USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Момент ДТП біля Луцька, коли Land Cruiser злетів з дороги та протаранив два авто на парковці. Відео

14 Лютого 2023 09:58
Оприлюднили відео дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася вчора вранці на автомийці, що на вулиці Будівельній у Рованцях.

Відео ВолиньPost надіслали очевидці аварії.

Нагадаємо, що автомобіль Toyota Land Cruiser в’їхав на стоянку та пошкодив два припарковані авто, огорожу та банер.

Попередньо, водій, який спричинив ДТП, перебував у тверезому стані.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Луч Показати IP 14 Лютого 2023 10:27
Які номерні знаки, хоча б дві перші букви і дві цифри))?
Лучанин до Луч Показати IP 14 Лютого 2023 10:51
АС0090ОО
Читач Показати IP 14 Лютого 2023 10:51
Так так і тверезий був і їхав десь 49км на годину...
лучани Показати IP 14 Лютого 2023 10:58
їхав 50ть...
Bogdivaden Показати IP 14 Лютого 2023 11:10
Так не Лексус винен. Зверніть увагу. Лексус вже йшов на обгон. А перед ним якась каліка розмочала поворот наліво. Може й швидкість у Лексуса досить висока. Але вина того козла, який їхав попереду і просто повернув наліво. Тому й не звинувачуйте у всьому водія Лексуса тільки тому, що це Лексус.
Луч до Bogdivaden Показати IP 14 Лютого 2023 11:55
До чого тут те що це лексус , правила для всіх однакові!
223 до Bogdivaden Показати IP 14 Лютого 2023 12:08
Перевищувати швидкість в населеному пункті і обганяти там де заборонено це норм?
1 до Bogdivaden Показати IP 14 Лютого 2023 12:38
в автошколі викладач казав - їдеш 60, ти всіх бачиш І ТЕБЕ ВСІ БАЧАТЬ
Обгін Показати IP 14 Лютого 2023 12:32
Там зупинка, виїзд з прилеглої території, тому обгін повинен бути заборонений. Цікаво яка там розмітка?
123 до Обгін Показати IP 14 Лютого 2023 14:51
1.1 з розривом 1.7
А шо хіба нє ! Показати IP 14 Лютого 2023 15:37
То "Лексус" просто здійснив заходи з благоустрою та вертикального планування території, бо то дерво і так було вже перестигле і підлягало згідно з актом обстеження (акт в бардачку) вибраковці шляхом санітарної рубки ! Не тре дякувати - просто заплатіть за роботу !
Ковельчанин Показати IP 15 Лютого 2023 13:29
Палками на місці,щоб знав мажорчік ср...ий