USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Помер 25-річний поліцейський, який потрапив у ДТП в Луцьку

7 Липня 2020 09:27
25-річний поліцейський Олександр Волошин помер у лікарні внаслідок отриманих у ДТП травм.

Інформацію Суспільному підтвердив заступник директора Луцької міської клінічної лікарні Олександр Федорчук.

Смерть патрульного лікарі констатували близько 2-ої години ночі.

Нагадаємо, 6 липня у Луцьку трапилась аварія за участю поліцейського авто, яке врізалось в електроопору на Володимирській. Керівник патрульної поліції Волині Андрій Крутень повідомив, що Державне бюро розслідувань наразі розглядає декілька версій трагедії. Версія водія – особиста неуважність.

Внаслідок ДТП постраждало двоє працівників патрульної поліції.

Олександр отримав складну політравму, дуже складну черепно-мозкову травму, перелом кісток тазу та внутрішній крововилив. Медики боролися за його життя, проте у ніч на 7 липня його не стало.

Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щире співчуття сім'ї, друзям та колегам Олександра.

Фото: Роман Сардак, 21 листопада 2019 року
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 7 Липня 2020 09:52
Мої найщиріші співчуття рідним та близьким покійного. Коли помирає старша людина, якось підсвідомо відчуваєш, що ми всі смертні та допускаєш її смерть по іншому. А коли помирає молода людина, сповна енергії, здоров"я та любові до життя, то стає не по собі.
НІЧОГО НЕВІДОМО до Пенсіонер Прокопчук Показати IP 7 Липня 2020 10:11
Ви не показуєте відео дтп!!! Ви не говорите в якому стані був водій!!! Ви не називаєте прізвище водія!!! Так це дійсно нова укр поліція - найсправедливіша і найвідкритіша в світі!!!!!!!!!!!
Кулю в лоб - так кул до НІЧОГО НЕВІДОМО Показати IP 7 Липня 2020 12:19
Згоден на 100%. Відеореєстратор був увімкнений? Напевно так. Нагрудні камери - невідомо. Розкажіть правду людям. Це буде відповідь справжнього офіцера.
Луцьк до НІЧОГО НЕВІДОМО Показати IP 7 Липня 2020 12:30
де відео з РЕЄСТРАТОРА ???
олл до Луцьк Показати IP 7 Липня 2020 14:15
заснув він!
Лучанин Показати IP 7 Липня 2020 10:30
Цікаво кого покарають? Думаю винних не знайдеться!
Лучанин до Лучанин Показати IP 7 Липня 2020 11:00
Нікого не покарають
Хз до Лучанин Показати IP 7 Липня 2020 12:30
Конч*ний ти. В людей велике горе. Молоді хлопці патрульні працювали другу ніч поспіль, робота напружена як фізично так і морально, зрозуміло, що організм вимагає відпочинку і можна заснути. Шкода як хлопця який загинув так і водія. Неважливо як закінчиться суд в цій справі але хлопцю водію з цим жити і це не легко буде
Андрій до Хз Показати IP 7 Липня 2020 17:42
Ви гадає це виправдання? Якщо на роботі вам не платять зп чи змушують працювати собі у шкоду, ви будете працювати? Звісно, що ні. Це одне питання. Друге питання - Сталося горе, але через що сталося? Заснув за кермом, бо другу ніч поспіль не спали? Був ще день між ночами щоби спати. Відповідно це халатність водія, бо удень він не спав, або поспав недостатньо. Третє питання - я не кажу про те, що усе тримається у таємниці, відео з реєстратора та нагрудних камер не оприлюднили. Уся надія на ДБР, щоб винні були покарані- чи водій, чи керівництво.
прагматик Показати IP 7 Липня 2020 10:43
Давайте поміркуємо - чи ми стаємо мудрішими після таких трагедій ? Можна казати що це - нещасний випадок. Хтось скаже - винуватих немає. Знаєте, чому ізраїльські військові пілоти вважаються кращими в світі ? Тому що за рік в них 300 год "нальоту" на літаках + 300 на тренажерах. Якщо провести аналогію з водіями - то запитайте - скільки годин екстемального водіння чи просто водіння має мати підготовлений поліціянт ? Напевно - достатньо багато....Ось і виходить, що за помилки в підготовці треба розплачуватись кров"ю. Коли ми вже порозумнішаємо????
Лучанин до прагматик Показати IP 7 Липня 2020 11:09
Абсолютно згідний. Поліцейські не просто керують авто, вони часто керують в екстримальних умовах, тому перед тим як саджати молодого хлопця за кермо потрібно бути певним, що він має достатній і належний досвід водіння автомобілем. Тому для поліцейських просто необхідно, щоб були спеціальні автомобільні школи екстримального водіння, в яких вони періодично проходили б практику, так само як періодично тренуються стріляти із зброї.
Лучанин Показати IP 7 Липня 2020 10:46
Шкода хлопця і його родину.
Я Показати IP 7 Липня 2020 10:51
Боже, як шкода. Молодий, гарний хлопець. Ще б жити і жити. Спочивай з миром.
Лучанин Показати IP 7 Липня 2020 11:05
Найперше - щирі співчуття. По-друге, складається враження, що для поліцейських потрібна спеціальна школа водіння: мається на увазі, оскільки вони постійно ведуть патрулюванння на автомобілях, а інколи беруть участь у переслідуваннях, то відповідно і досвід повинен бути чималенький та ще й до того ж, це має бути досвід екстремального водіння. Можливо у цього молодого хлопця було недостатньо такого досвіду і от сталась така біда.
лучанка Показати IP 7 Липня 2020 11:16
шкода,як шкода....загинув молодий хлопчина,загинув на чергуванні,загинув по чиїсь халатності....нікого не переслідували....що сталося???Як тепер жити його батькам,як виховувати маленьке дитятко без татка????Сльози і журба....
Лучанин Показати IP 7 Липня 2020 11:23
Крім співчуття родині я хотів зауважити, що автомобіль патрульних - безпечне і надійне авто, а характер травм вказує на те, що поліцейський не був пристебнутий паском безпеки.
Реалія Показати IP 7 Липня 2020 11:43
Чого ніхто з керівництва не розповідає справжньої причини??? Шо вср*лися?!! Не діло в тому хто скількі керує ! Реальність отака- людина не може добу не закриваючи очі нести службу ! В хлопців вже яка ніч підряд була ??? А як на 40 хв. виключаться то ви відсоткі знімаєте ?!!! Ця смерть на плечах керівництва! Ви щурі кабінетні! Герої коли чужими руками роботу робити, а зараз позатикалис!
лучанин Показати IP 7 Липня 2020 11:45
Поліцейські, будь ласка, пристібайтеся пасками безпеки завжди! і не розмовляйте за кермом по телефону! Вас чекають вдома!
Сбу Показати IP 7 Липня 2020 12:07
Їм на чергуванні спати не дають, а проїздити дві ночі підряд і навіть коли стоїш п'єш каву то їх дибають чого стоїш. Керівництво треба притянути за такий графік. На відео з регістратора видно що він перед ударом засинає!!! Хлопці просто не висипаються в цьому причина ДТП.
Лучанин Показати IP 7 Липня 2020 12:16
де відео ДТП ???
Толік до Лучанин Показати IP 7 Липня 2020 14:56
Всі кому треба , вже його побачили
Прості речі до Толік Показати IP 8 Липня 2020 10:27
Подивився відео. Вони їхали 50-60 км/годю Це не швидкість 120 чи 150. Звичайний пас безпеки при такі швидкості на 100% захищає пасажирів від травм. Сам особисто мав пригоду на більшій щвидкості. Але був пристебнутий. Машина відновленю не підлягала. Але я не отримав ні царапини. Висновок - прості речі рятують життя....
Просто до Прості речі Показати IP 8 Липня 2020 17:54
Водій заснув,певно пасажир теж спав,на відео видно як плавно авто з'їжджає на обочину, а коли кермач прокинувся від перетряски так сказать щей газу дав,все точно видно,яка тут особиста необережність???не допустимо щоб таке траплялось зі співробітниками поліції ,хлопця реально шкода,щиро співчуваю рідним!та хочу наголосити якби таке трапилось зі "звичайними" людьми то водій поніс би доволі строге покарання відповідно закону!!!а тут і мови немає....нажаль не для всіх є той закон...
Олександр Показати IP 7 Липня 2020 13:30
Я бачив відео ДТП з їхнього реєстратора.Вони їхали зі швидкістю 60 км і просто з'їхали з дороги і зіткнулись з електроопорою.Я не експерт,але судячи з того,що Я побачив,наймовірніше водій заснув.
лучанин до Олександр Показати IP 7 Липня 2020 14:12
Якщо дійсно хлопці дві ночі підряд працювали, то не дивно, що водій заснув. І в такому випадку всі питання до керівництва, яке розробляє такі графіки роботи, що на небезпечній роботі працюють виснажені і втомлені люди. Після цього вже не дивують новини, що патрульна аварія потрапила в ДТП.
Так до Олександр Показати IP 7 Липня 2020 22:16
Це був ранок,приблизно 6 година...
Луцьк Показати IP 7 Липня 2020 13:34
Співчуття і жаль родині загиблого та і водієві жити з цим все життя,знаючи,що ненавмисно так сталося.Хлопці не винні,що їм не дозволяють зупинятися передрімати хоч пів години,бо моніторинг працює.
Біль Показати IP 7 Липня 2020 15:54
Співчуття дружині та батькам, хай Бог поможе пережити втрату.... незнала особисто, але чомусь постійно думаю і плачу, молодий такий .... донечку шкода дуже... Боже бережи
А Показати IP 7 Липня 2020 16:29
Ці щурі кабінетні ще неодного так вгробляють,вижимаючи підлеглих як губку! Кріпіться,бутьте мужніми хлопці.
Вікторія Показати IP 7 Липня 2020 18:06
Мої найщиріші співчуття! Нехай спочиває з миром! ВОДІЇ БЕРЕЖІТЬСЯ НА ДОРОЗІ...адже вас в дома завжди хтось чекає...як Сашка чекала його дружина, маленька донечка(яка напевне і досі чекає татуся з роботи) і ваші батьки!
Бульба Показати IP 7 Липня 2020 18:54
Щирі співчуття!! Правда!! Так шкода коли гинуть молоді!!! Ім тільки жити, водити дітей в школу.... шкода!!!
ДБР Показати IP 7 Липня 2020 21:16
Шановні читачі новин,прошу Вас не залишати не обґрунтовані відгуки .У разі чого ви будете покарані за ст.ККУ
Огого Показати IP 7 Липня 2020 22:00
Відгук не домисл.Домисл не звинувачення...
Правда Показати IP 7 Липня 2020 23:44
Патрульними в області керує людина яка не знає стройової служби ніколи не була дільничним чи опером і дуже далека від подвірного обходу і т д, людина яка абсолютно неготова ні до чого , кадрова нестача 46% хлопці ідуть через керівника зі служби., воно НІЯКЕ., саме тому а службі набирають постійно нових дисципліна нуль освіта мінімум досвіду немає, сидіти має НІЯКЕ ТОБТО КЕРІВНИК УПП
я Показати IP 8 Липня 2020 09:55
Душа і серце плаче.... Сум, жаль і співчуття родині... немає слів... Жити б й жити...
Мовчання Ягнят Показати IP 9 Липня 2020 10:01
Назва НОВА - система стара! Працівники ГШР повинні працювати добу через три! Через брак кадрів в реалії працюють на виснаження! Наслідки маємо горезвісні. Керівництво це все знає, але ніяких мір не застосовує, а то і навпаки і не намагаються втримати працюючих, котрі уже в наявності. В самих же поліціянтів роти на замку, адже в протилежному випадку - пришивають ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ... Ось Вам і РЕХВОРМА! В цивілізований спосіб вирішити цю проблему не вдасться...НАЖАЛЬ !