USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На Волині посадовця Держгеокадастру викрили на хабарі

12 Листопада 2021 15:13
Посадовця однієї з територіальних структур Головного управління Держгеокадастру у Волинській області викрили на вимаганні та отриманні хабарів.

Про це повідомляє пресслужба Управління СБУ у Волинській області.

Правоохоронці встановили, що зловмисник налагодив протиправний механізм вимагання неправомірної вигоди від власників земельних ділянок. Він обіцяв не вживати заходів правового реагування на виявлені порушення по нецільовому використанню земельних ділянок. Свої «послуги» посадовець оцінював у 1 тис. доларів США.

Правоохоронці затримали зловмисника під час отримання другої частини хабара.
У межах кримінального провадження планується повідомити посадовцю про підозру у вчиненні злочину, передбаченого за ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин протиправної діяльності та притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до злочинної діяльності.

Викриття протиправної схеми проводили співробітники Управління СБУ у Волинській області спільно зі слідчими ГУ Нацполіції в області, за процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Народна прокуратура Показати IP 12 Листопада 2021 15:29
А писали, що кадастр не працює
Олег Показати IP 12 Листопада 2021 15:54
Галіма підстава. По перше - смішна сума в 1 тис доларів. По друге - її ще й на частини поділили... У держгеокадастрі крутяться набагато більші гроші. За штуку баксів там ніхто і не ворухнеться.
Grudik до Олег Показати IP 12 Листопада 2021 17:15
ну, сума в 1000 дол - то для вас смішна... а нічого, що для більшості населення це величезні кошти
ще не зовсім свідоми до Олег Показати IP 12 Листопада 2021 18:33
Працюєте в геокадастрі?
О Показати IP 12 Листопада 2021 15:59
Це в Ковелі. А в Ківерці коли поїдете, шановна поліція?
Луцяка Показати IP 12 Листопада 2021 16:20
Напевно, брав гроші на оплату інтернету. Два місяці не можуть зробити витяг - кажуть немає інтернету
Вася Показати IP 12 Листопада 2021 16:49
Там в Ківерцях треба накрити чувака ...і Юра і Юля оці кришують все ...нада брать ... там півтора мільйона євро є ))))) підказую ...не тягніть ...бо з 1 грудня буде не так
Вася Показати IP 12 Листопада 2021 16:50
За те нема інтернету їм треба голови повідривати
Grudik Показати IP 12 Листопада 2021 17:14
може хоч щось почнуть робити, з травня місяця мої документи "зависли" в кадастрі... і ніфіга вони не роблять! коли не прийдеш - начальства на місці нема... 7 місяців чекаю документи на землю! не 7 днів, і навіть не тижнів! 7 місяців... цифрова держава, що ж скажеш!
Рнбо Показати IP 12 Листопада 2021 19:03
А за смотряющощо по землі Юру Львівського забули, ой трясця…
Луч Показати IP 12 Листопада 2021 19:49
Чиста правда львівські не дають дозволу працювати тупо усна вказівка!
9 до Луч Показати IP 13 Листопада 2021 10:24
Та бути такого не може, львів'яни патріотичні люди,які дбають про державу, вони в перших числах йшли на майдани за нашу свободу, не зводьте наклепи