USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

На Волині молодики під час гулянки розтрощили будинок відпочинку

10 Листопада 2019 18:18
Молодики з розмахом погуляли день народження у суботу, 9 листопада, на вулиці Автобусній у Нововолинську.

У будиночку для відпочинку, де відзначали день народження одного з хлопців, клієнти потрощили світильники, перекинули меблі, розбили й зламали все, що тільки могли, - повідомляє Радар.

Салати жирним шаром – не лише на підлозі, а на стінах. Молодики кидалися тарілками, обливалися шампанським. Виламали двері. І пішли.

"Поліція протокол оформила, навіть розказала більше, ніж знали ми", - зазначає Радар з посиланням на потерпілу власницю стоянки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 10 Листопада 2019 18:39
та їх треба в зоопарк до бабуїнів
Корiнний лучанин до Анонім Показати IP 10 Листопада 2019 20:10
На майдан????
User Показати IP 10 Листопада 2019 19:10
І знову Нововолинськ. Там людям пороблено, чи як?
SVV Показати IP 10 Листопада 2019 19:33
Бидло.
До Анонім Показати IP 10 Листопада 2019 19:50
Не принижуй бабуїнів із зоопарку - вони набагато розумніші і вихованіші за таких Нікіт, Даніл і їм подібних з Нововолинська !
ор Показати IP 10 Листопада 2019 19:58
контробандисти нововолинські
Олександр Показати IP 10 Листопада 2019 20:04
Саме страшно, що це - скоріше правило, як виняток для нашого часу. Сучасна п'яна молодь - явище страшне, абсолютно неадекватне. І головне ж - безсмиленність. Диву даєшся, що їх предки у волинських селах і містах, збираючись на вечорниці, співали. ставили вистави, читали реферати.
Дядько до Олександр Показати IP 10 Листопада 2019 23:02
Це ще питання, хто їхні предки. Судячи по деяких іменах, то з Волинню тут немає нічого спільного. Тим більше, що Нововолинськ це собі така радянська солянка відносно походження, - місто будували і заселяли часто люди далеко не місцеві. А взагалі вони - це мажорські бидлюки. Знаю одного з них родину. Дуже заможні батьки. Але ось на який шлях виводять татові і мамині статки. В тупих гімнюків проявляється віра у власну винятковість з можливістю вседозволеності.
Волинянин Показати IP 10 Листопада 2019 20:38
Посадити і щоб сиділи до тих пір поки повністю не відновлять те що наробили і не відшкодують втрат від простою... Бо якщо буде суд , то" самий справедливий український суд" призначить їм відшкодувати і випустить на волю а тоді чекай від них відшкодування...може... А бабуїнів не треба ображати...
Андрій Показати IP 10 Листопада 2019 23:56
Типове бидлоття . Більше нічого тут сказати.
ха Показати IP 11 Листопада 2019 09:40
В армію відправити, на перевиховання!
13 район Показати IP 11 Листопада 2019 10:32
ДНО. З такими в нас немає майбутнього.
хі Показати IP 11 Листопада 2019 10:34
Від арміі вони відкупляться , як і від поліціі
Гронь Показати IP 11 Листопада 2019 21:55
На сєвєр отправити ліс лобзиком пиляти.
Vasik Показати IP 12 Листопада 2019 00:18
Шакалята...