USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.86

На Центральному ринку в Луцьку знесуть контейнери. Міськрада виграла суд

29 Вересня 2021 11:21
На ділянці, розташованій на вулиці Глушець, знесуть контейнери, які вже не працюють кілька років і щодо яких тривали судові спори.

Йдеться про ділянку на вулиці Глушець, 1, ліворуч від Центрального ринку, де має бути міська платна парковка. Як повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук, днями суд поставив крапку в цій історії.

«Облаштувати парковку на вулиці Глушець,1 з лівого боку ринку, заважали кілька контейнерів, які там лишилися. Рівненський апеляційний суд поставив крапку, ми виграли. Ці контейнери там не працювали вже два роки, вони будуть демонтовані, щоб можна було нанести розмітку і забезпечити роботу автопарковки, яка поповнюватиме міський бюджет», – розповів мер міста.

Нагадаємо, процес наведення ладу на території Центрального ринку тимчасово був призупинений у зв’язку з судовими розглядами.

Юлія МАЛЄЄВА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Лучани Показати IP 29 Вересня 2021 11:35
Починайте наводити порядок і на правій стороні ринку навколо за&раного павільйону облспоживспілки ! Гроші потратили на конкурси, є вже переможці, є натхнення і є ше час до виборів !
Анонім до Лучани Показати IP 29 Вересня 2021 13:33
Ти ім'я вибери інше,а то ти один,а пишеш за всіх"лучани"!!!Ти волинським новинам наказуєш, Наполеон?Люди ходять туди,де їм зручно,а барани ходять куди їх ведуть.Якщо в тебе є натхнення,то йди допоможи робити пр.Волі,лопату в руки і вперед.А не укази роздаєш.
777 Показати IP 29 Вересня 2021 12:39
О новая серия.давайте.давно не было...
ага до 777 Показати IP 29 Вересня 2021 14:52
той срач давно потрібно було знести і забути як страшний сон а то судяться роками.
Лучанин Показати IP 29 Вересня 2021 13:04
Геть старий ринок з міста!
Експерт Показати IP 29 Вересня 2021 13:12
Фраза кто-то выиграл суд, звучит как кто-то выиграл лотерею
Віктор Показати IP 29 Вересня 2021 13:49
Так ТРЦ чи ЖК там буде?
ЛМР до Віктор Показати IP 30 Вересня 2021 09:34
Да як ти смієш таке думати навіть?! Там буде сквер, з пішоходними доріжками і лавочками для містян. Хоча, трц і купа генделиків то тож норм, треба це обдумати.
1 Показати IP 29 Вересня 2021 14:00
Ну ось, підоспіла допомога для малого бізнесу... Підприємці йдуть на біржу праці, або перебирати япкі в Польщі. Там працьовників чекають.
Не луцянка Показати IP 29 Вересня 2021 14:12
За все ЗАПЛАЧЕНО,ВСЕ СХВАЧЕНО.Якщо посаду мера можна купити-а тут якійсь суд.
Всім Показати IP 30 Вересня 2021 11:54
Базарники знову отримали по зубах. Вітаємо їх!!!