USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Луцьким муніципалам куплять зимові куртки

28 Листопада 2017 12:38
60 тисяч гривень з міського бюджету планують виділити департаменту муніципальної варти на закупівлю зимових курток.

Про це йшлося 28 листопада під час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Як повідомила директор департаменту фінансів та бюджету Лілія Єлова, на придбання зимових курток для муніципалів у міському бюджеті планують передбачити 60 тисяч гривень.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, з літа 2017 року муніципальна варта створила групу швидкого реагування, яка реагує на термінові виклики громадян.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Turist Показати IP 28 Листопада 2017 12:41
Ось це так новина...:-D
луцьк Показати IP 28 Листопада 2017 12:46
а що вони до цього часу ходять в цих былих рубашках з коротким рукавом???-бідненькі))) Планшети їм купили,велосипеди їм купили ,от ще куртки куплять і вони точно почнуть працювати)
11 Показати IP 28 Листопада 2017 13:25
Діткам в інфекційні лікарні належних умов не можуть зробити . Бо вони сироти нащо вони кому треба . А вот муніцималам і куртки і планшети і велосипеди . Де справедливість ?
Лучанин Показати IP 28 Листопада 2017 13:26
І нарешті вони наведуть в нових куртках порядки на авторинку, біля Варшави, Старого ринку, де ба?иги розкладають товар що ні пройти ні проїхати!!!
*** Показати IP 28 Листопада 2017 14:49
АЮльці валянки і кожух.
Вася до *** Показати IP 28 Листопада 2017 15:12
і новий айфон
Хівря Показати IP 28 Листопада 2017 16:23
Цікаво, чи закінчилось розслідування по Сиоотинській, чи все зам'яли, але безпрєдєл!