USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.85 9.95

Луцьких пенсіонерів можуть позбавити безкоштовного проїзду у час пік

10 Грудня 2019 12:13
Луцьких пенсіонерів можуть позбавити пільгового проїзду у громадському транспорті з 6-ї до 10-ї ранку – у так звані години пік.

Про це під час оперативної наради у Луцькій міській раді сьогодні, 10 грудня, повідомив начальник управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов.

З його слів, громадський транспорт обласного центру у період з 6 по 10 ранку особливо перенавантажений, оскільки лучани масово їдуть на роботу, тому у міськраді можуть розглянути рішення, згідно із яким пенсіонерів позбавлять права на безкоштовний проїзд у тролейбусах та маршрутках міста у ранковий час пік - з 6 по 10 годину.

«Згідно із інформацією, знятою із валідаторів у грудні, до шостої години ранку у громадському транспорту Луцька їздить близько 2 600 людей, але з 6-ї до 9-ї ранку кількість пасажирів із «Citycard» становить вже 119 тисяч чоловік. З 12-ї до 15-ї години – 8 тисяч зареєстрованих пасажирів, з 15-ї до 18-ї статистика йде на спад і кількість складає вже близько п’яти тисяч», - зазначив Степанов.

З його слів, аби всі лучани в годину пік могли без проблем дістатися до робочих місць, можна пропонує взяти до уваги досвід деяких інших міст України, аби з 6 до 10 ранку пенсіонери також оплачували свій проїзд.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 60
Андрій Показати IP 10 Грудня 2019 12:30
Слухайте покажіть тому Степанову хтось ЗАКОН УКРАЇНИ де чорним по білому написано про пільги громадянам (які цього заслужили своєю працею та сплатою податків) а не їх обмеженням часом або введенням додаткового "пільгового" електронного документу який не передбачений ЗАКОНОМ. У нас в місті взагалі є прокуратура та поліція???? P.S. Можливо Степанов не знає, що чиновник керується правилом дозволено все, що прямо дозволене законом. А громадян, правом дозволено все, що прямо не заборонено законом!!!!
скептик до Андрій Показати IP 10 Грудня 2019 13:07
а стєпашкам закон не писаний
Володимир до Андрій Показати IP 10 Грудня 2019 13:19
і воду їм потрібно вимикати а то забагато миються ... і газу та світла багато використовують.... та й живуть вони з позиції міської ради я так розумію задовго.....
Народ до Андрій Показати IP 10 Грудня 2019 13:31
Перевищують свої повноваження чиновники. Дотримуйтеся законів України чиновники.
лучанка Показати IP 10 Грудня 2019 12:30
Все правильно. Мають весь день попереду, навіщо пертися у час пік. Я розумію, що не спиться, але ж не обов"язково кудись їхати без нагальної потреби.
Олег до лучанка Показати IP 10 Грудня 2019 13:16
А звідки Ви знаєте, що "без нагальної потреби"? Якщо пенсіонер, то що? Сиди вдома і вмирай? Вам би ще дожити до такого віку! Мені, наприклад, батьки допомагають з дитиною, то в школу завезти, чи на гурток, чи вдома з малим, коли той захворіє. В поліклініку, в аптеку, на ринок за продуктами. То може Ви катаєтесь просто, а Вам заважають?
лучанка до Олег Показати IP 10 Грудня 2019 15:36
Не користуюся міським громадським транспортом взагалі-хожду пішки або автомобіль.. Просто бачу, що робиться на зупинках транспорту, коли не глянь у вікно- одні пенсяри сидять на зупинці. Я розумію, що заслужили і т.д ,але як розгрузити транспорт у час пік, як не вимушеними обмеженнями.
пенсіонер до лучанка Показати IP 10 Грудня 2019 19:34
ТИ хоч і машину маєш, а РуДепа кругла. ЗБІЛЬШИТИ КІЛЬКІСТЬ МАРШРУТІВ у час пік.
лучанка до пенсіонер Показати IP 10 Грудня 2019 20:11
Впрягайтеся в воза і виходьте на маршрут . Судячи з коментарів -це ваше справжнє місце,тільки не бодайтеся.P.S. У місті не вистачає техніки, щоб забезпечити додаткові маршрути.
пенсіонер до лучанка Показати IP 10 Грудня 2019 23:58
мдяя. РуДепа - це для вас комплімент
Анонім до лучанка Показати IP 10 Грудня 2019 14:03
От вам і відповідь,бачите скільки замінусували?А кажуть в пенсіонерів грошей немає,Є і на смартфон і інтернет,ще й працюють і даром їздити хочуть,звикли до халяви,а молодим людям на навчання і на роботу потрібно їхати,а вони по дачам в 7 ранку,по рибалкам з ящиками,я ж їду щоранку і бачу хто куди їде,зараз стало холодно то в 7 ранку пів тролейбуса порожній,а як тепло то в 7!!! Ранку воно преться на дачу з торбами,з насіннями.... Хай платять!!!
ВВ Показати IP 10 Грудня 2019 12:33
А як бути з працюючими пенсіонерами? Явне порушення прав людини!
42 до ВВ Показати IP 10 Грудня 2019 12:47
Ніхто не порушує прав людини відносно пенсіонерів. Просто покращують умови для працюючих людей, які платять при пересуванні на роботу.
пенсіонер до 42 Показати IP 10 Грудня 2019 13:06
то заплати за мене
Анонім до пенсіонер Показати IP 10 Грудня 2019 14:09
Звик до халяви?То тобі не есесер.Плати за все,як всі нормальні люди.Толку за тебе платити,всерівно на з економлені гроші не постіраєшся і не помиєшся.Так чи так смердіти буде.Ви ж прожили життя,на вас молодь має рівнятись,ви ж будували майбутнє!!Який ви приклад показуєте?Пхаєтесь в тролейбусі,а як вільне місце бачите то включаєте турбо режим і немає перешкод...Соромно за вас,а ще кажете що молоді погані.
пенсіонер до Анонім Показати IP 10 Грудня 2019 15:12
ти нагле створіння. бажаю тобі на старості жити і збирати обїдки у брищах
Анонім до пенсіонер Показати IP 10 Грудня 2019 16:56
Нагле створіння тут ви. Маєте дохід + дохід за наші кошти та ще й на халяву їздити хочете.
пенсіонер до Анонім Показати IP 10 Грудня 2019 17:34
ти СВОЇ доходи рахуй. як ти платиш податки, таку я маю пенсію.
Анонім до пенсіонер Показати IP 10 Грудня 2019 18:52
Не переживайте, свої давно підраховані. А вам пенсію не варто отримувати взагалі, раз працюєте. І платити за проїзд також.
пенсіонер до Анонім Показати IP 10 Грудня 2019 19:37
слава Богу, що таких муд""ів небагато
Анонім до пенсіонер Показати IP 10 Грудня 2019 20:57
На жаль, таких як ви більшість у тролейбусах, коли не має бути.
скептик до Анонім Показати IP 10 Грудня 2019 19:49
ти щипач, що в чужі кишені заглядаєш ?
Анонім до скептик Показати IP 10 Грудня 2019 20:57
Не я тут пільги за невід'ємне право видаю.
скептик до Анонім Показати IP 10 Грудня 2019 23:59
шляпу сними
лучанка до пенсіонер Показати IP 10 Грудня 2019 18:23
Так він і платить за вас. З його податків платять вам пенсію, оплачують пільги, у нас же солідарна пенсійна система і вам все це оплачують нині працюючі, ті яких ви готові затоптати у тролейбусі. І це не ваші діти і внуки, які швидше за все на заробітках за кордоном і " нікому нічого не винні". То хоч майте якусь повагу до тих ,хто вас утримує, дайте нормально доїхати до роботи. Тим більше, що мова йде не про відміну пільг, а про незначне обмеження. І поліклініки, і базари працюють довго, встигнете. Не обов"язково пхатися зранку. Потрібно розуміти ситуацію, а не кричати про право.Ну все ,починайте кидатися какашками.
пенсіонер до лучанка Показати IP 10 Грудня 2019 19:43
відгрібайТЕ. такі як ви начхати хотіли на всіх крім себе любимого. головне щоб вам було зручно. інші зачекають, потерплять і т.д. навчіть цієї життєвої мудрості своїх дітей. на старості вам воздастся
Анонім до ВВ Показати IP 10 Грудня 2019 13:11
Отак і бути,працює хай і платить,я їду на роботу,плачу за проїзд і їде весь тролейбус пенсіонерів(кудись їм всім треба,разом і поговорять)не можна зайти нормально,ще й не стірають одежу,зачовгали ті сідушки,аж нудить від їхнього вигляду.Давно пора зробити платним!!!
пенсіонер до Анонім Показати IP 10 Грудня 2019 15:15
від багатьох молодих биків смердить як не потом, то дешевими сигаретами та вихлоп перегару
ВВ до Анонім Показати IP 10 Грудня 2019 15:17
Тоді нафіг та пільга? По твоїй логіці вона зайва.
Володя Показати IP 10 Грудня 2019 12:36
Це жах!!!! Щось таке та Міська рада крутить!! Їздили оплачували всі люди, ні треба щось "накрутити " і все!!!
ку Показати IP 10 Грудня 2019 12:39
119 тисяч чоловік - трохи збавте
Психопланетарій, Лип Показати IP 10 Грудня 2019 12:43
Прямо раз і всі пенсіонери заплатили вам за проїзд. Шукайте дурних у своїх родинах, нехай вони платять. А у мене пільгове посвідчення зароблене кров"ю, я ще буду за когось гроші платити, абсурд.
1 до Психопланетарій, Лип Показати IP 10 Грудня 2019 20:55
Ти за посвідченням "туди ходив", чи за ідею? Вам туди Марсіани помагали (допомагають і досі) зібратись?
42 Показати IP 10 Грудня 2019 12:45
Розумне рішення, але не варто забувати, що комусь в цей час до лікаря, а хтось все ще працює на пенсії.
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 10 Грудня 2019 12:54
Дорога лучанка. З повагою до вас дорогенька та хочу донести до ваших мізків, що в Луцьку з 38 тисяч зареєстрованих пенсіонерів офіційно влаштовані на роботі 20 тисяч які заробляють собі крім вже заробленої пенсії ще заробітну плату. Та ось ці люди також не тільки рано встають, а ще разом з вами їдуть в час пік кожного дня на роботу, туди і назад. Будь ласка не ображайте пенсіонерів, а то таке враження, що пенсіонери це вже не громадяни України.
Лучанин Показати IP 10 Грудня 2019 13:13
В більшості пенсіонери їдуть або по дачам або в медичні установи, де лікарі приймають зранку Це повний бред, давайте так само зробим для студентів, чого ж вони в годину пік платять лише половину, хай платять як усі Це ще одна махінація на нагрівання кишені!
Анжела Показати IP 10 Грудня 2019 13:36
Людей старшого віку і пенсіонерів взагалі не поважаюь. А всі ж такими можуть бути якщо Бог дасть. Наповага до пенсіонерів !!!! Нехай працівники Міської\ ради їздять і за гроші а то їздять на "Крузєрах "своїх і розказують про валідатори і про пенсінерів. Ну зовсім вже про людей не дбають і поваги не має ! Проти такго ганебного рішення
72 до Анжела Показати IP 10 Грудня 2019 18:57
Старший вік не причина для поваги, та й пенсіонери часто своїми діями показують, що поваги їм надто багато достається. Рішення не ганебне, а правильне.
пенсіонер до 72 Показати IP 10 Грудня 2019 19:45
для таких гоблінів як ти поважати когось - це моветон
Анонім до пенсіонер Показати IP 10 Грудня 2019 20:54
Так-так, всі хто не проявляють незаслугованої поваги до всіх підряд це звісно ж гобліни чи ще хтось.
пенсіонер до Анонім Показати IP 11 Грудня 2019 00:00
для тебе в зоопарку є вільна клітка
Поліщук Олександр Ми Показати IP 10 Грудня 2019 14:07
А ще нехай влада запропонує пенсіонерам у вихідні та святкові дні сидіти вдома та не висовувати носа бо проїзд у міському транспорті: тролейбуси, автобуси та маршрутні таксі буде не безоплатним на протязі всієї доби.
УКРОП Показати IP 10 Грудня 2019 16:27
Питання складене. Але чи насправді існує необіхідність усім пенсіонерам одночасно їхати з 8 до 9 ранку? після 9-ї години світ завалиться?
ВВ до УКРОП Показати IP 10 Грудня 2019 16:49
Так, а як ти поділиш пенсіонерів на тих кому потрібно і тих кому немає що робити? Це право громадянина України, яке прописане в Постановах та Законах. На місцевому рівні таке рішення приймати - це порушення!
Оля Показати IP 10 Грудня 2019 16:42
За кодоном (ми ніби йдемо до Європи) платять УСІ!!! Пенсіонери мають пільговий проїзд, але платять. Діти, студенти - всі платять за пільговий квиток. Є також можливість придбати проїздні квитки на довгий період часу. Тоді людина думає пройтися, проїхатися чи вдома посидіти
пенсіонер до Оля Показати IP 10 Грудня 2019 17:39
за кордоном пенсіонери мають трохи інакшу пенсію, а батьки дітей і студентів трохи інакшу зарплату. наприклад, мінімальна пенсія в німеччині - 800 євро мінімальна зарплата 1300 євро.
Оля до пенсіонер Показати IP 10 Грудня 2019 20:49
В мене зарплата теж не така, щоб на таксі їздити. Діти платять, то й пенсіонер може заплатити.
пенсіонер до Оля Показати IP 11 Грудня 2019 00:03
не треба рівняти палець з трамвайною ручкою. дітям до пенсіонера ще 35 років пахати і пахати
Анонім до пенсіонер Показати IP 10 Грудня 2019 20:55
За кордоном і пенсійна система трохи інша, і пенсіонери трохи інші.
пенсіонер до Анонім Показати IP 11 Грудня 2019 00:02
ага, такі з крилами
ВВ Показати IP 10 Грудня 2019 16:50
Як ви дістали з вашими "за кордоном", в "Європі" і т.д... Ти в якій країні живеш? Тут пенсіонери виживають.
123 Показати IP 10 Грудня 2019 17:15
я пенсіонер прошу мені як закордоном платити пенсію в 1000 доларів США (можна еквівалент в гривнях) і тоді я ложив на ваш громадський транспорт, буду їздити на таксі. А поки я в Україні тоді ПОСАДОВЦІ ЧИТАЙТЕ ЗАКОНИ УКРАЇНИ І ДОТРИМУЙТЕСЬ ЇХ. НЕ ТРЕБА ЯКИХОСЬ НЕ ЗРОЗУМІЛИХ РУХІВ БЕЗЗАКОННЯ.
Анонім до 123 Показати IP 10 Грудня 2019 18:59
Поки ви в Україні то сидіть в дома і сопіть в два отвори, так як ви на свою пенсію не заробили, вам її виплачують за рахунок тих, кому ви заважаєте.
пенсіонер до Анонім Показати IP 10 Грудня 2019 19:47
а може ти кудись дінешся, що тобі всі заважають ? кажуть, на північному полюсі пусто
Анонім до пенсіонер Показати IP 10 Грудня 2019 20:55
Дітися треба тим, хто заважає, а не тим кому. От вам на полюс чи на який-небудь острів було б чудово.
пенсіонер до Анонім Показати IP 11 Грудня 2019 00:05
а ти нікому не заважаєш ? от мене ти вже задовбав своєю наглістю
& Показати IP 10 Грудня 2019 21:32
Прочитав і в ШОЦІ.Які всі низькі вам би 37-ий напевно паперу нехватило б.
Правда Показати IP 11 Грудня 2019 08:02
В Китаї взагалі немає пенсії і що?Живуть же люди і навіть радіють життю.Молодці.А у нас образи,крики,матюки,а то і бійки.Дикарі...
Сергій Показати IP 11 Грудня 2019 17:56
Правильно, підтримую. Хай пенсіонери безкоштовно їздять з 1 до 4 години ночі.
Луцьк Показати IP 11 Грудня 2019 21:52
а якщо тролейбус , наприклад, 3, їздить тільки у так звані часи пік, графік руху у ньог такий, то що робити тоді пенсіонерам, ніхто не подумав?