Місце у луцькому парку, де гніздяться лебеді, обгородили та встановили поблизу камеру
У парку 900-річчя Луцька пара лебедів облаштувала гніздо біля тераси кафе «Луцька Венеція». Птахи вже висиджують яйця, а територію навколо гнізда обгородили та встановили інформаційні таблички для відвідувачів.
Лебедів у цій частині парку почали помічати близько місяця тому, розповів у коментарі misto.media власник закладу «Луцька Венеція» Леонід Баглай. А приблизно три тижні тому вони почали активно вити гніздо та стягувати очерет.
У соцмережах підприємець про це не повідомляв, аби не привертати зайвої уваги до птахів.
«Я не хотів, щоб туди ходило багато людей. Але коли інформація вже з’явилася у соцмережах, потрібно було пояснити людям, як поводитися біля гнізда», – каже він.
Читати ще: Очікують потомство: у луцькому парку пара лебедів облаштувала гніздо
Після цього навколо місця встановили паркан та інформаційні таблички з правилами поведінки біля птахів.Також біля гнізда встановили камеру спостереження. За словами Леоніда Баглая, ідея з’явилася після обговорень у соцмережах. Тепер можна спостерігати, хто підходить до гнізда і що там відбувається.
Камера автоматично реагує на рух людей поблизу берега та повертається до гнізда, коли вони відходять. Леонід не виключає можливості онлайн-трансляції, якщо знайдуться фахівці, які допоможуть її налаштувати.Також наголошує, що лебеді оселилися у густонаселеному районі, де є багато потенційних небезпек. Окремо лучан просять не підпускати собак близько до гнізда, не годувати лебедів хлібом та стежити за дітьми.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Лебедів у цій частині парку почали помічати близько місяця тому, розповів у коментарі misto.media власник закладу «Луцька Венеція» Леонід Баглай. А приблизно три тижні тому вони почали активно вити гніздо та стягувати очерет.
У соцмережах підприємець про це не повідомляв, аби не привертати зайвої уваги до птахів.
«Я не хотів, щоб туди ходило багато людей. Але коли інформація вже з’явилася у соцмережах, потрібно було пояснити людям, як поводитися біля гнізда», – каже він.
Читати ще: Очікують потомство: у луцькому парку пара лебедів облаштувала гніздо
Після цього навколо місця встановили паркан та інформаційні таблички з правилами поведінки біля птахів.Також біля гнізда встановили камеру спостереження. За словами Леоніда Баглая, ідея з’явилася після обговорень у соцмережах. Тепер можна спостерігати, хто підходить до гнізда і що там відбувається.
Камера автоматично реагує на рух людей поблизу берега та повертається до гнізда, коли вони відходять. Леонід не виключає можливості онлайн-трансляції, якщо знайдуться фахівці, які допоможуть її налаштувати.Також наголошує, що лебеді оселилися у густонаселеному районі, де є багато потенційних небезпек. Окремо лучан просять не підпускати собак близько до гнізда, не годувати лебедів хлібом та стежити за дітьми.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Ковельчанин проведе рік у неволі, бо зрізав чотири сосни
Сьогодні 18:28
Сьогодні 18:28
Луцька громада втратила на війні ще трьох Героїв
Сьогодні 18:00
Сьогодні 18:00
Угорщина скасувала видавання дозволів на проживання для працівників-мігрантів не з ЄС
Сьогодні 17:32
Сьогодні 17:32
Зіткнулися Volkswagen і Tesla: у Луцьку на Волі – ДТП
Сьогодні 16:36
Сьогодні 16:36
У Запоріжжі російський дрон атакував супермаркет, на Харківщині вбив чоловіка на скутері
Сьогодні 16:08
Сьогодні 16:08
У Жидичині попрощалися з Героєм Юрієм Любежаніним
Сьогодні 14:44
Сьогодні 14:44






Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.