USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.85
  • PLN 9.70 9.85

На Гнідавській маршрутка в'їхала у стовп. Є постраждалі

11 Червня 2017 11:53

Аварія з потерпілими трапилася у Луцьку сьогодні, 11 червня. Про це на своїй сторінці в мережі написала речниця патрульної поліції Ольга Бузулук. 

"ДТП на Гнідавській з потерпілими, близько 10 осіб шпиталізували, всі живі.  Обставини встановлюються.
Більше нічого не питайте. Це поки все", - написала Ольга Бузулук

Згідно з неофіційною інформацією, водій маршрутки зачепив тротуар і в нього лопнуло колесо. Внаслідок цього маршрутку занесло і вона врізалась в стовп, інформує Волинь24.

 

З її слів, на місці аварії працюють усі служби. 

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Коля Показати IP 11 Червня 2017 12:39
Жжаль. Причина невідома покищо.
Андрій до Коля Показати IP 11 Червня 2017 14:12
Як невідома? "Згідно з попередньою інформацією, водій маршрутки зачепив тротуар і в нього лопнуло колесо. Внаслідок цього маршрутку занесло і вона врізалась в стовп."
Сто Показати IP 11 Червня 2017 13:41
Там причетне авто на іноеєстраціі
100 до Сто Показати IP 11 Червня 2017 15:17
Містер Очевидність. Пішов нах..
Я Показати IP 11 Червня 2017 13:52
90 % гроші рахував ...... вони зазвичай так роблять ( початок вирахуння починається від Дінамо)
Беда Показати IP 11 Червня 2017 15:15
икона не помогла
лучанин до Беда Показати IP 11 Червня 2017 16:56
Тобі дефективний вже нічого не допоможе
Протестант до Беда Показати IP 11 Червня 2017 17:19
Ті ідоли ще нікому не допомогли і не допоможуть...
лучанин Показати IP 11 Червня 2017 15:48
от вам і підвищення оплати за проїзд.Як їздили корчі всі в дираках так і будуть їздити далі.
Ромаха Показати IP 11 Червня 2017 16:15
Як можна було "зачепити бордюр" якщо там майже 2,5 полоси по ширині і всі маршрутки їздять там прямо, майже по центру дороги? Скоріше за все просто колесо лопнуло, а водій однією рукою або гроші перекладав або ще щось робив, от і не встиг "піймати" маршрутку
Жека до Ромаха Показати IP 11 Червня 2017 22:12
Яке колесо? Всі цілі. Хіба що запасне...
Накажу корупціонера Показати IP 13 Червня 2017 00:56
Поки директор депо і інші посадовці не перестануть брати хабарі і продавати тендери їздити на транспортних засобах буде небезпечно
Сергій міськвідліл Показати IP 16 Серпня 2017 01:42
Маршрутка належить АТП 10701 таксопарк власник Алферов Вячеслав зіткнення відбулося в наслідок несправного автобуса вилетіли тяги рульові і заклинила рульова колоннка підвіска потребувала в аварійному стані і потребувала повної капітальної заміни державне підприємство тролейбусне Депо ніякого відношення до ДТП не має.