USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На пилорамі помічника волинського нардепа ледве не побили столичних журналістів. Відео

26 Жовтня 2021 11:09
Штурханина та навіть погрози – у селі Стобихівка, що на Камінь-Каширщин, власник пилорами поскандалив із журналістами.

Вчора в обідню пору на територію місцевої пилорами приїхали журналісти столичного телеканалу. Вони хотіли перевірити, чи законно працює лісопильня і легальність деревини на ній.

Про це журналістам телеканалу «Аверс» повідомив громадський активіст та місцевий мешканець Роман Якимчук. Однак, з його слів, мирних переговорів не вийшло: між журналістами та власником лісопильні виникла штурханина.
Про подробиці скандалу пише видання Новини Live, журналісти якого й постраждали під час бійки.

Читати ще: На волинській пилорамі напали на журналістів «1+1» та «Аверсу». Поліція відкрила кримінал. Відео

25 жовтня журналісти приїхали у село Стобихівка, аби оглянути деревообробне підприємство, яке, за словами активістів, у документах позначене як корівник.

Один і місцевих активістів допомагав створювати сюжет про незаконну вирубку дерев. Він мав показати місце, де за документами повинен бути корівник, а насправді там розташоване деревообробне підприємство «Екопалет».

Коли журналісти приїхали за адресою, то виявили, що там живе помічник народного депутата від «Слуги народу» Валерія Стернійчука Іван Сухацький.

Читати ще: Помічник волинського нардепа пропіарився на поставці ліків зі США, які неефективні проти штаму «Дельта»

Не встигли журналісти почати зйомку, як на місце прибула група «підтримки» Сухацького, які перегородили дорогу та почали штовхати та бити місцевого активіста, який допомагав журналістам у зйомках.

За словами журналістки Катерини, невідомі чоловіки заважали проводити відеозйомку, спробували увірватися до автобуса, а потім заблокували виїзд машині знімальної групи.
Згодом на місце події приїхав і сам пан Сухацький, який, нічого не пояснивши, почав обзивати кореспондентів. Журналісти викликали поліцію та написали заяву про перешкоджання професійній діяльності.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
ABC Показати IP 26 Жовтня 2021 11:31
Гарні помічники у Валери. Один на ліках-пустишках піариться, інший журналістів б'є і матюкає. Дякуємо вам, 73%.
Степан до ABC Показати IP 26 Жовтня 2021 12:10
А Валера ким був до зелених ? В Семенюка в Підгайцях козам хвости крутив
Семенюк до Степан Показати IP 26 Жовтня 2021 14:52
Козлам
Згода Показати IP 26 Жовтня 2021 11:38
Та стгбихівка - як ракова пухлина. Село злодіїв.
Бляха Показати IP 26 Жовтня 2021 12:07
Стернійчука в смітник, що за депутат!!?? Гнати в шию з його помічниками.
Де Закон ? Показати IP 26 Жовтня 2021 13:23
Наша правоохоронна система - системно невиліковні імпотенти !
Народна прокуратура до Де Закон ? Показати IP 26 Жовтня 2021 15:05
Самі її такою й зробили. Претензії - до грузинських реформаторів і і активістів, які проводили переатестацію (різні там Доманські, Клімчуки, Рижкови)
Андерсон до Народна прокуратура Показати IP 27 Жовтня 2021 07:46
Потішний ти, йолоп. Як там твій друг Троцюк Микола? Поновився, як й всі поліцаї, претензійний ти наш. Грузини йому завинилиі, а може такі телепні, як ти, що по здібностям мали би хвости в селі крутити, а вони в правоохоронці посунили? В нас в поліції з 90-х негативний відбір працює, збирають збочинців, хабарників, садистів та дітей таких батьків. Й ти такий.
Ол Показати IP 26 Жовтня 2021 14:34
Та не чіпайте їх. Вони там майже всі віруючі (Харизмати і пятидесятники)
То є до Ол Показати IP 26 Жовтня 2021 15:31
сектанти, а не віруючі.
ага до Ол Показати IP 26 Жовтня 2021 16:03
і ім одинаково де і в кого красти
Всім Показати IP 26 Жовтня 2021 17:45
Це приймальня народного депутата, а не пилогама.
Житель села. Показати IP 26 Жовтня 2021 20:24
Ви перед тим як коментувати— поїдьте в с. Стобихівка та попитайте про того активіста Романа, а краще поспілкуйтеся з ним. Дурень з дурнів.
Жителю Показати IP 26 Жовтня 2021 20:45
Там село дурнів, як у кацапському серіалі " деревня дураков". А більших покидьків, як всякого роду громадські активісти не знайти
Всім читаючим Показати IP 26 Жовтня 2021 21:07
Чим дурніший чоловік, знайте—- це АКТИВІСТ. Цей Роман хоть школу закінчив? Дивлячись його сторінку у фейсбуці- мабуть що НІ.
Правдоруб Показати IP 26 Жовтня 2021 21:39
Святі думають що бога за бороду схопили...злодій на здодієві ,злодієм поганяє...Колись при совку сектанти сиділи як миші під мітлою,жінки в газовочка...Зараз еволюціонували,бухають,крадуть,морди б"ють..ей віруючі,а якже не вкради,а якже вдарили тебе по лівій щоці підстав праву..?6