USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У луцькому Opera Dance Club відбудеться останній концерт

11 Червня 2018 20:20
Останній концерт в історії клубу Opera Dance Club відбудеться 27 червня – до Луцька завітає співак Макс Барських. Організатори обіцяють яскраве шоу, знижки на барі та незабудню прощавальну вечірку.

Про це ресторатор Роман Хорзов повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

Натомість, у вересні планують відкрити новий заклад під назвою Mojo Hall – проект, який об’єднає ресторанний, розважальний, спортивний та готельні напрямки. Знаходитиметься він, зі слів Романа Хорзова, в абсолютно новому місці.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Ойй Показати IP 11 Червня 2018 20:28
Аяяй.. щоб я без опери робив.
valdis peish Показати IP 11 Червня 2018 20:29
а я вже зрадів шо прикривають цей гадюшник
Ігор Показати IP 11 Червня 2018 20:30
Нехай не забудуть лишити на посаді попереднього суші-майстра, того самого, що кількох лучан гепатитом заразив а потім з ними лікувався в одній лікарні. Краще б за медичними книжками стежили!
Сергій Показати IP 11 Червня 2018 20:34
король помер о привіт король
Петро Показати IP 11 Червня 2018 20:41
буде та ж триперна дача, лише під іншим соусом. Нужник.
10 Показати IP 11 Червня 2018 20:59
Ті ж яйця, тільки в профіль
Пацан Показати IP 11 Червня 2018 22:35
Пайду півка куплю шолє
Правдоруб Показати IP 11 Червня 2018 23:54
Як кажуть - " від перестановки доданків сумма не змінюється")))
Да ну! Показати IP 12 Червня 2018 09:05
Серйозно? Це ТОП-НОВИНА ????? Смішно! Хоча для когось, можливо - трагедія
Євробидло Показати IP 12 Червня 2018 09:15
Якби не Хорзов - то б полішуки з Ратного і Рожищ ніколи б в житті не побачили чоловічого стриптизу, Неангели, Нікіта, Серегу і т.д..А ще, якби не Хорзов, то полішуки з Ратного і Рожищ не мали б нових аватарок і фоток в інста.
Лучанин до Євробидло Показати IP 12 Червня 2018 15:53
1. А ви все це де бачили? 2. В Рожищах не поліщуки... 3. Київ - це також Полісся... 4. Ваші висловлювання - це локальний расизм... Тобто дуже примітивно...
Євробидло до Лучанин Показати IP 12 Червня 2018 15:58
Зачепило? Неангели Я бачив у м. Київ на День Незалежності 2012 року, там же була і Нікіта. На Серегу їздив в Мінськ.
Для Євробидла Показати IP 12 Червня 2018 15:58
Неангели, Нікіта, Серега.Краще б їх і не було. Як і чоловічого стриптизу.Факінг хорзофф :)
Євробидло до Для Євробидла Показати IP 12 Червня 2018 16:34
Я якщо чесно і Сам не терплю Хорзова і його заклади (крім дяді піци), але полішуцьке б*дло дуже любило дивитися на голих мужиків і фоткатися із бокалом шампанського в Опері. Для Ратнівського б*дла це означало що дівчина втікла з села, та не просто втекла а ще й має кошти на бокал шампанського у Опері (при цьому більше нічого не замовляючи за вечір). Так що, їхній вибір теж потрібно поважати.)