USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

Молодий поліцейський, який втрапив у ДТП у Луцьку, отримав важкі травми. Потрібна допомога

6 Липня 2020 12:28
Сьогодні вранці у Луцьку трапилась аварія за участю поліцейського авто, яке врізалось в електроопору на Володимирській. Внаслідок ДТП постраждало двоє працівників патрульної поліції. Один із них знаходиться у вкрай важкому стані.

Про це повідомляють користувачі у соцмережах.

Як стало відомо, патрульні потрапили в аварію під час несення служби.

25-річний поліцейський Олександр Волошин отримав складну політравму, дуже складну черепно-мозкову травму, перелом кісток тазу та внутрішній крововилив.

Чоловік знаходиться у вкрай важкому стані, тому небайдужі просять допомогти його родині зібрати кошти на лікування. Також шукають донорів крові (група будь-яка), яких просять звертатись у Центр переливання крові на проспекті Волі.

Оновлено

На жаль, 7 липня Олександр Волошин помер у лікарні внаслідок отриманих у ДТП травм.
Олександр Волошин( зліва)
Олександр Волошин( зліва)
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Джек Показати IP 6 Липня 2020 12:44
Рівна,двополосна дорога,ні одного автомобіля-вони заїхали в стовб...
жлл до Джек Показати IP 6 Липня 2020 14:10
Заснув він
Правдоруб Показати IP 6 Липня 2020 12:55
Згідно тестів NCAP моделі даного автомобіля такі ушкодження автомобіля можливі в діапазоні швидкості удару 40-50 км/год. Ушкодження людей які знаходились в авто під час зіткнення свідчать про відсутність спрацювання подушок безпеки та непристебнуті паски безпеки.
Прості речі рятують до Правдоруб Показати IP 6 Липня 2020 13:20
Пас безпеки мене особисто врятував на швидкості 70 км. (Їхав Жигулем, врізався в стовб.) Машина ремонту не підлягяла. В мене - ні царапинки, Не ігноруйте прості правила безпеки.
Джек до Правдоруб Показати IP 6 Липня 2020 14:02
Подушки спрацювали. Питання в іншому-як на швидкості 50км/ч, тупо заїхати в стовб?
Правдоруб до Джек Показати IP 6 Липня 2020 14:37
Неодноразово чув скарги працівників поліції на недосипання та перевтому під час нічного патрулювання, як наслідок можливо заснули. Для суспільства краще буде написати що робив маневр для уникнення зіткнення з твариною яка вибігла на дорогу перед авто, часу на гальмування не було...
Андрій до Правдоруб Показати IP 6 Липня 2020 23:02
Пруф в студію, а не просто словами.
Сергій Показати IP 6 Липня 2020 13:26
Потім будете детектива CSI включати, хлопцеві допомога потрібна зараз.
Джон до Сергій Показати IP 6 Липня 2020 14:11
Ви маєте рацію. Але - давайте поміркуємо разом - яка водійська підготовка в поліціянтів ? Відповідь - зеро. Вони мають досід (курси, тренінги і т.д.) екстремального водіння ? Відповідь - ні. Знаєте, чому в Італії, наприклад, щоб отримати права, треба вміти їздити в умовах гір, снизької дороги і т.д. ? Бо вимоги дуже жорстки до потенційних водіїв. Ось і виходить, що невдала реформа вилвзить боком нам усім.
Сергій до Джон Показати IP 6 Липня 2020 17:20
Я тва роки там мешкав і вперше чую, що там дуже жортскі вимоги до воіїв. Там дуже просто скласти тести + є бонуси у вигляді тимчасових прав, для навчання на власному транспорті ( А- категорія). Я не розумію до чого ви приплітаєте тут реформу, але ясно, що водій - заснув. Чи до цого готують? Запитайте це у далекобійника, який має досвід, підготовку і тд.
Ку-ку до Сергій Показати IP 7 Липня 2020 07:39
І ці всі бонуси для поліц'янтів?
Пенсіонерка Горбата до Джон Показати IP 6 Липня 2020 17:58
АГА отож бо їхні довбані рехворми..Понабирали пацанів..їздити не вміють..
Анонім Показати IP 6 Липня 2020 13:57
А держава не оплчує такі випадки ? це ж на патрулюванні сталось
Лучанин до Анонім Показати IP 6 Липня 2020 14:33
може й оплачує, але тут рахунок часу йде, мабуть, на години(чи хвилини), а поки це все пройде через дережапарат, то може бути пізно...
Дєнєг нєт до Анонім Показати IP 6 Липня 2020 15:07
Держава гола і боса, зате вся ЗЕлена.
Гаргола Д.М., м. Луц Показати IP 6 Липня 2020 14:44
Ну що тут сказати. У міцних і нормальних державах, колись готовили поліцейський в спеціальних поліцейських закладах освіти: два роки навчання, це середня спеціальна освіта - юрист та чотири роки навчання, це вища освіта - юрист. Коли людина закінчувала цивільний технікум або ВУЗ і бажала стати поліцейським то такий кандидат мав пройти 6-місячні курси підвищення кваліфікації. Одним словом, до бардаку, що зараз в Україні, колись наша держава готовили дійсно толкових поліціянтів. Зараз поприходили трьохмісячники: маєш ти досвід роботи у поліції не маєш, маєш ти досвід керування автомобілем не маєш, гарно володієш зброєю чи не володієш зовсім, маєш хороше здоров"я чи не маєш, головне, що комусь треба бути поліціянтом, бо немає бажаючих. Понадавали таким поліціянтам нових автомашин і пацани з дівчатами набираються досвіду на передовій як кажуть щодо боротьби зі злочинністтю. Мені цих трьохмісячних поліцейських дуже жалко.
лучанка Показати IP 6 Липня 2020 14:55
Всі розумні заднім числом і знають, як треба. Трапилася біда, скидайтеся, народ ,потрохи на лікування, навіть 100-200 грн вам особливої погоди не зроблять, а хлопчині допоможуть врятувати життя. Не можна бути байдужими.
Ірина до лучанка Показати IP 6 Липня 2020 15:36
А де ж підтримка колег, чому вони ігнорують надання допомоги і медслужба у них є на Чернишевського, щоб клізми ставити пенсіонерам і групи інвалідності придумувати!
лучанка до Ірина Показати IP 6 Липня 2020 15:50
Ми не можемо знати, ігнорують колеги, чи ні. Як правило, у колективах завжди здають гроші на допомогу.Впевнена, що поліція не виняток. Справа в тому, що лікування і реабілітація, яке у нас і так дороге, а з такими травмами і поготів , ляжуть тягарем на сім"ю,і ніякий колектив повністю його не оплатить. От для чого і потрібна допомога від людей, бо всі під богом ходим і не знаєм, що буде завтра..
Народна прокуратура Показати IP 6 Липня 2020 15:44
Яка група крові?
Гаргола Д.М., м. Луц Показати IP 6 Липня 2020 15:50
Видно, що своя, колишня працівниця поліклініки МВС у Волинській облпасті або колишня міліціянтка - знає все зсередини та правильно говорить (підтримую), що колись там робилось, думаю маштабно робиться і зараз. Правда в поліклініці на Чернишевського на сьогодні всі перехворіли коронавірусом, "закрито - усі пішли на фронт".
Луцьк Показати IP 6 Липня 2020 15:56
Хлопці втомлені, кадрів нехватає...Хлопці - колеги допомагають., тільки кошти великі треба...Збоку добре сидіти в комп'ютері і писати всякі гадості. Ви незнаєте, як їм приходиться працювати...А держава дійсно байдужа до них...Допомогти треба, ми всі під Богом ходимо, і незнаємо, що де нас чекає..Допоможи Боже хлопчині, а мамі і дружині дай сили все пережити!!!
Я до Луцьк Показати IP 7 Липня 2020 09:24
Погоджуюся із вами. Тільки й чую - поліція погана. А куди дзвонити будемо, якщо за нами неадеват ганятиметься з ножем? У ту ж погану поліцію. Приїжджайте рятуйте. Дай Боже хлопчині швидко одужати!
Іра Показати IP 6 Липня 2020 17:02
Напишіть, яка група крові потрібна?
Ірина Показати IP 6 Липня 2020 18:49
донором може бути людина з будь якою групою крові, звертайтесь в центр переливання крові, скажіть, що для Волошина Саші
Водій. Показати IP 6 Липня 2020 18:53
У людей біда молодий хлопець в критичному стані.Є два варіанта.або допомогти або краще мовчати.
ТРАМП Показати IP 6 Липня 2020 18:54
Цікаво які були б коментарі,якби це був 25літній чоловік з дівчиною на новому Рендж Ровері)
лучанка до ТРАМП Показати IP 6 Липня 2020 20:04
По-перше, постраждав хлопець, який був пасажиром, отже, його вини в аварії немає. А на рахунок гіпотетичного Рендж ровера , то сказали б, що мав гроші на таку машину, то має і на лікування, що логічно. А в патрульного не впевнена, що є купа грошей і він зможе справитись без допомоги.
Анонім Показати IP 6 Липня 2020 19:21
Що за країна яка не може оплатити лікування держслужбовцю який отримав травми на службі.. Сміх тай годі
Еее до Анонім Показати IP 6 Липня 2020 20:21
Служба ,це коли, щось корисне робиш-переслідування злочинця,а не дядька на Москвичі за не увімкнений поворот,чи недостатньо освітлений номер,а так більшість з них веде патрулювання......
Анонім Показати IP 6 Липня 2020 19:44
Хай оплачує лікування винуватець дтп і авто відновлює за власний кошт,закон для всіх один.
Григорій Показати IP 6 Липня 2020 22:26
Бажаю швидкого видужування усім постраждавшим і швидкого відшкодування ремонту авто за кошт платників податків.
Ірина до Григорій Показати IP 6 Липня 2020 23:29
Пострадавший тут тільки ти, гришо!
Мда до Григорій Показати IP 7 Липня 2020 00:22
Поліцейські теж платять податки, тому і за їх кошти з податків ремонтують також..
Анонім Показати IP 7 Липня 2020 00:51
Волошин з торчина міг би допомогти однофамільцю колесо від 200-які дорожче коштує !!!!!! Можливо родич навіть .....,,,??????