USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

На території Луцька та області орудує шахрайка

18 Січня 2017 17:48
Громадян закликають бути обачними та перевіряти документи у волонтерів, а також інформацію про тих, для кого збирають гроші. Інакше є ризик потрапити на гачок шахраїв, які орудують під маскою благодійності.

17 січня із соціальної мережі (ВКонтакті) стало відомо, що користувач з іменем Ольга Брилюк здійснює збір коштів нібито на лікування онкохворої 17-річної дівчини у Луцьку. Жінка називає себе волонтером та представляється працівницею Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», при цьому вказує реквізити власної банківської картки на ім’я Богдан Ольга Володимирівна - для збору коштів.

Працівники Фонду наголошують - Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» не здійснює збору коштів з метою благодійної допомоги, а Ольга Брилюк ніколи не була працівником Фонду «Тільки разом».

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини розповіли у прес-службі Фонду.

Ольга Богдан (у соцмережі Ольга Брилюк) розгорнула «діяльність» у закритій групі «Девичьи секреты».
Як з’ясувалося, чимало небайдужих громадян виявили бажання допомогти хворій дівчині. Щоправда, ані прізвища хворої, ані документів Ольга Брилюк не надавала, посилаючись на зайнятість – мовляв, «не розірвуся».

Голова правління благодійного фонду «СТОПРАК» Марія Адамчук, яка спілкувалася з цього приводу з керівником обласного онкодиспансеру і керівником онковідділення дитячої лікарні, з’ясувала, що така хвора не проходить лікування в їхніх закладах. Про це вона повідомила у коментарі ІА Волинські Новини.

Більше того, Ольга у своїх постах не врахувала той факт, що діти до 18 років не можуть лежати в онкодиспансері, адже до досягнення 18-річного віку вони лікуються в дитячій лікарні. А дівчині, якій нібито потрібні кошти, вказує авторка неправдивого повідомлення, 17 років.

Дві волонтерки, які спілкувалися з Ольгою Брилюк, звернулася на Фонд, щоб уточнити дані цієї особи. Власне, таким чимом у Фонді й дізналися про цей збір коштів.

Після того, як на сторінці групи «Девичьи секреты» у соцмережі з'явилися застереження щодо достовірності інформації, наданою Ольгою Брилюк, ця особа видалила всю переписку на цю тему. Однак учасниці спільноти, які вели з нею розмову, надали ІА Волинські Новини скріншоти переписки, які публікуємо нижче.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
волонтер Показати IP 18 Січня 2017 17:54
Неграмотна стерва. Злодюга. Підступна і підла.
Олена до волонтер Показати IP 2 Лютого 2017 05:39
Волонтеры официально закрепленые за фондами не меньше аферисты,чем она.У них сразу после занятия этой деятельностью появляются машины и тд...не думаю что именно вы можете ее судить
Марія Показати IP 18 Січня 2017 17:59
а грамотна така Оля....я ніколи б не повірила що вона волонтер!!!!!!!!!!брехуха...їй все повернеться
Анонім Показати IP 18 Січня 2017 18:12
Найти і наказать!
Лучанка Показати IP 18 Січня 2017 18:23
Фу...як гидко коли оце пишуть "чі" , "дівчята" і т.д.... бееее. Злодійка безграмотна!!!!!
Вадым Показати IP 18 Січня 2017 19:00
ще й пише що сама хворіла раком, ну і дура. Але дур хватає дівок
Я Показати IP 18 Січня 2017 19:18
А я б її наказав !!!
Влад до Я Показати IP 18 Січня 2017 22:21
І я !
Електровіталик до Влад Показати IP 19 Січня 2017 18:07
а я б її наказувати не став навіть п'яний, я і не вип'ю стільки
Влад до Електровіталик Показати IP 20 Січня 2017 01:57
Дарма - класна краля!
Окс Показати IP 18 Січня 2017 20:29
В мене є знайома Олена Володимирівна, а в неї сестра Ольга. В минулому місяці їй справді робили операцію в онкодиспансері, і вона зверталася у фонд "Тільки разом" у Любомлі, бо живе в Згоранах.
!!! до Окс Показати IP 19 Січня 2017 08:14
А вона пише, що працює в Фонді!! Брехуха!
123 Показати IP 18 Січня 2017 20:37
Так в неї ж сім"я є! Навіщо накликати на себе біду, говорячи, що сама раком хворіла, нащо позорити себе, доньку і чоловіка???? Жах! Дурепа одним словом
Анонім Показати IP 18 Січня 2017 20:42
Якесь недорозуміння.Знаю її,особисто була присутня на її операції.Знаю,що після виписки вона ще підтримувала(навідувала)дівчину,яка теж знаходилась в онко.Цікаво одне,чому без кримінального провадження,без доведення її вини,звинувачувати у шахрайстві.Знаю що ніяких грошей їй не надходило,неяких коштів собі не присвоювала
Джек до Анонім Показати IP 18 Січня 2017 23:00
НЕЯКИХ?це шо за слово?Олічка це не ти случайно?
Лучанка до Анонім Показати IP 18 Січня 2017 21:52
А яким чином у вас є доступ до її банківської карти "волонтерки" і інформації по руху коштів на ній?
Сусіди Показати IP 18 Січня 2017 22:01
Бачила як сьогодні її шукала поліція у домі матері, бо люди вже розкусили цей фрукт. Що говорити, якщо її покійна сестра була тричі судима за квартирні грабежі
Чукча Оля-джан Показати IP 18 Січня 2017 22:03
Філологіня однако) дівчята)))) ржу з ідіотки
шта? Показати IP 18 Січня 2017 22:50
А де кримінальне провадження? дійсно! Фонду раджу звернутися із заявою до правоохоронних органів і покарати ще нахабу, якщо є за що!
Вчитель української Показати IP 18 Січня 2017 23:15
В мене аут . "Дівчьята,прИдставляєте,нічЬого,тількІ ,приходиЦя, фонТ"Ігоря Палиці" , я закоплюю лікі (я закуповую ліки)...... Як так? Мало того хитрожопе, ще й таке тупе
Ігор Показати IP 19 Січня 2017 00:33
ПОСАДИТИ С*ЧК* ЗА ШАХРАЙТВО
людина Показати IP 19 Січня 2017 01:36
Цікаво, чи скидали їй дівчата на картку гроші? До речі, будь-яка волонтерська чи просто доброчинна діяльність не робиться так - "документів немає, а повірте на слово", або "я ж не розірвуся!" то це взагалі хамство. Звіт і надання документів це перше, елементарне і обовязкове, що має надати людина, яка просить гроші. Які б не були "милі мордашки" - це може бути звичайний шахрай... До речі, її сторінка? https://vk.com/id31449567
Якось так Показати IP 19 Січня 2017 01:45
Там вся сімейка така....
Електровіталик до Якось так Показати IP 19 Січня 2017 18:13
Хочу деталей, можна деталей? Люблю всякі такі причудєнія
cfuz Показати IP 19 Січня 2017 08:10
харизма нормальна!)))
Якось так Показати IP 19 Січня 2017 08:15
Так, сторінка її...
експерт Показати IP 19 Січня 2017 09:03
Навіть по хитрому лисячому рильцю видно, що це за фрукт. .
Кудикіна Показати IP 19 Січня 2017 09:48
це не її фото
Якось так до Кудикіна Показати IP 19 Січня 2017 20:36
Чого ж не її? Саме вона. Власною персоною. І сторінка в ВК її.
Орхідея Показати IP 19 Січня 2017 10:11
От із а таки ..учок потім в людей не має довіри . От що саме погане.
//// Показати IP 19 Січня 2017 10:27
Ця дівчина ,хоча б правильно писати навчилася б!
До Кудикіна Показати IP 19 Січня 2017 12:21
Це вона Олька Брилючка Знаю її як облупляну
Електровіталик Показати IP 19 Січня 2017 18:24
в турму її, до турбокулозу
Олена Показати IP 1 Лютого 2017 22:05
А почему мой комментарий не опубликовали?
Олена Показати IP 2 Лютого 2017 05:35
Я лежу с ребенком в больнице.И сегодня нам нужны доноры.Я дала обьявления на всех сайтах со своих страниц.После чего мне написал этот человек.Хотя я и предлогала деньги,за сдачу крови.То,она отказалась и сказала что есть 3 человека.После я зашла к ней на страничку и увидела ее пост где она пишет за эту статью.Потом прочла статью.Люди вы не думаете,что аферисты по своей натуре не могут быть добродетелями и предлагать безплатно свою кровь.Я незнаю этого человека вообще.Но ,прочитав статью мне просто смешно.Как мы всегда быстро всех судим и лепим ярлыки.Почему фонд не подал заявление в милицию,что бы проверить ее счета.Почему ей никто не написал и не спросил куда же на самом деле она собирала деньги.и почему обманула?Ведь перед тем как писать статью должны были встретиться с 2 сторонами.