USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.83 40.20
  • PLN 9.76 9.95

На Волині перейменували село

12 Березня 2020 11:39
Село Старий Чорторийськ у Маневицькому районі Волинської області перейменували на село Чарторийськ. Попередньо населений пункт уже змінював назву з Старий Чорторийськ на Чорторийськ.

Про це йшлося 12 березня під час пленарного засідання 29-ї сесії Волинської обласної ради.

На розгляд сесії винесли проєкт рішення про внесення змін до рішення облради про перейменування села Старий Чорторийськ Маневицького району.

Відповідно до проєкту рішення, запропоновано змінити назву села зі Старий Чорторийськ на Чарторийськ.

Депутати підтримали проєкт рішення більшістю голосів.

Контроль за виконанням рішення покладено на постійну комісію облради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
qwerty Показати IP 12 Березня 2020 11:48
З бюджету держави було витрачено 5 МЛРД гривень.
непоняв Показати IP 12 Березня 2020 12:01
Нема шо робити чишо чи то так декомунізовують
Українець Показати IP 12 Березня 2020 12:15
Це найбільше досягнення, бо Україна це найбагатша держава у світі яка може собі дозволити перейменовувати все що завгодно хоч кожен день. В нас найкращі дороги, найдоступніша медицина, найбільші у світі зарплати... та й взагалі в нас більше немає ніяких проблем. Слава Україні!
777 Показати IP 12 Березня 2020 12:29
Перемога
Анонім Показати IP 12 Березня 2020 15:12
Хай прокуратура і сбу розберуться хто таке рішення прийняв, чому в такий важкий час такими дурниц*ми займаються. Ймовірно серед них ворожі агенти які мають завдання розбазарити державні гроші що необхідні на більш важливі потреби
Петросян Показати IP 12 Березня 2020 15:50
Чартерний- Рийськ )))) з заходом в Залубок)))
валя Показати IP 12 Березня 2020 20:55
Звісно , Це історична місцевість ,і варта уваги ,і маємо знати і берегти історію але це все виглядає якось ,недоречно і не так важливо ,напевно ,бо напевно ж ,те , що не має 3 км дороги до села і в селі є купа справ ,які можна зробити було б за ці кошти все ж таки важливіше,я думаю .
Якось так Показати IP 13 Березня 2020 00:19
Ви так всі говорите, бо не живете в Чорторийську!!! А певно в Кийові, Ульвові, Запріжжі. Ну як вам? Відповідь можете не давати.
валя Показати IP 13 Березня 2020 20:27
причому ,,не живете в Чорторийську,, це моє село ,я там народилась , там мої батьки жили ,всі рідні, близькі ,друзі -це назавждм!!!!І трози якось ,знаєте ,боляче дивитись, коли завертаєш в село ,не має дороги!,вже!!!і багато чого не має!Велике ж село ,гарне таке ,люди добрі ,щирі ,чому так все запущено ?Невже не видно на місці ? то ж такий будинок культури ,така бібліотека , книжковий магазин був!!!!А зараз? Невже не має можливості зробити гарним своє село!Чому так все,,зависло,, ?