USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку собака покусав 4-річну дівчинку

12 Серпня 2017 15:46
У Луцьку посеред вулиці пес жорстоко покусав 4-річну дитину.

Про це "Волинь24" повідомила лучанка Юлія.

Зокрема, у четвер, 10-го серпня, на вулиці Стрілецькій собака породи "пітбуль" покусав 4-річну дівчинку.

За словами жінки, пес належить вітчиму дитини, який зловживає алкоголем.

Дівчинка в тяжкому стані знаходиться у лікарні. У дитини вирвана щелепа та покусана спина.

"Собака досі ходить без намордника, а у дворі, де все сталося, живе дуже багато дітей", - додає Юлія.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
123 Показати IP 12 Серпня 2017 16:05
Який жах!
Кіндрат Панасович Показати IP 12 Серпня 2017 16:07
одна з самих дебільних пород. (ой як накинуться мабуть зараз "поціновувачі" цього лайна!)
444444444444444 до Кіндрат Панасович Показати IP 12 Серпня 2017 16:40
скоротити чисельність собак у місті на 500000, а господарям прибирати фекалії за своїми улюблинцями і.т.д.
поспорю до Кіндрат Панасович Показати IP 12 Серпня 2017 16:41
В таких випадках завжди винен хазяїн собаки. Бо тільки в людини-диб*ла пес дибіл!
12345 до поспорю Показати IP 12 Серпня 2017 20:14
В багатьох країнах ця порода заборонена, а купують її досить часто закомплексовані особи, з комплексом наполеона чи невдалого мафіозі.
Кіндрат Панасович до поспорю Показати IP 12 Серпня 2017 20:23
я думаю на собак бійцівських порід треба видавати спецдозволи як на зброю. І ретельно перевіряти власників. Але ж блін, прийдеться створювати ще одну структуру - собачу поліцію чи муніципальних собачатників
лучанка Показати IP 12 Серпня 2017 16:15
оце відчиму вирвати щелепу та порізати спину.чомусь одразу подумалось,що це він натравив собаку на дитину
А Показати IP 12 Серпня 2017 17:06
на х...я мамаші цієї дитини цей ср..ний так званий вітчим, "який зловживає алкоголем" і ще й в іншому видно йому клепки в бошці бракує? Спокійне мабуть і щасливе життя було в малечі з таким вітчимом. Коли вже наші прибацані українські баби навчаться на перше місце ставити свій спокій і спокій своїх дітей, а тоді й..барів і усвідомлять, що в сучасному світі, якщо нема толкового чоловіка, то будь-яке лайно, аби штани носило, зовсім необов"язковий атрибут.
Ігор луцький до А Показати IP 12 Серпня 2017 22:15
Є категорія жінок,які готові позбавити материнської любові своїх дітей заради присутності самця.І не важно.що це якийсь аферист чи алкаш а може педофіл.
Собака Показати IP 12 Серпня 2017 18:26
покусав дитину, а його ще не вилучили у хазяїна і не завезли в притулок, щоб усипити... а на власника - штраф і лікування дитини....Але, ми не в тій країні, не з тою владою... нам би паради, революції....жах
23 Показати IP 12 Серпня 2017 18:30
Навіщо заводити собаку, якщо не можеш за нею доглядати і справитись, особливо бійцівську..В їхніх генах заложена агресивність з самого народження, і якщо він не проявляється зараз, рано чи пізно все рівно проявиться. Це зброя!!! Відео-ролеки в інтернеті кишять тільки цією породою, як ці підбулі-бультер*єри ні з того, ні з сього кидаються на людей, дітей і інших тварин, а власники їх не можуть зупинити! В багатьох цивілізованих країнах, цю породу заборонили на території країни розводити, завозити, і тримати людям! Законом заборонено!
бритва оккама Показати IP 12 Серпня 2017 19:36
мамаша ще та падл*ка! де нагляд за дитиною? навiщо вiтчим? для чого диб*льна собака? нехватка секаса i розуму!
ще не зовсім свідоми Показати IP 12 Серпня 2017 20:41
Собаку разом з господарем в в Авдіївську промзону для забезпечення правопорядку. А коли серйозно, то собака призначена для полювання (без намордника) та для охорони приватного майна ( в шльомі та на цепу) крапка.Всіх інших дебілкуватих і не дуже псів віддавати у ЛАСКУ Інших варіантів не вбачаю.
ага Показати IP 12 Серпня 2017 22:02
зайдіть в після 18 години в будь який парк луцька......99 відсотків собак будь якої породи без намордників....бабулі які ледве ходять тягають з собою ройвейлерів, пітбулів і т.д. і в них все "під контролем". Шкода що поліція не звертає на це увагу.
Дмитро Показати IP 13 Серпня 2017 13:28
Напередодні бачив цю собаку з власником в Озерці, мало того що він знущався з її, то вона ще вільно плавала серед людей, а її п'яний хазяїн бив її після того, як вона вилазила з води. Думаю, цій події провокувала агресія господаря, хоча звичайно це нічого не виправдовує