзду буде 7.50?Співчуваю всім хто зранку їде на роботу.навчання.заплатити буде проблема.а проконтролювати в маршрутці забитій буде ще гірше.головне для пенсіонеів зробіть платним.бо така маса людей катається що доїхати кудись за них неможливо
Патріот до Анонім Показати IP 12 Жовтня 2019 01:17
Для пенсіонерів не вийде зробити проїзд платним в тролейбусах-тому що в законі написано:мають право на безкоштовний проїзд!Їм будуть видавати ці картки безкоштовно,щоб вони могли їздити.
бух Показати IP 11 Жовтня 2019 13:21
бред п"яного ..........................
Лучанин Показати IP 11 Жовтня 2019 13:34
Класно. Нарешті !!!
Рошенко до Лучанин Показати IP 11 Жовтня 2019 14:17
Ура! Ми здобули! Це перемога!
З3-ій Показати IP 11 Жовтня 2019 13:37
В Любліні вже років 7 так їздять, якщо не більше.
Анонім до З3-ій Показати IP 11 Жовтня 2019 14:31
і в Тернополі років 2
ГПЗ до З3-ій Показати IP 1 Листопада 2019 12:46
В Любліні немає цього металобрухту, який тут називають "громадським транспортом"
Житель Луцька Показати IP 11 Жовтня 2019 13:39
І тепер ніякої готівки, ніякої - "прошу передайте", ніякої - "де моя здача!", і т.д. Європа)))
Step до Житель Луцька Показати IP 11 Жовтня 2019 13:49
так, "Європа", але за 7,50
лучанин до Step Показати IP 11 Жовтня 2019 14:02
2 поїздки 15грн 3 поїздки 20грн на багаторазовий скільки закинеш стільки раз проїдеш. залежить від стандартної ціни квитка.
Люблін до Step Показати IP 11 Жовтня 2019 14:50
Так в Польщі по 25...30грн разовий проїзд. Тому в нас ще дуже приємливо в порівнянні з різницею між нашими зарплатами.
луцьк Показати IP 11 Жовтня 2019 14:42
я розумію так щоб проїхатись в траспорті треба купити пластикову картку яка коштує 35 грн+ туди закинути ще кошти.....порахуйте який буде прибуток...чому я повинен додатково платити нерозуміла за що, це можна порівняти з тим як ти заходиш в магазин і з тебе беруть кошти за те щоб подивитись на товар і щей окремо за нього заплати.
Василь до луцьк Показати IP 11 Жовтня 2019 19:47
Саме так, тут спеціально не написали, щоб людей не дратувати, а на Волиньпості є уточнено: перед використанням електронних квитків (персоніфікованих і неперсоніфікованих) їх необхідно поповнити. Знову хочуть надурити людей. Та такі квитки за 35 гривень вже повинні містити мінімум 5-6 поїздок!
!!! до луцьк Показати IP 12 Жовтня 2019 16:06
Платитимете банківською карткою! Раніше писали, що оплата прийматиметься банківською карткою. Безконтактно - була така інформація, а от щодо чипу чи магнітної ленти уартки - не пам'ятаю.
127 Показати IP 11 Жовтня 2019 15:15
маршрутки самоликвидируются.
Лучанин Показати IP 11 Жовтня 2019 16:00
Супер!! Дві паєздкі в тролейбусі 15грн**Плюс квиток 35 Ітого***** Проіхати 2 зупинки На таксі дешевше! Хотя в маркетах пластикові картки дають безкоштовно!
Олег до Лучанин Показати IP 11 Жовтня 2019 17:00
А хто сказав що кусок пластику вартує 35 гривень? Картка за 35 грн це і є 35 грн! Ти за свою банківську скільки платив?
Лучанин до Олег Показати IP 11 Жовтня 2019 17:11
Та ніскільки** Безкоштовно дали! Аж двіі*
123 Показати IP 11 Жовтня 2019 16:42
А як будуть їздити учасники бойових дій, коли згідно Закону, який діє на всій території України, проїзд в громадському транспорті для них безплатний. Чи Луцьк не Україна?
Убд до 123 Показати IP 11 Жовтня 2019 17:47
Їм видадуть пільгові картки. Так само як і пенсіонерам з луцькою реєстрацією.
123 до Убд Показати IP 12 Жовтня 2019 00:41
А без луцької реєстрації?
скептик до 123 Показати IP 12 Жовтня 2019 11:53
вумніки з міської ради вирішили, що їм закони побоку і нелуцькі пільговики будуть платити
Андрій Показати IP 11 Жовтня 2019 19:24
Я розумію, що потрібно якось вдосконалювати якість перевезень, але має бути якийсь перехідний період. Як це все має обслуговуватись ? У великих супермаркетах термінали не завжди працюють через технічні причини, а то в маршрутках ? Уявляю картину : час пік, люди поспішають на роботу, а електроніка дала збій. Як добиратися ? На таксі ? А, обслуговувати буде турецька компанія ? Скільки чекати тих фахівців з Туреччини ? І як їздити протягом часу від поломки до усунення несправностей, наприклад тиждень ? Прикро, що в нас спочатку впроваджують, а потім думають що вони "начудили".
МВ Показати IP 11 Жовтня 2019 20:33
Зробіть як у Греції,захід в автобус через передні двері,водій компасує квиток,купити у водія квиток 2.30,якщо купуєш в паркоавтоматі 1.70...і іногороднім зручно і своім..
МиЄвропа Показати IP 11 Жовтня 2019 21:20
в західній Європі дорожче, отже нам є, куди рухатись) А продукти потрібно хоча б до рівня Люксембурга дотягнути, а то якось соромно перед сусідами, ми ж Еуропа!
скептик до МиЄвропа Показати IP 12 Жовтня 2019 10:15
для відома: кілограм ШИКАРНОЇ ковбаси в європі коштує 10-12 євро (270-320 грн) в люцьку такої ж якості - 400-500 гривень. то де європа ?
Anonymous Показати IP 11 Жовтня 2019 23:14
Де, курдемать, оплата БАНКІВСЬКОЮ КАРТОЮ і СМАРТФОНОМ? Гейропа а не Європа!
скептик Показати IP 12 Жовтня 2019 10:19
карточки повинні видавати безкоштовно. влада це все намутила , то нехай платить. виготовлення карточки коштує 10 гривень (https://100card.com.ua/)
Міська рада Показати IP 12 Жовтня 2019 17:04
Стільки негативу та песимізм. Через місяць всі хто писав ці пости будуть дякувати міській владі за "електронний квиток". Це ж величезний прогрес в розвитку міських перевезень. Звісно що перших пару тижнів будуть і технічні збої і неполадки, і інше. Все впорядкується. Але не переживайте - до Нового Року система буде працювати на повну.
лучанка Показати IP 13 Жовтня 2019 08:46
круто! молодці!
Грек Показати IP 13 Жовтня 2019 11:28
Нарештi буде вже порядок?! Це треба було робити 10-рокiв тому.
Стас Показати IP 15 Жовтня 2019 12:53
Прекрасно і проїзд буде по 15 гривень нічого так ново ведення ! А тому хто це запропонував і втілить 1 млн. а люди мають страждати нічого так ! Краще точно не буде тільки гірше та дорожче!
ВВ Показати IP 15 Жовтня 2019 17:44
Це підвищення тарифів, просто шляхом типу покращень і нововведень...15 грн за 2 рази, ось основний результат... 35 грн за картку - теж файний лохотрон. Таке місто перевести дорівнює сколотити пару лишніх млн.грн.