USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На Богдана Хмельницького – масштабна пожежа: палав «будинок хоббіта». Оновлено

9 Вересня 2019 15:42
Старий закинутий будинок горить на вулиці Богдана Хмельницього у Луцьку. Займання трапилося 9 вересня, близько 15.30. Про це у мережі повідомив Роман Будчик.

На місці працює кілька бригад рятувальників, швидка, поліція та газова служба.

Пожежники заливають полум'я з лівого боку, аби вогонь не перекинувся на сусідню будівлю.

Зі слів Романа, займання розкинулося на весь будинок дуже швидко. Наразі будівля повністю охоплена полум'ям.

Як повідомляє Роман, рятувальники використали вже одну цистерну з водою.

До слова, у будинку часто жили безхатченки. У 2017 році в пожежі, яка трапилася у цій будівлі, загинув чоловік.
За станом на 15.49, зі слів очевидців, вогонь практично загасили. Полум'я знищило весь будинок - дерев'яні стіни та перекриття.

Фото - ІА Волинські Новини, ВолиньPost, Конкурент


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Оу є Показати IP 9 Вересня 2019 15:47
Хтось зачищає територію для будівництва!
луцький Показати IP 9 Вересня 2019 16:06
Невже не можна було по нормальному домовитись і знести, щоб не палити, чи так дешевше? Зрозуміло, що то навмисно підпалили бо ділянка дуже приваблива!
скептик до луцький Показати IP 9 Вересня 2019 19:41
так дешевше
Иван Показати IP 9 Вересня 2019 16:07
Наверно горело неспроста. После пожара проще решать вопросы по строительству. Наверняка там что-нибудь построят упрощая выдачу разрешительных документов
Лучанин Показати IP 9 Вересня 2019 16:11
Мабуть через пару місяців там побудується,наприклад,торговий центр !
Коля Показати IP 9 Вересня 2019 16:13
Буде бізнес-центр
Торговий до Коля Показати IP 10 Вересня 2019 07:50
Буде як по сусідству
Виборець Показати IP 9 Вересня 2019 16:29
все згооіло? тепер і нове будівництво можна починати... час настав!!!
пудримо мозги Показати IP 9 Вересня 2019 20:09
Це як потрібно було нафарширувати ; легкозаймистими , горючими матеріалами ?! Щоб під міськрадою з чергової спроби ... розчистити місце під ...