USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині селяни закрили храм, священник якого вітав Путіна, – ЗМІ

5 Серпня 2020 13:45
У селі Галинівка Володимир-Волинського району селяни повісили новий власний замок на храм преподобного Сергія Радонежського.

Це сталося 5-го серпня, після того, як селяни дізналися, що священник УПЦ Олексій Шаран привітав у фейсбуці президента Росії Володимира Путіна з днем ангела, повідомляє БУГ.

Як відзначили, селяни обурені діями настоятеля храму, отця Шарана.

Інформацію підтвердив голова ОТГ Сергій Панасевич, зазначивши, що йому подзвонили анонімно та повідомили про подію.

Також передбачають, що цього тижня перед храмом відбудуться збори селян, де обговорюватимуть подію, хочуть бачити на них і самого священника Шарана.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Ігор Показати IP 5 Серпня 2020 14:15
В шию гнати такого попа !
Якіа до Ігор Показати IP 6 Серпня 2020 00:40
Да усіх попів гнати!!! Перетворились на жадібних фарисеїв!
Лучанин Показати IP 5 Серпня 2020 14:35
А знаєте що буде, а нічого. Будуть і надалі молитися московським попам і прославляти гундяєва з плешивим недомірком. Ну а якщо перейдуть в ПЦУ, буду приємно шокований.
Ахаха Показати IP 5 Серпня 2020 14:43
упакуйте того "священника" в коробку від холодильника і відправте Укрпоштою в расєю!
Пильний Показати IP 5 Серпня 2020 14:45
Селяни нарешті прозріли, що ходили молитися московському ідолу.
Селяни Показати IP 5 Серпня 2020 14:45
А ще й наклали під дверима! Бо вони гідні.
Анонім до Селяни Показати IP 6 Серпня 2020 09:07
Ти просто га*д*н, селяни тут ні до чого.
До ігор,тканин ,ахах Показати IP 5 Серпня 2020 16:11
Жовчу не захлиніться. По вашому не буде.розумом не вийшли.
Лучанин до До ігор,тканин ,ахах Показати IP 5 Серпня 2020 16:57
Тобі розуму зайва хромосома добавляє? Чи скрєпи жмуть в одному місці?
Анонім Показати IP 6 Серпня 2020 00:09
Які набожні тут зібралися! Та вам до Бога як до Києва рачки! Політикани довбані. Релігійні спецялісти позбирались. У ваших головах, на язиці та в душі про Бога нема нічого! Одна політика та ненависть. Не позортеся та не обсирайте один одного, бо з вами і так все ясно.
Яків Показати IP 6 Серпня 2020 00:45
Гляньте!! Скільки проросійських рпцшників ставлять мінуса))), і це на Волині де зародилося УПА!!!, в поліських районах, взагалі страшна ситуація.. гундяєвопутінські церкви в кожному селі майже!!!...
Я Показати IP 6 Серпня 2020 06:40
придурки....як і більшість тут ..а колись була Україна...
Анета Показати IP 6 Серпня 2020 12:09
В Біблії написано:любіть ворогів ваших,якщо він привітав, нічого поганого не зробив.Як вчить,так і зробив.
Олег Показати IP 6 Серпня 2020 16:02
Завтра на вас анонімно позвонять і нам всім на вас треба гавкати так писаки?
Анонім до Олег Показати IP 6 Серпня 2020 17:27
Та за тобою вже виїхали! Молись! Тільки не гавкай та не скавули.
Анекдот Показати IP 6 Серпня 2020 20:47
А прихожани справді віруючі!?А як же заповіді Божі!?Все просякнуте ненавистю і злістю,страшні люди,ви вчора цьому священника руки цілували,а сьогодні за одну помилку розпинаєте,іуди ви!
Волинянка Показати IP 6 Серпня 2020 23:14
Господь дав людині свободу, КонституціяУкраїни стаття 34 гласить: «Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір».