USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Мама дівчинки, яку покусав собака, обурена публікацією у ЗМІ

17 Серпня 2017 17:24
Тиждень тому редакції «Волинь24» повідомили, що на вулиці Стрілецькій пітбуль жорстоко покусав чотирирічну дівчинку. Тим часом, мама дитини Тетяна стверджує, що новина абсурдна й необґрунтована.

Нагадаємо, у ЗМІ повідомлялося, що 10 серпня пес жорстоко покусав дитину, яку госпіталізували в тяжкому стані (із вирваною щелепою та покусаною спиною).

Як розповіла жінка у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини, вона переживає за власну дитину, адже її впізнають на вулиці й починають відразу фотографувати.

Тетяна зазначила, що собака випадково вкусив дитину, коли намагався захистити її від стороннього чоловіка. Жінка, проте, додає, що в жодному випадку не захищає собаку.

Окрім того, каже, що інформація про тяжкий стан дитини, вирвану щелепу та покусану спину теж неправдива. Зі слів жінки, дитину на наступний день після накладення швів на лице та під лопаткою, відпустили додому.

Вік дитини також вказано невірно, адже дівчинці – п’ять років.

За словами Тетяни, вона вже подумувала над тим, аби звернутися до суду за наклеп, адже підозрює в наданні неправдивої інформації свою сусідку, яка й фотографувала дівчинку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Степан Показати IP 17 Серпня 2017 17:32
Все зрозуміло. Збила бабло з власників собаки-тепер відпрацьовує грошики. От, люди-на здоров*ї власной дитина заробляють.
34 Показати IP 17 Серпня 2017 18:31
Випадково вкусив що шви накладали на лице і лопатку, жах , усипити такого пса обов'язково
лучанка я Показати IP 17 Серпня 2017 18:51
Мамо,мамо,що тобі дорожче: ДИТИНА чи її відчим з собакою...???
Ігор луцький до лучанка я Показати IP 17 Серпня 2017 20:10
Напевно дитина там лишня.
123 до Ігор луцький Показати IP 18 Серпня 2017 09:08
Шкода дитину, а мамі Бог суддя.
ще не зовсім свідоми Показати IP 17 Серпня 2017 20:29
коментар було видалено
Олена Показати IP 18 Серпня 2017 08:20
мама, де ваш материнський інстинкт???випадково вкусив: лице, лопатка ,шви????та ви цю собаку разом з її хазяїном мали б голими руками задушити!!!!!
Горе Показати IP 18 Серпня 2017 10:13
Мати - дур*па - горе в сімї
Віка Показати IP 18 Серпня 2017 10:17
Цікава логіка в мамаши "собака випадково вкусив дитину, коли намагався захистити її від стороннього чоловіка"! Але в собаки інша логіка, коли вона захищає то кусає нападника! Я в шоці!
читачка Показати IP 18 Серпня 2017 10:52
Це собака бійцівської породи. коли ввійшла в раж, то все рівно, кого кусати. така собака має жити у вольєрі, а гуляти - з намордником і на повідку. винен господар собаки
Так Показати IP 18 Серпня 2017 13:10
або за цю справу беруться соцслужби, різноманітні управління по захисту прав дітей(нехай не папірці перкладають, а роблять реальну роботу) ювенальна юстиція і в результаті вітчим, собака і мамаша отримують по заслугах, або через те, що мамаша ідіотка, тобто типова українка на жаль, якій будь-яке одоробло , аби штани носило, дорожче, за все на світі, тому воона нестиме всяку х...ню і захищатиме його до останнього і ця справа повільно спуститься на гальмах, тоді нашій країні не в Європу, а в глибоку ж...пу, де і саме місце з такими законами, ментальністю та роботою відповідних структур.
111 Показати IP 19 Серпня 2017 15:23
бідна собачка...