• USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50

Луцький плавець виборов ще одне золото

25 Квітня 2019 14:13
Другого змагального дня чемпіонату України з плавання в Харкові вихованець КЗ «СДЮСШОР плавання ЛМР» Максим Ткачук виборов ще одне золото.

Максим фінішував першим серед молоді на дистанції 200 м брас – 2:17.51. У його категорії срібло здобув Максим Овчинніков зі Запоріжжя (2:19.92), а бронза дісталася Давиду Кизименко з Кривого Рогу (2:20.44). Цей результат є відбірковим нормативом для участі у Європейському юнацькому Олімпійському фестивалі та чемпіонаті світу серед юніорів з плавання. Хороший часовий показник дозволив лучанину стати третім в абсолютній першості серед дорослих. Така ж трійка призерів була і першого дня на 100-метрівці брасом.

«Максим показав дуже сильний виступ на головному ліцензійному турнірі року. Він виборов у своєму ще молодому віці бронзову нагороду серед дорослих, конкуруючи з призерами чемпіонатів Європи та світу серед дорослих, та золото серед молоді показавши, при цьому, вже на другій дистанції відбіркові нормативи на чемпіонат світу серед юніорів та юнацький олімпійський фестиваль», – розповів тренер спортсмена Володимир Самчук.

Також залікові очки для луцької команди принесли: Дана Ахмедова (200 м брас – 8 місце), Юзва Максим (800 м вільний стиль – 6 місце), Олексій Стахір (200 м на спині – 10 місце), Анастасія Дмитрієва (50 м на спині – 8, місце).