USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У центрі Луцька на місці пожежі виявили тіло чоловіка. Фото

22 Січня 2017 14:41
Пожежа спалахнула 22 січня близько 13 години в закинутій будівлі за адресою Богдана Хмельницького, 28, в так званому "будинку хоббіта", який просто навпроти приміщення міськради.

Рятувальники виявили на місці пожежі тіло чоловіка орієнтовно 50 років. Загиблим виявився лучанин Олег Бударин.

Тіло чоловіка знайшли на дивані, воно сильно обгоріло.

Як розповіли місцеві мешканці кореспонденту Інформаційного агентства Волинські Новини, свою квартиру після розлучення чоловік залишив дружині і доньці, а сам «бомжував». Окрім того, зі слів сусідів, у загиблого є ще син, який нібито працює у силових структурах.

Загиблий підпрацьовував вантажником на ринку та, за свідченнями місцевих, зловживав алкоголем. У закинутому будинку проживав з подругою. На місці події працюють працівники ДСНС, поліція та медики.

Як повідомляло раніше ІА Волинські Новини, завалена будівля в центрі міста неодноразово слугувала прихистком для бездомних.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
дідо Показати IP 22 Січня 2017 15:04
підготовка до нового будівництва
Анонім до дідо Показати IP 22 Січня 2017 16:22
Ні ! хай краще "оце" залишиться навіки в центрі обласного центру і буде візитівкою,ну як окраса!
11 до Анонім Показати IP 23 Січня 2017 19:27
НІ хай людина загине . Одною менше і можна продати дай хай стоять . По європейськи .
Бабуля Показати IP 22 Січня 2017 16:39
Зачистка території!!!!!
лучанин Показати IP 22 Січня 2017 17:08
Коли уже буде укрупнення областей і центром буде Рівне ? Як остогидло оце ниття за кожною розвалюхою .
ку-ку Показати IP 22 Січня 2017 17:17
Який жаль!!! Згоріла пам"ятка архітектури навіть не місцевого значення і мабуть не відновлять. а кота шкода
Сем Показати IP 22 Січня 2017 18:26
Хочу собі цього кота.
Анонім до Сем Показати IP 22 Січня 2017 19:15
а він тебе - ні :Р
Лучанка Показати IP 23 Січня 2017 08:48
Загинула людина, Майстер спорту, Учасник АТО, Владі абсолютно байдуже до цієї категорії людей. Це - навпроти приміщення міськради. Пане Романюк, заступник та депутати виділіть хочаб частину своїх заощаджень (чесно зароблених) на знедолених людей. Які захищали Вас і Ваші бізнеса у АТО.
Не звикати Показати IP 23 Січня 2017 17:08
Одноозначно зачистка території,просто не розраховували,що там хтось є всередині!
Бабуля до Не звикати Показати IP 24 Січня 2017 23:23
Людину шкода, а зачистка території в нас уже розповсюджена тема. Особливо в центрі, сьогодні знову пожежа на Глушець і нібито знову прихисток безхатьків. Не спростовують вони горять!!!( А влада і решта ніби нічого не бачать, чи не хочутб бачити. Прикро за це, до чого докотилися.(((
Стафф Показати IP 26 Січня 2017 18:55
В тій будівлі було скоєно вбивство , а пожежою прикрили страшну подію . не байдужі пишіть .
Бабуля до Стафф Показати IP 26 Січня 2017 22:32
Тобто вбивство????
Спостерігач Показати IP 27 Січня 2017 14:26
На рахунок вбивства, теж так думаю! Зверніть увагу на деталі в фото-матеріалах: 1. Загиблий чоловік зі (+/-) 70% опіків 2. Хата деревянна - при пожежі в якиій загинула людина, будинок не згорів! 3. Дах деревянний - була пожежа але дах уцілів! Висновок: - Вбивство яке замаскували під пожежу!!! Закликаю усіх не байдужих підтримати в роскритті тяжкого злочину, можливо хтось щось бачив але по причинам боітся повідомити Поліціі, пишіть своі комментаріі!
Стафф Показати IP 27 Січня 2017 19:30
Ось і заговорили ... імя відоме скоро теж про нього напишуть !!!! (нещастного палія доля навчить)