USD 40.80 41.10
  • USD 40.80 41.10
  • EUR 40.80 41.20
  • PLN 10.16 10.44

На водія Hummer, який катався берегом Світязю, склали протокол

11 Липня 2023 12:39
На водія позашляховика, який їздив берегом озера Світязь на Волині, склали адміністративний протокол про порушення правил охорони та використання територій та об'єктів природного заповідного фонду.

Як стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини, водієм позашляховика Hummer є 44-річний житель Києва Владислав Володимирович Поляков. Чоловік є керівником підприємства «Флора» розташованого в селі Хрипськ Шацької територіальної громади, а також членом ДФТГГ №1 Обухівської територіальної громади у Київській області.

Як повідомили працівники Шацького національного природного парку, відео, на якому авто розсікає пляжем, відзняли відпочивальники та виклали у соцмережі.

Керманича правоохоронці розшукали за декілька днів. Протокол на нього склали 10 липня.

За даними нацпарку, таке ж правопорушення киянин вчинив у 2018-му році. Тоді він теж їздив машиною по пляжу Світязя. Санкція статі передбачає штраф у розмірі від п'яти до дев'яти неоподаткованих мінімумів. Тобто – орієнтовно від 6 710 до 12 тисяч гривень.

Читати ще: «Олігархи гуляють»: у Світязі Hummer проїхався озером і пляжем. Відео

Протокол на водія скерували до суду, де визначать міру покарання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Сарк Показати IP 11 Липня 2023 12:58
Полюбому його дедукша чи бабушка тут без варіантів ги ги ги
Читач Показати IP 11 Липня 2023 13:59
Журналісти не знають законодавства. Неоподаткований мінімум 17 грн, тобто штраф від 85 до 153 грн, ось і все покарання
Карма Показати IP 11 Липня 2023 14:15
Я думаю, шо Нептун будучи озброєним своїм тризубом, сьогодні вночі зробить три удари і дев'ять дірок - один удар по тому місцю чим то чмо думає і на чому сидить і два удари по колесах !
Лучанка Показати IP 11 Липня 2023 14:18
А машину вилучити на потреби ЗСУ? Чи в простих можна забирати? За яку зарплату він купив те авто ?
Уася до Лучанка Показати IP 11 Липня 2023 20:58
а хто - "на зарплату" купує такі авто? ну, крім деяких категорій айтішників і топ-менеджерів державних компаній...
злий жарт Показати IP 11 Липня 2023 14:34
Та не смішіть людей. Д........ собі витріть тим протоколом. Таким бикам треба прлстрелювати коліна.
Волинянин Показати IP 11 Липня 2023 14:55
Поставити кулемет і негайно негідника відправити в бахмут!!!! Чому прості хлопці мають гинути а піда…..ри кататись по світязю
Нац"поліції" Показати IP 11 Липня 2023 15:25
Тримайте карман ширше!
Василь Показати IP 11 Липня 2023 15:48
"слуги народу" закономірно вже прийшли до свого політичного краху.Різношерстна .нашвидкоруч набрана компанія і не могла бути чимось стабільним.З другого боку.відсутність адекватного покарання приводить ще до більших порушень.Це один приклад,а що робиться по всій Україні,на що нам постійно тикають носом західні партнери.Але ж ми хочемо то в ЄС,то в НАТО,роблячи свинячі дії.
Were до Василь Показати IP 12 Липня 2023 08:23
Інша справа шоколадний олігарх з ЄС і свинарчуками, крепкі і надійні госодарники(ні)
Уася Показати IP 11 Липня 2023 20:55
І "військомата" - не видно, патрульних - також, "совпадєніє"?
Феміда Показати IP 12 Липня 2023 10:42
Накласти штраф - веслом по лобовусі ! По одній, і по другій !