USD 40.80 41.20
  • USD 40.80 41.20
  • EUR 40.80 41.40
  • PLN 10.22 10.48

Луцькрада підписала контракт із «Богданом» на постачання 29 тролейбусів. Планують купити ще 30

27 Квітня 2020 16:08
Підписано контракт щодо постачання 29 нових тролейбусів між Луцькою міською радою та ДП «Автоскладальний завод № 1 «АТ АК «Богдан Моторс». Кожен транспортний засіб буде обладнано кондиціонерами, usb-портами для заряджання мобільних пристроїв. Нові тролейбуси – тихі, екологічні й економічно вигідні, вони споживатимуть удвічі менше електроенергії. Один такий тролейбус замінить орієнтовно 2,5 маршрутки.

Про це перший заступник міського голови Григорій Недопад повідомив у фейсбуці.

Як зазначає Григорій Недопад, для придбання нових тролейбусів з боку Луцької міської ради зроблено все - аж до підписання контракту із постачальником. У міському бюджеті передбачено необхідні для цього кошти. Наступний крок – за Європейським інвестиційним банком, який повинен здійснити перший фінансовий транш в Україну.

«Після цього, протягом 20 тижнів, має відбутися перша поставка тролейбусів. Сподіваємось, кредитор не відтягуватиме переведення коштів, попри карантин та кризове фінансове становище у світі, і восени лучани будуть користуватися новими та комфортними тролейбусами.

Нагадаємо, передбачено поетапну передачу тролейбусів Луцьку партіями по шість одиниць. Першу партію плануємо отримати у вересні. В цілому тролейбусний автопарк Луцька отримає 29 нових і сучасних низькопідлогових 12-метрових тролейбусів.

Тролейбуси матимуть оригінальний дизайн і маркування, що по стилю відповідатимуть Луцьку. Уже починаємо працювати над наступною фазою іншого міжнародного інвестиційного проєкту, що забезпечить можливість придбати ще 30 тролейбусів, 5 із яких будуть оснащені автономним ходом», – йдеться в дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Степан (Крымчанин) Показати IP 27 Квітня 2020 16:18
Симпатичные машины. Надёжные. В Крыму около десяти лет эксплуатируются В т.ч. на горном маршруте Симферополь -Алушта-Ялта. Качество сборки неплохое. Во всяком случае так было. Как сейчас не знаю.
Анонім до Степан (Крымчанин) Показати IP 27 Квітня 2020 21:43
Щось мені підказує, що в Луцьку будуть тролейбуси з дещо іншою комплектацією.
Andrij Показати IP 27 Квітня 2020 17:26
Давно пора все дымящие маршрутки убрать с города, только на дальние маршруты их пускать. Воздух в городе будет чище и бюджет пополнится а не в карман спекулей. Выбор хороший и поддержка местного производителя!!!!!!
Серго до Andrij Показати IP 27 Квітня 2020 18:34
Знову ж таки, робочі місця для Луцька.
В'ячеслав до Andrij Показати IP 27 Квітня 2020 19:28
Робочі місця були й так, завод "Богдан" виробляв машини для багатьох міст України, нові Богдани вже успішно працюють зокрема в Києві, Одесі, Кременчузі. Тут важливий факт, що Луцьк вперше побачить ці машини на своїх вулицях працюючими на луцьких маршрутах, а не лише на обкатці для інших міст. Поки в Луцьку є 7 старіших Богданів з 2007-2008рр. випуску: 5 Е231 (довгі) і 2 маленькі т501 (2 єдині в світі представники моделі!), і поки усі 7 живі, на ходу. А тепер, сподіваємось, з'являться і нові машини нових моделей.
Мешканка Показати IP 27 Квітня 2020 18:27
Тролейбус це добре де є лінія. А що робити тим людям де її нема як добиратися на роботу ідітям до школи. Про це наша влада не думає.
Пасажир до Мешканка Показати IP 27 Квітня 2020 19:08
Уже починаємо працювати над наступною фазою іншого міжнародного інвестиційного проєкту, що забезпечить можливість придбати ще 30 тролейбусів, 5 із яких будуть оснащені автономним ходом». Тяжко дочитати до кінця?
Анонім до Пасажир Показати IP 27 Квітня 2020 20:34
Та її хватає тільки на заголовок
опа до Мешканка Показати IP 27 Квітня 2020 19:16
Є тролейбуси з автономним ходом (до 20 км), в Хмельницькому такі їздять.
Kolyan Показати IP 27 Квітня 2020 19:29
До базарників, ще добавляться вічно не задоволені маршрутчики )))
Депресивний район Показати IP 27 Квітня 2020 20:10
В нас районів з вузькими вулицями повно. Шо нам порадите?
Анонім до Депресивний район Показати IP 27 Квітня 2020 21:45
Пройти сотню метрів до не надто вузьких вулиць, як завжди.
)) до Депресивний район Показати IP 28 Квітня 2020 04:39
У Львові ж якось їздять по вузьких вулицях
В'ячеслав до Депресивний район Показати IP 28 Квітня 2020 22:22
А, що з вулицями вузькими не так? Е213 довжиною 14,6м їздять, справляються, то й з 15м т801-м проблем не має бути, т901-й хоч 18м, але то "гармошка", в повороти має вписуватись. А з 701-м взагалі проблем нема він 12м. Хоча невідомо, які саме моделі мають для Луцька брати?
Мешканка Показати IP 27 Квітня 2020 21:06
Автономний хід це казка на один рік далі прірва. Всі підстанції ще часів СРСР. Народ думайте вже головою. Пасажир іди пішки або своїм автономним ходом
Степан (Крымчанин) д Показати IP 27 Квітня 2020 22:21
Уже давно в Саратове освоено выпуск троллейбусов с дизель генератором. Эти машины позволили в Симферополе открыть линии где частично отсутствует контактная сеть.
Лучанин Показати IP 28 Квітня 2020 08:04
Все супер. Тільки неможу зрозуміти, чому ці тролейбуси не збератимуться саме в Луцьку? Чому саме лучани не отримають дохід у свої кишені?
Анонім до Лучанин Показати IP 30 Квітня 2020 11:48
Тобто? "Автоскладальний завод №1" богданівський в Луцьку знаходиться.