USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Бійка на «Ягодині»: вантажівка прорвала кордон мітингувальників

26 Листопада 2018 17:16
Мітингувальники на «Ягодині» досі не розійшлися. Навпаки, люди запалюють шини та продовжують блокувати пункт шляхи поблизу пункту пропуску. Втім, вони погодились пропускати вантажівки – по 3 з кожної сторони.

Один із водіїв-далекобійників вирішив не чекати своєї черги на проїзд і поїхав через натовп, ледь не наїхавши на людей. Це вкрай обурило страйкарів і вони почали зупиняти машину та жбурляти в неї усілякі предмети, включно з палаючими шинами. Водій у відповідь кричав з кабіни «Я вас всіх поріжу!».
У ситуацію втрутився спецпідрозділ поліції. У натовпі почалась бійка. Правоохоронці силою її загасили.

В цей час водій, який їхав поза чергою, прорвався через блокування, а за ним проїхали ще 5 вантажівок.
Вже другий день на Волині влчаники авто на єврономерах блокують пункти пропуску "Ягодин" та "Устилуг". Вимоги – зниження тарифів на газ для населення, а також адекватна вартість розмитнення автомобілів на єврореєстрації. Водії та пасажири автобусів, які застрягли на кордоні, підтримують протестувальників, проте кажуть, що блокувати треба не їх, а Верховну Раду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Микола Показати IP 26 Листопада 2018 17:31
От кому агресія росії до одного місця, їм їхні бляхи важливіші.
Корiнний лучанин Показати IP 26 Листопада 2018 17:44
Один з яйками знайшовся,молодец.а протестувальники уже привили в14роцi народную владу , то й при ензii до себе пред'являйте.
123 до Корiнний лучанин Показати IP 26 Листопада 2018 18:40
Дальнобої молодці, мабуть до ранку добряче ще бидлобляхам писки поправлять.
Воєнком Показати IP 26 Листопада 2018 17:50
А всі такі призовного віку так?
555 до Воєнком Показати IP 27 Листопада 2018 21:55
мабуть всі хворі як один
Проти Показати IP 26 Листопада 2018 18:02
І це що мирна акція протесту? Це некероване стадо худоби. Прижініть силовиків і порозганяйте вже їх нарешті, хай не заважають нормальним людям пересуватися через кордон.
Корiнний лучанин до Проти Показати IP 26 Листопада 2018 20:34
Правильно ,з вами згiдний
Волинянин Показати IP 26 Листопада 2018 18:03
Поліції респект !
Www до Волинянин Показати IP 26 Листопада 2018 19:06
Поліція з народом а не з купкою пі***сів.
Коля Показати IP 26 Листопада 2018 18:04
Далекобій ми з тобою.молодець.
111 Показати IP 26 Листопада 2018 18:09
Де силові структури??? Розженіть вже нарешті це стадо.
Яцек Показати IP 26 Листопада 2018 18:18
У нас нема такего,то ест вшистко бидло !!!
SRAKONIS Показати IP 26 Листопада 2018 18:42
водометами їх, як гівно з дороги - б*дло невиховане папірсчики чортові задовбали, перекрий вхід мені в підїзд, бо в тебе такої квартири немає, як в мене - !!!!!!!!!!!!!!!
Ваня Показати IP 26 Листопада 2018 18:52
Ідіть працюйте!!!!! Ледарі.
Микола Показати IP 26 Листопада 2018 18:56
Потрібно Шпигу зняти і поставити керувати поліцією іншу людину, тоді буде набагато більше толку і порядку !!!
Петро Показати IP 26 Листопада 2018 19:44
А чим Шпига тобі завадив...????
Ххх Показати IP 26 Листопада 2018 20:03
Ви до_би люди борються за адекватні ціни.а вас загнали в стойло і ви мичите. Завтра буде нова методичка будетемичати в іншу сторону.
123 до Ххх Показати IP 27 Листопада 2018 21:59
Тут люди в автобусах не при чом . я особисто проти блях
Нема слів Показати IP 26 Листопада 2018 20:10
Б*дло...тупе б*дло
Андрій Показати IP 26 Листопада 2018 20:11
Поліції респект - поліція з народом! А народ - це далекобійники, вчителі, лікарі, фермери - всі ті, хто живе по законам і підтримує Україну своєю працею і СПЛАЧУЄ ПОДАТКИ! КОРДОН ПЕРЕРЕКРИЛИ КОНТРАБАНДИСТИ, які все життя лише брали від Уераїни і українців!
Далекобійник Показати IP 26 Листопада 2018 21:31
Шпига каже там не було п‘яних.. вночі не було ні одного тверезого!! Там нема з ким говорити! Їм не треба дешевше розмитнення,там одна вимога-відкрити транзит на 5-10 днів щоб вони могли далі возити сигарети і т.д. Автобуси з людьми стояли пів ночі,з дітьми і т.д.! Стали пропускати коли шофери-далекобійники і більш-менш адекватні люди почали тиснути на ту п‘янь і розбирати покришки на дорозі. Там не було з ким говорити. Вдень під‘їхали люди які хоч трохи щось слухали і тверезі були. Навіть появилось ‚підкріплення‘ в вигляді жіночок,вдітих в шубкі за які можна було б євробляху розмитнити або купити якого жигулика) Стидно. А винні далекобійники. Шахтарям не дають зарплату- перекрити траси щоб фури не їхали! Прикрили бляхі-перекрити дороги щоб фури стояли
Дончанин Показати IP 26 Листопада 2018 21:41
Где эта ср....ая нацгвардия и всякие там спецназы?Или смелости хватает только на Саакашвили?
На завтра обєднаня Показати IP 26 Листопада 2018 21:46
ми за авто євро сила ура
До На завтра Показати IP 26 Листопада 2018 22:38
Ви не "Авто Євро Сила" . Ви "Авто Євро Дурь" !
свідомий Показати IP 26 Листопада 2018 22:50
У кожного своя правда. Очевидно лише одне, людей вчергове зводять лобами. Контрабандист ніде не працює, не платить податку, але, думаю, щось від держави таки бере. Бере допомогу на дітей, державні соціальні послуги у вигляді дошкільних навчальних закладів, шкіл, лікарень та ін. Батьки його думаю отримують хай і невеликі пенсії. І все це можливо завдяки податкам, сплаченим такими людьми як отой дальнобійник. Але чи такий вже він шкідливий отой контрабандист- більш ніж впевнений, він приносить більше користі ніж шкоди. Везучи цигарки за кордон він фатично підриває економіку сусідньої держави, а своїй робить благо. Бо виручена від продажу валюта ввозиться в нашу державу і стабілізує нашу національну валюту. Це фактично завуальований експортер. Потрачені ним в магазині, зароблені таким чином гроші, наприклад на буханку хліба, теж частково, у вигляді хоча б того ж пдв, потрапляють в бюджет, дають змогу дати зарплату продавцю. А купують не лише хліб візьміть ту ж будівельну галузь і заберіть кошти цих людей фактично це івестори які стимулюють нашу економіку збільшуютьть грошовий потік, сприяють створенню робочих мість. Дехто з них, заробивши на контрабанді стартові капітали, стали підприємцями, відкривши заклади торгівлі, громадського харчування автомийки та ін. і тепер теж чесно сплачують податки,а не стоять з протягнутою рукою і чекають подачки. Всім відомо, але ніхто про це не хоче говорити відкрито, що економіка цілих міст на Волині завязана на контрабанді і завдячуючи їй ці міста не стали депресивними в економічному плані. Чи правильно роблять ці люди їздячи на державних номерних знаках- однозначно що ні, чому, я думаю, не потрібно навіть пояснювати. Чи правильно роблять блокуючи дороги - однозначно ні. Від їхніх дій страждають інші люди які ніяк не дотичні до їхньої проблеми. Щоб вирішувати такі суспільні конфлікти потрібно дивитись в їхній корінь. І що ми в результаті побачимо - що контрабанда є там де велика різниця в ціні і якості товарів. Чому там багато товарів дешевші і якісніші при тому, що в нас дешевша робоча сила. Думаю причина в ненажерливості наших олігархів. Кому й за що людина повинна платити такі величезні суми при розмитненні, чому автомобіль для багатьох у 21столітті все ще являється недоступною розкішшю - тому, що тут є прямі бізнесові інтереси людей які зараз являються нашою владою. Тільки їхні шкурні інтереси основна причина всього що зараз відбувається і те що заважає зробити чесні зрозумілі і справедливі правила. Чи хочуть щось погане люди блокуючи дорогу- звичайно, що в першу чергу вони відстоюють власні інтереси, але відстояними ними правами потім будуть користуватись і інші. Вина цих людей в тому що вони не ставляться з розумінням до інших. Не розуміють, що дальнобійник, заробітчанин який їде рейсовим автобусом ні навіть митник не змінять їм закон. Що своїми діями вони в першу чергу шкодять іншим людям які ніяким чином не причетні до вирішення їхньої проблеми. Вони ідуть на поводу кукловодів які явно не з ними і не заних. Які коли було потрібно, возили і використовували цих же людей на майдані, і їм аніскілечки не заважало те, що багато автомайданівців були на євробляхах. Скоріше навпаки в цьому був якись протест до тодішньої влади. А тепер влада вони. Тому вони розтягнули їх по регіонах і зівштовхнули лобами з іншими такими ж людьми. Така технологія випускання пару, щоб не сталось зосередженого удару по господарях кукловодів. Давайте думати критично, старатись зрозуміти один одного, бути толерантнішими, обєднаними, у вчинках керуватись розумом, а не емоціями і ми станемо непереможні і щасливі.
Європа Показати IP 27 Листопада 2018 07:57
Правельно яб мав час яб їм там показав Дадекобійники не виннв Що їм місцеве Бидло перешкоджає.... І заняє їх сімї в мінуса
семен Показати IP 27 Листопада 2018 08:48
розіннати ту нечисть і штрафів понамальовувати ,а масовиків-затєйників в камеру на 3-5 місяців!
Фак Показати IP 27 Листопада 2018 09:05
Дайте ж людям розмитнити машини. Своїх навіть не пропускають.Брєд!!!!
Юра Показати IP 27 Листопада 2018 20:02
Всі такі сміливі диванні воїни ,так поїдьте на ягодин чи устилуг і скажіть людям ,що вони погано роблять.
Васильович Показати IP 27 Листопада 2018 21:50
Адекватна влада давно зробилаб доступне розмитнення, але то не з нашими злодюгами.
Лучанин Показати IP 28 Листопада 2018 16:41
Чому від того що прийняли Закон повинні страждати пересічні громадяни та підприємці, які кожного місяця платять податки та є робочою силою для нашої країни??? Чому не перекривають дорогу ініціаторам проекту Закону, депутатам, які за цей Закон голосували???