USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На Волині міського голову та двох чиновників спіймали на хабарі 4300 доларів

6 Січня 2021 10:04
На Волині міського голову, депутата міськради та землевпорядника судитимуть за вимагання і одержання 4300 доларів США неправомірної вигоди.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Волинської області.

Волинська обласна прокуратура затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вимагання й одержання неправомірної вигоди (ч.3 ст. 368 КК України) Камінь-Каширським міським головою, а також депутатом та провідним спеціалістом земельного відділу Камінь-Каширської міської ради.

Слідство встановило, що посадовці 24 вересня 2020 року одержали від підприємця 4300 доларів США за сприяння у виділенні йому земельної ділянки комерційного призначення для будівництва багатоквартирного будинку.

Невдовзі обвинувачені у вчиненні цього злочину чиновники постануть перед судом.

Викриття міського голови, депутата міськради і землевпорядника – спільна робота прокурорів, Управління стратегічних розслідувань у Волинській області та Головного управління Національної поліції в області.


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
666 Показати IP 6 Січня 2021 11:05
вибачте їх, у них це перший раз, саме по собі сталося ...)))
Иван Показати IP 6 Січня 2021 11:18
А бывает рыба покрупнее?
читач Показати IP 6 Січня 2021 13:04
Умовний суд засудить умовно
Студент Показати IP 6 Січня 2021 13:39
А в інших районах хіба не те саме?????
Ура Показати IP 6 Січня 2021 14:55
Слава, слава, слава нашій владі. У нас у Горохівському районі все гаразд. Органи місцевого самоврядування і виконавчі органи робили і роблять все , щоб жителі району скористались правом на 2,0 га землельної ділянки. Земельними ділянками жителі району забезпечені повністю, кому виповнилося 18 років. Інші райони вчіться вибирати людей до влади. Приїжджайте для обміну досвідом до нас в район. Наш район славиться владою . Ми такі , добренькі. Ще й з інших районів і областей жителі отримують земельні ділянки 2,0 га.
Алекс Показати IP 6 Січня 2021 18:52
Прокурор Андрейцев Микола Миколаєвич. Оце взяточник не простий. Родичі в Луцькій області працюють. Брали його у 2009році СБУ за корупцію, і порішали дякуючи родичеві Сергію Масалову. На сьогодні Андрейцева М. М. звільнили, не пройшов , але через "суд" хоче поновитися на посаду, так мовити порішати , а працював він у Волинській обл. Володимер-Волинський. Смт Іваничі.
Камінь Показати IP 6 Січня 2021 19:49
Це так викривали, що в суді прокурор буде червоніший від помідора з такими аргументами як вони вміють наводити, на рівень прокурорів без сльози не глянеш! Вже в нашому районі і начальника податкової брали, справа 5 років тягнеться, за пісок в суд направляли, не притягнули бо копач сказав що то іншого крадуть пісок і він ним не торгує! Ганьба такому рівню прокуратури