На клумбах у центрі Луцька уже висадили півтори тисячі квітів
На центральних вулицях Луцька розпочали робити квіткове оформлення. Уже висадили півтори тисячі рослин. Частину квітів придбали, а частину виростили самі, розповіла Суспільному майстриня комунального підприємства «Парки і сквери міста Луцька» Алла Можелюк.
Усього комунальники планують висадити в місті 41 тисячу квітів. Клумби оздоблюють віолами, квітками, що витримують заморозки.
На кожній клумбі перед посадкою квітів комунальники спершу готують ґрунт і роблять розмітку. Майстриня підприємства Алла Можелюк каже: на одній з клумб планують створити композицію, яка створить з квітів напис «Я люблю Україну».
«Поєднання жовто-блакитних кольорів. Серце червоного кольору буде присутнє тут на цій великій площі. Серце обрамлене буде українським прапором на білому фоні, – Я люблю Україну», – каже Алла Можелюк.За потреби комунальники готові їхати садити квіти на визволених від російських військ територіях, – каже озеленювачка Людмила Савчук.
«Готові допомогти вернутися до цивілізації, до того життя, яке було, навіть краще, щоб усе було добре, щоб поверталися наші діти, онуки», – каже жінка.
Зі слів майстрині комунального підприємства «Парки і сквери міста Луцька», цвісти висаджені квіти будуть до кінця червня. Потім висадять нові квіти.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Усього комунальники планують висадити в місті 41 тисячу квітів. Клумби оздоблюють віолами, квітками, що витримують заморозки.
На кожній клумбі перед посадкою квітів комунальники спершу готують ґрунт і роблять розмітку. Майстриня підприємства Алла Можелюк каже: на одній з клумб планують створити композицію, яка створить з квітів напис «Я люблю Україну».
«Поєднання жовто-блакитних кольорів. Серце червоного кольору буде присутнє тут на цій великій площі. Серце обрамлене буде українським прапором на білому фоні, – Я люблю Україну», – каже Алла Можелюк.За потреби комунальники готові їхати садити квіти на визволених від російських військ територіях, – каже озеленювачка Людмила Савчук.
«Готові допомогти вернутися до цивілізації, до того життя, яке було, навіть краще, щоб усе було добре, щоб поверталися наші діти, онуки», – каже жінка.
Зі слів майстрині комунального підприємства «Парки і сквери міста Луцька», цвісти висаджені квіти будуть до кінця червня. Потім висадять нові квіти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Дрони змінюють хід війни: Трамп визнав успіхи України та заговорив про тиск на Кремль
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Луцьк на щиті повернеться Герой Роман Меюс
Сьогодні 20:16
Сьогодні 20:16
На Донеччині загинув воїн з Волині Євген Мазурок
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Не могли повернутися з острова: рятувальники допомогли шістьом відпочивальникам на Світязі
Сьогодні 19:11
Сьогодні 19:11
У Луцьку підліток стріляв із пістолета у громадському місці 
Сьогодні 18:53
Сьогодні 18:53
У Нововолинську попрощалися з Героєм Сергієм Олексюком, який загинув понад 2,5 року тому
Сьогодні 18:25
Сьогодні 18:25
У Луцьку покажуть легендарний балет «Лісова пісня»
Сьогодні 17:56
Сьогодні 17:56




Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.