USD 39.62 39.84
  • USD 39.62 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На хабарі за бурштин спіймали начальника любешівської поліції, – джерело

28 Листопада 2018 18:06
На хабарі спіймали начальника Любешівського відділення поліції Камінь-Каширського відділу поліції Олега Миколайовича Матчука. Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Нагадаємо, працівники прокуратури та СБУ у рамках розслідування кримінального провадження про вимагання й одержання неправомірної вигоди викрили начальника одного з районних відділів поліції Головного управління Національної поліції під час одержання чергової частини неправомірної вигоди у розмірі 1200 доларів США. Держслужбовець вимагав понад 2 тис. доларів США за безперешкодне перевезення територією району незаконно видобутого в сусідній області бурштину.

Відповідно до даних, які містяться в декларації правоохоронця за 2017 рік, він одружений і має двох доньок. Із родиною проживає у Підгайцях Луцького району. Дружина Лілія Матчук працює інженером Центру інформаційних технологій та комп’ютерного тестування Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

У власності Олега Матчука – дві земельні ділянки у Підгайцях і Крупі Луцького району площею 1200 та 694 кв. м відповідно, а також житловий будинок у Підгайцях площею 240 кв. м.

На держслужбовця зареєстрований ВАЗ 2111 2007 року випуску (номінальна вартість – 35 тис. грн), а на його дружину – RENAULT MEGANE 2012 року (номінальна вартість авто – 160 тис. грн).
Фото ілюстративні
Фото ілюстративні
Минулорічний дохід правоохоронця сягнув 135,589 тис. грн, із яких 134,189 тис. грн – зарплатня та 1,4 тис. грн – соціальні виплати. Дружина Лілія 2017 року отримала 45,6 тис. грн заробітної плати за основним місцем роботи.

У декларації Олега Матчука немає відомостей про наявність у подружжя готівки чи банківських вкладень. Натомість правоохоронець вказав, що має три непогашені кредити на загальну суму 110 тис. грн.
Фото із сайту «Слово Волині»
Фото із сайту «Слово Волині»
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Я його знаю Показати IP 28 Листопада 2018 18:27
Рідкісне лайно, числився в міліції а практично супроводжував дуб по області. Як воно попало в поліцію- як всі за бабки. Навіщо такі рехформи!!!!?
Справедливий до Я його знаю Показати IP 29 Листопада 2018 06:22
Воно ніколи і ментом не було. Сиділо в Колісника в Волиньлісі і числилось в Ковелі опером, такого ніде і ні з ким не було. Г....он рідкісний і посаду купило на 100% Туди йому дорога
Навуходоносор Показати IP 28 Листопада 2018 18:34
"Если вы еще не в тюрьме, а на свободе, то это не ваша заслуга, а наша недоработка" - так выражался один весьма известный советский министр МВД в отношении советских торгашей. Думаю, что это выражение весьма актуально для нынешних многих блюстителей порядка, хотя там есть и нормальные люди.
1111 Показати IP 28 Листопада 2018 18:36
Це правда що л*йно то л*йно откат кожен місяць Петі возив так казав.
Анонім до 1111 Показати IP 28 Листопада 2018 19:16
напевно не саме петі, а тим, які сидять на високих посадах завдяки петі, авакову і луценку
Навуходоносор Показати IP 28 Листопада 2018 18:53
1111-му: Чем более вонючий мздоимец, тем чаще он хвастается с сильными мира сего. Это давно замечено психологами - криминалистами. Не будьте наивным человеком, ПАП и не подозревает о существовании на белом свете такого уродца, его другие масштабы интересуют!
Небайдужий Показати IP 28 Листопада 2018 20:53
Весь район знав що воно бере, а слжбам бачу засліпило.... Нарещі очі відкрили.... Пан Петро можливо ви наступні, ваше гівно і вас потягне....
111 Показати IP 28 Листопада 2018 21:19
Це проста підстава зробляна професіоналами так як з маневицькім головою і недивно якщо і тими само людми в украйні оказуєця вже даже є така професія професіонального взяткодавача
Колківчанин Показати IP 28 Листопада 2018 21:25
Менти всі люблять бурштин. Бувший маневицький убозівець Воробей А дома обробляє бурштин і всі менти це знають бо самі возять йому “ розкулачений» бурштин, але мабуть всім так добре.
ШПИЗІ до Колківчанин Показати IP 28 Листопада 2018 21:48
Питання до Шпиги: І чому Воробей досі не сидить? Може, ділиться?..
Свідомий Показати IP 28 Листопада 2018 21:25
Щось вже схоже на рівень СБУ, а то тільки дільничі інспектори і опера в них злочинці, роботою зайнялись чи що?)
Друг Показати IP 28 Листопада 2018 21:27
Знав матчука особисто, скажу так: скотина рідкісна тала йому і дорога
Розничі Показати IP 28 Листопада 2018 22:22
Знаю А.Вороб'я тільки з позитивної сторони,багатьом крахоборам,корупціонерам,шісткам,політиканам перейшов дорогу,за те й недолюблюють
Лучанин Показати IP 29 Листопада 2018 01:45
Запам'ятайте цей коментар: за рік відпустять, за два поновиться на посаді через суд або отримає за два роки зарплату від держави як компенсацію (бо там буде новий бандюк на посаді і не поступиться).
Небайдужий Показати IP 29 Листопада 2018 06:27
Та про шо говорити як облатю керує пра-ка от і зробила з області бордель, люди бачили як під час революції ВОНО полковник з УМВС в області через забор з чімаданчіком втікало залишивши своїх хлопців, тепер собі подібних назбирало і керує....
аналітик Показати IP 29 Листопада 2018 10:32
Щось за Макогончука вже нічого не чути. У нього жінка працює у СНУ ім. Лесі Українки і в цього затриманого теж. Совпадєніє? Нє думаю.
Жаба до аналітик Показати IP 29 Листопада 2018 19:14
За таких жабоєдів як ти і страдає ця держава...совпадєніє льонька?
Аналітик 2 Показати IP 29 Листопада 2018 14:45
Підсумувавши всі коменти можна зробити висновок, що Матчука в поліції ніхто не поважає, а цивільні люди знають його як вимагатєля і здирника... p.s. ППШ роби висновки по іншим своїм підлеглим які на слуху, а то СБУ найближчим часом знову когось затримає!!!
гість Показати IP 29 Листопада 2018 20:58
RESPEKT///СБУ.