USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Мер Львова «переманив» луцьку чиновницю

1 Лютого 2017 08:59
Наталія Бунда залишає посаду начальника управління туризму і промоції міста Луцька і переводиться в Львівську міську раду за сприяння міського голови Львова Андрія Садового.

Про це йдеться у розпорядженні в. о. Луцького міського голови Тараса Яковлева від 31.01.2017 № 61-рб.

У розпорядженні, зокрема, йдеться: 1. Звільнити 31 січня 2017 року Бунду Наталію Петрівну з посади начальника управління туризму та промоції міста Луцької міської ради по переводу в Львівську міську раду (п.5 ст.36 КЗпП України).

Підстава: заява Бунди Н.П., лист Львівського міського голови Андрія Садового від 27.01.2017 № 001-вих-15.

Виконання обов’язків начальника управління туризму та промоції міста Луцької міської ради з 01.02.2017 Тарас Яковлев розпорядився покласти на начальника відділу розвитку туризму управління туризму та промоції міста Луцької міської ради Катерину Теліпську.

Як стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини з власних джерел, сьогодні, 1 лютого, відбудеться представлення у Львові Ніталії Бунди на посаді директора управління туризму і промоції Львівської міської ради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
Народна довіра Показати IP 1 Лютого 2017 09:19
Дааа......
Олег Показати IP 1 Лютого 2017 09:22
Це як в шведській сімьї називається помінялися , молодці хлопці:))
корінний зуб до Олег Показати IP 1 Лютого 2017 15:55
буде в садового сміття розбитати
Кірк до Олег Показати IP 2 Лютого 2017 18:17
Аж якось соромно за Львів, хоча в Луцьку може покращає, звичайон якщо знову якійсь дідусь не приведе "дуже талановиту людину".
Петро Показати IP 1 Лютого 2017 09:49
Молодець, Наталія! Вітаю! Це довіра і професійний ріст. Нехай тобі щастить.
до петра до Петро Показати IP 1 Лютого 2017 11:01
Ще й дорогу перехрещу. О це "працівницю" буде мати, знаю особисто.
Петрусь до до петра Показати IP 1 Лютого 2017 13:02
В нас нічого не зробила і львів'якам нічого не зробить.
мда... Показати IP 1 Лютого 2017 09:52
луцьку кур***в*егу у Львів запросили.ну-ну....ще й там слави заживе
Укроп до мда... Показати IP 2 Лютого 2017 17:42
коментар було видалено
Ай-я-яй Показати IP 1 Лютого 2017 09:57
така велика втрата для міста.... і як ми будем далі жити?
Галичанин Показати IP 1 Лютого 2017 10:12
Переманив, це як? Вмочив вар"ята?
лучанка Показати IP 1 Лютого 2017 10:18
як завжди. рука руку миє.
123 Показати IP 1 Лютого 2017 10:41
Да нехай себе валит, не велика потеря. Че второй день то это мусолить.
Вітя Показати IP 1 Лютого 2017 10:48
Ду- """ ра Отакі потім і Україну продадуть, це так як і співакі одні продаються і їдуть на концерти до кацапів і тут так само. Якщо запропонує кацап більше то вона і туди поженеться, в Лцьку вона нічого не зробила для людей собі може да не заперечую, Нащо такі чиновники які все собі і нічого людям!
потерпи до Вітя Показати IP 1 Лютого 2017 14:00
правильно! нащо шукати краще місце під сонцем, якщо можна потерпіти коло понаєхавших полішуків
василь Показати IP 1 Лютого 2017 11:16
так вона ж тупа її сміттям завалить
Перехожий Показати IP 1 Лютого 2017 11:55
Прям такі всі розумні. Ніхто з вас і не уявляє, що вона робила. Лише б язиками помолоти. Самі-то хоч щось вмієте робити, крім як язиками чесати?
Зайчик до Перехожий Показати IP 1 Лютого 2017 13:29
Ану розкажіть нам ЩО вона зробила)
Кірк до Зайчик Показати IP 2 Лютого 2017 18:12
Я знаю, що вона робила щоб отримати посаду) Але це не стосується міста, старші дядкі підтвердять
Наталка Показати IP 1 Лютого 2017 12:10
А чого мені тут робити з дикими Волиняками - Львів усетаки австроугорськапольська перлина, там приємніше спілкуватися нема таких їмбецілів як у Люцьку..
Богданчик Показати IP 1 Лютого 2017 12:18
Ми любимо тебе,тьотя Бунда!!! Підтримуємо,хай щастить!!!
Guest Показати IP 1 Лютого 2017 12:30
А хіба зараз можна по переводу без конкурсу на займану посаду???
я Показати IP 1 Лютого 2017 12:40
хитрюга -хапуга
555 Показати IP 1 Лютого 2017 13:54
Садовий - мужик ризиковий, вирішив спр*б*вати луцьку. То добре. Треба йому ще запропонувати інших членів виконкому, з доплатою. А ще подарувати Яковлєва і ще одного на Ге.
Борода Показати IP 1 Лютого 2017 14:05
Добра тобi
місцевий Показати IP 1 Лютого 2017 15:04
Продивляюсь це л*йно і думаю: яких тільки ід*отів на світі не буває. Заздрість, хамство. Кому вона перейшла дорогу? Чим когось скривдила? Тим, що мудріша за когось? Молода дівчина, не місцева, закінчила один з кращих факультетів ВНУ, стала депутатом, зайняла посаду, яку займе не кожен - і такий бруд. Гріх вам буде і вашим дітям! Великий гріх! А тобі, Наталочко, успіхів на новому місці, добра і слави, щастя і здоровя.
Зайчик до місцевий Показати IP 1 Лютого 2017 15:56
Шановний,бездіяльність на держпосаді-це вже кривда народу) то так,для справки)
не місцевий до місцевий Показати IP 1 Лютого 2017 16:02
невже у ВНУ і кращі факультети? це ж треба!..а гріхи не тобі визначати! сидіти в інтернеті також гріх ,щоб було тобі відомо
Ігор Показати IP 1 Лютого 2017 17:44
коментар було видалено
11 Показати IP 1 Лютого 2017 19:37
Малоденька файненька . Ну тож ясно чому .
Василевський Показати IP 1 Лютого 2017 19:51
Таку кадру я викохав. Я кохаю і плачу
Кірик Показати IP 1 Лютого 2017 23:16
Я цілий день плачу, і як місто буде жити без тої дівки? Василевському прийдеться до Львова теліпати.
Кірк Показати IP 2 Лютого 2017 18:14
Шкода, адже Львів було реально туристичне місто
Ольга Показати IP 2 Лютого 2017 20:10
Шкода Львова, вона вже тут туризм хотіла розвинути за гроші підприємців. Дівчинка літає в хмарах далеко від сучасних реалій. Ще б Вусенко забрав до Львова. Хоч на двох горе-чиновників стало б менше в Луцьку.