USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Луцький священник передумав і повернувся з ПЦУ в УПЦ МП, – ЗМІ

8 Червня 2022 10:05
Луцький священник Володимир Літвенчук, настоятель луцької церкви, що перейшла у ПЦУ, повернувся до УПЦ.

Про це повідомляє видання Raskolam.net з посиланням на власні джерела.

Нагадаємо, 15 травня громада Свято-Благовіщенського храму УПЦ МП разом із настоятелем Володимиром Літвенчуком прийняла рішення про приєднання до Православної Церкви України.

Згодом Волинська єпархія Української православної церкви (Московського патріархату) заборонила служіння настоятелю Свято-Благовіщенського храму Луцька Володимиру Літвенчуку за грубе порушення присяги.

Однак настоятель Свято-Благовіщенського храму був відновлений в УПЦ у статусі настоятеля ставропігійної парафії Блаженнішого митрополита Київського, а не Волинської єпархії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Клава Показати IP 8 Червня 2022 11:53
аби не дратувати паству повідомленнями про ротації московських попів, варто було б затиснути писки хоча б до закінчення бойових дій
Радувець Ларіса до Клава Показати IP 10 Червня 2022 09:48
Класа я від тебе ку...ю! Йди за корабликом!
Володимир Показати IP 8 Червня 2022 13:02
ФСБшні пори мають бути арештовані всі, а вся ця секта має бути заборонена!
Микола Показати IP 8 Червня 2022 13:19
Хоче зайняти місце в двох парафіях.
Побратими Остап і Ол Показати IP 8 Червня 2022 13:54
Знайти і покарати!
Вася Олика ПЛ Показати IP 8 Червня 2022 14:22
Млять ! Анафема якась ... Може він ще й пьє і палить і з дівками гуляє $ ?
Макс Показати IP 8 Червня 2022 22:45
До кацапів хай їде,їм там буде правити.....а не в Україні МП.....
Сашко Показати IP 9 Червня 2022 06:45
То що він ще й бухає ,як кінь,то це правда. То ще той попяра....Справжній ,мацковський. ...
Лучанин Показати IP 9 Червня 2022 14:48
Прийшов, побачив, передумав... Які цікаві коментарі: священик один, а коментарі різні у різних статтях. Можливо ще й коментатори не помінялись...
Анонім Показати IP 10 Червня 2022 23:00
Пє,курить,та баб тягає-це в пцу.Конкретно?...Тернопіль!!!.
Олег Показати IP 10 Червня 2022 23:30
Кончаний