USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На Волині 9-класниця після відвідин сауни заявила про зґвалтування

14 Лютого 2018 17:27
Раніше судимий волинянин нині перебуває в СІЗО за заявою 9-класниці про зґвалтування.

Інцидент стався у Рожищі, повідомляє «Під прицілом».

Згідно з повідомленням, у січні 2018 року неповнолітня Ірина К., яка вчиться у гімназії №4 міста Рожище, напросилась в компанію до 4-х чоловіків для проведення спільного часу у сауні. Згодом школярка написала заяву на одного з хлопців, який нібито згвалтував її того вечора. Чоловік (Павлощук П.) отримав 2 місяці у слідчому ізоляторі.

Учениця 9-го класу гімназії №4 міста Рожище Ірина К. у січні 2018 року напросилась до компанії чотирьох чоловіків, аби провести разом час у сауні. Після спільного відпочинку вона написала заяву у поліцію на одного з чоловіків – Петра П., у якій повідомила про статевий акт, який нібито відбувся того вечора. Наразі підозрюваний отримав 2 місяці у слідчому ізоляторі.

Як пише видання з посиланням на власні джерела, батьки дівчини вимагали у чоловіка гроші, аби не повідомляти про інтимну близькість з неповнолітньою. За даними джерел, неповнолітня не вперше стає жертвою насилля і вимагає гроші з чоловіків, яким загрожує позбавлення волі за статевий акт з нею.

Керівник Рожищенського відділення поліції ГУНП у Волинській області Олександр Басалик прокоментував інцидент зі згвалтуванням 9-класниці.

«Дійсно, заява була написана на раніше судимого чоловіка. Він вже відбував термін покарання у місцях позбавлення волі. Зараз є заява неповнолітньої, що її зґвалтували. Порушене кримінальне провадження, проводиться досудове слідство. На час досудового слідства суд обрав запобіжний захід для підозрюваного – тримання під вартою.

Дівчина вимагала гроші у чоловіків, щоб не писати заяву? Ми такою інформацією не володіємо. Дівчина прийшла зранку додому вимазана, брудна. Батьки чи родичі повідомили поліцію про даний інцидент, розпитали її про цю ситуацію. У нас немає інформації, щоб вона з мамою вимагала гроші.

До цього часу у нас не було звернень, про те, що її раніше ґвалтували. У мене в практиці не було випадків, щоб неповнолітні дівчата навмисно зваблювали чоловіків, аби потім вимагати в них гроші за нерозголошення. Однак такі випадки дійсно є про країні. Проте це не той випадок. У нас немає інформації, що її раніше гвалтували, а потім вона забирала заяву", – сказав Олександр Басалик
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Петро Показати IP 14 Лютого 2018 17:36
Сама *учка полізла до них. Це ще її за провокацію треба посадити. Сама домагалася чоловіків
Бидло Показати IP 14 Лютого 2018 17:40
Та то якісь васі а не мужики, не можуть 9 класницю на місце поставити. Л?Хі
Ігор Показати IP 14 Лютого 2018 17:59
поліції напевне легше посадити мужика аніж розслідувати справу яка явно сфабрикована... "згвалтували" в січні, заяву написала в лютому. і як тепер проводити експертизу? куди дивились батьки відпускаючи малу? були б нормальні зразу написали б заяву а не вимагали гроші... су?а ще та мабуть.
ввб Показати IP 14 Лютого 2018 18:13
сашко,що у твоій практиці взагалі було,окрім стакана?
Ну Показати IP 14 Лютого 2018 18:27
В сауну напросилася з 4 мужиками. Спинку певно щоб їй помили бідненька
Анонім Показати IP 14 Лютого 2018 18:37
Потерпевшая, расскажите суду, как он вас изнасиловал. ВОО !!!!!! (ПАЛЕЦЬ ДО ГОРИ)
Топільне до ввб Показати IP 14 Лютого 2018 20:10
Ще у нього добра практика каварності та підлості.
!!! Показати IP 14 Лютого 2018 21:35
Там Павлощук теж не подарунок , я навіть не здивуюсь якщо це все і правда
Рожище Показати IP 15 Лютого 2018 02:31
Знаю дуже добре обвинуваченого і потерпілу і можу з впевненістю сказати що павлощук ще і не на таке способний !!! А дівчина написала заяву зразу в той день!!! І там було два хлопця а не 4 !!! Є ьагато переписок де павлощук спонукає іі на секс!!! Скажу так ! У дівчини немає щоб хтось іі захищав так як з родичів тількі брат і то трішкі старший від неі вот і валять все на неі щоб гвалтівників виправдати так як в павлощука швагро не останній поліцай в волині він його за останніх пів року вже від трьох гучних справ відмазав!!! І від цеі відмаже!!!!!
?? Показати IP 15 Лютого 2018 21:15
її насильно загтянули в сауну??
Коля Показати IP 16 Лютого 2018 09:22
Якщо нормальні хлопці то б на пропозиції дівки такої не брали б в сауну її. А таких хлопців в АТО відправити, а не по саунах шастати з малолітками. Дівчину треба захищати а не хлопців,які мають дівчат захищати а не себе задовільняти. Майте совість, нормальних хлопців так не затягнеш і насилувати не буде ніхто. Якщо прийшла додому брудна, то яка це сауна і які це хлопці? А школа директор що скаже про таку ученицю???
деградация Показати IP 16 Лютого 2018 10:00
почитал выше комменты...были же люди как люди...а теперь никого не смущает, что такое происходит с девочкой-ребенком 9 класса школы!? Рагулей беспокоит "напросилася-спровокувала" или "згвалтували". Наше общество самоубийственно больно!
Анонім Показати IP 16 Лютого 2018 12:27
Ті хлопці пішли на злочин свідомо, коли запросили неповнолітню в сауну.Так що винні вони стовідсотково.
Сміхован Показати IP 17 Лютого 2018 21:00
Хлопці, дівчата! Це коли дівчинка, неповнолітня сама , з доброго чину. пішла з хлопцями в сауну?!! Ви всі при доброму глузді?
Анон Показати IP 3 Березня 2018 00:27
Павлощук це б**ло, і багато хто зі мною погодиться, я щиро радий що його засадять
Павло Показати IP 5 Жовтня 2018 17:47
Обставинами, які дають підстави підозрювати ОСОБА_6 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 152 КК України є встановлення фактичних даних, отриманих у передбаченому Кримінальним процесуальним кодексом порядку, які зафіксовані в протоколах слідчих (розшукових) дій, речовими доказами, на підставі яких доводиться його винуватість, а саме: * протоколом допиту потерпілої ОСОБА_7 від 31.01.2018, в якому остання повідомила, що 31.01.2018 після 00 годин, коли вона перебувала вдома за місцем проживання, до неї на мобільний зателефонував її знайомий ОСОБА_6 та запропонував зустрітись, на що вона погодилась. В подальшому вона, не повідомивши про це нікого з близьких родичів, самовільно покинула квартиру за місцем проживання та біля 01 год. зустрілась в місті Рожище з ОСОБА_6 та його знайомим на ім'я ОСОБА_13. В подальшому, ОСОБА_6 та ОСОБА_13, в салоні автомобіля «Ауді А6», що належить останньому, вживали порошок білого кольору, як їй згодом стало відомо - амфетамин. Під час цього, ОСОБА_6 примусив її з'їсти невелику кількість вказаного порошку білого кольору та запити водою. Після цього, вони втрьох, автомобілем Олександра поїхали відпочивати в комплекс «Озерецькі бані», що в с. Озерце Ківерцівського р-ну. Під час відпочинку у вказаному комплексі вона та ОСОБА_6 розпивали привезене із собою спиртне (коньяк). Згодом, близько 02 години, внаслідок вживання спиртного та наркотиків вона почала себе погано почувати, у зв'язку із чим пішла в душ. В душовому приміщенні сауни ОСОБА_6 застосував до неї фізичну силу, що проявилося в насильницькому оголенні та утриманні руками за волосся потерпілої, скориставшись її безпорадним станом, всупереч її волі, здійснив насильницький статевий акт природним способом. Через деякий час, вони втрьох поїхали в місто Рожище. По дорозі їй стало погано та вона почала рвати в салоні автомобіля. Внаслідок цього ОСОБА_13 зупинив автомобіль та вона з ОСОБА_6 вийшла з салону автомобіля, після чого продовжила рвати на вулиці. В цей момент ОСОБА_6 дістав пістолет (який саме їй не відомо) та наказав їй нікому не розповідати про те, що відбувалось в комплексі «Озерцівські бані». При цьому ОСОБА_6, демонструючи вказану зброю, погрожував спричинити шкоду її життю та здоров'ю. Після цього, її завезли до будинку за місцем проживання та поїхали в невідомому напрямку. Прийшовши додому, вона почала втрачати свідомість та повідомила свого брата ОСОБА_8 про те, що трапилось. Згодом вона отямилась в приміщенні Рожищенської ЦРЛ. Протоколом допиту свідка ОСОБА_9 від 31.01.2018, який в загальному підтвердив показання потерпілої ОСОБА_7, однак зазначив, що не бачив як ОСОБА_6 вступав у статевий акт з ОСОБА_7 Крім того, він зазначив, що не володів інформацією про вік останньої. Про те, що ОСОБА_6 погрожував ОСОБА_7 фізичною розправою він не чув, оскільки перебував у салоні автомобіля, однак вказує, що бачив у останнього предмет схожий на пістолет. Протоколом допиту свідка ОСОБА_8 від 31.01.2018, який показав, що 30.01.2018 близько 05 год. він знаходився за місцем свого проживання. Орієнтовно в цей час він прокинувся та побачив, що в нього розрядився мобільний телефон, тому ОСОБА_8 вирішив поставити його на зарядку. Оскільки зарядний пристрій до його телефону взяла його сестра ОСОБА_7, то він пішов до неї в кімнату, щоб забрати його. Останній не звернув увагу чи була його сестра в кімнаті, лише забрав зарядне та повернувся до кімнати у якій відпочивав. За деякий час ОСОБА_8 почув шум, який долинав із вхідних дверей в квартиру та стук у них. Після цього він пішов та відчинив двері, та побачив свою сестру ОСОБА_7 Одяг останньої був повністю мокрий та брудний. Волосся теж було мокре, обличчя вимазане. ОСОБА_7 була без шкарпеток, чи була одягнена на ній нижня білизна він не помітив. Чи була на дівчині тілесні ушкодження він не звернув уваги. ОСОБА_7 сказала, що їй зле та втратила свідомість. Так повторювалося декілька разів, ОСОБА_7 не розуміла що відбувається. ОСОБА_8 викликав швидку. Від сестри він дізнався, що якісь хлопці підсипали їй в каву речовину, щоб їй було добре, що змушували її пити коньяк. Також, свідок розповів, що на телефон ОСОБА_7 за 15 хв. після її повернення додому пролунав дзвінок від абонента на ім'я «ОСОБА_14». Однак, коли ОСОБА_8 підняв слухавку, то абонент розмовляти не став. Перетелефонувавши на вказаний номер брат дізнався, що до його сестри телефонував ОСОБА_6. 31.01.2018 о 10.53 на мобільний телефон сестри надійшов дзвінок з абонентського номеру НОМЕР_1 та запитав, що відбувається. ОСОБА_8 повідомив, що телефон сестри знаходиться в Рожищенському ВП. Протоколом допиту свідка ОСОБА_10 від 31.01.2018, встановлено, що вона працює у комплексі «Озерецькі бані», що в с. Озерце Ківерцівського району. В ніч з 30.01.2018 на 31.01.2018 вона перебувала на своєму робочому місці. Близько 02 год. до даного комплексу приїхали відвідувачі, яких вона заселила у баню. Серед клієнтів була дівчина віком 16 років та двоє чоловіків, яких працівниця з легкістю зможе впізнати. Після цього ОСОБА_10 пішла відпочивати, через стінку їй було чути, що відвідувачі спілкуються та паряться, криків чи інших підозрілих звуків вона не чула. По закінченню часу, хлопці зайшли попрощатись та подякувати, а дівчина уже сиділа в автомобілі, яким вони приїхали (сірого кольору). Після того, як клієнти поїхали, ОСОБА_10 разом з адміністратором пішли прибирати приміщення, де в ванній кімнаті виявили блювотні маси, в кімнаті відпочинку стояла пуста пляшка коньяку. У душовій кабіні була відірвана мильниця, яка лежала на підлозі.
Ника Показати IP 27 Січня 2019 14:09
Как обстоят дела с этой ситуацией?
Павлошук до Ника Показати IP 29 Листопада 2020 15:49
Ждём апелляцию и в новый бой!!! Я всем докажу что я не делал этого преступления!!!! Виновные которые сфабриковали это грязные дело будут наказаны по закону и не как иначе!!!!!
Ігор Показати IP 2 Лютого 2019 03:18
Павлощук класний пацан. Хто знає на скільки часу його посадили?