USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині формуюються загони самооборони

25 Січня 2014 14:31
Утворити Загін народної самооборони як орган муніципальної дружини Волинської обласної Народної Ради вирішили під час засідання ради.

Як йдеться у рішенні ради, загони народної самооборони створили, реалізуючи право народу України на самовизначення та безпосереднє здійснення влади, в зв’язку з узурпацією Президентом України та Верховною Радою влади, шляхом прийняття в антиконституційний спосіб законів, що ведуть до встановлення диктатури в державі та звужують зміст та обсяг існуючих прав і свобод громадян. Загін забезпечуватиме правопорядок під час проведення мирних зібрань на території Волині.

«Ми створимо загони обласної муніципальної міліції, яка буде захищати людей від цієї кримінальної ситуації, яка є і в державі, і у Волинській області. Основне завдання Обласної Народної Ради – з ціллю збереження спокою в області створити загони самооборони, або так звану муніципальну міліцію, бо не завжди міліція як у Києві, так і в нас в області стоїть на боці інтересів наших людей. Зараз паралельно чергуватимуть загони самооборони і працівники правоохоронних органів», - прокоментував рішення депутат Верховної Ради, очільник виконкому Волинської обласної Народної Ради Євген Мельник.

З його слів, загони формуватимуть з добровольців, записуватимуть тих, хто захоче дбати про безпеку громадян. Записом керуватимуть фахівці,які раніше працювали в органах правопорядку. Він повідомив, що є люди, які даватимуть консультації – це ті, хто займав високі посади у області та у Києві. Вони консультуватимуть щодо того, яким чином створювати загони самооборони та за якими критеріями обирати людей для загонів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
123 Показати IP 25 Січня 2014 14:48
Самозванці! А ви отримали у більшості населення області дані повноваження. Навіть декілька тисяч людей не мають права вирішувати за всіх волинян.
Волинь до 123 Показати IP 25 Січня 2014 14:51
Звичайно півнику.Волинь “за“
хехе) до Волинь Показати IP 25 Січня 2014 15:51
півник - це саме та кличка для нього, влучно сказано
Регионал Показати IP 25 Січня 2014 14:48
Не забудем не простим.Создаем свои отряды под прямым командованием командира Вадима Колисниченка.НЕСДАДИМ МАЙДАУНАМ СТРАНУ.
Вася до Регионал Показати IP 25 Січня 2014 15:48
Вадик Колесниченко пусть идет на...й вместе с тобой. Этот чудила сам лично подавал и лоббировал законы которые нашу страну делают чисто диктаторской. Я человек аполитичный, но если такие как ты и Колесниченко придут к власти и будут делать отряды (загрядотряды) то поверь мне, подымутся те люди которые как я выше написал , пока аполитичны, і тоді голубе я тебе запитаю...... Не сей смуту с..а.........
хехе) до Регионал Показати IP 25 Січня 2014 15:53
боюся що Вадику треба готувати літак для втечі, ато буде суд як колись над нацистами, що зробили злочини проти дюдськості
загреб до Регионал Показати IP 25 Січня 2014 16:06
Вадя Колисниченко собирает отряди танкистов?Да з таким командиром вас всех в попу...
123 до волинь Показати IP 25 Січня 2014 15:03
А чим підтвердиш?
Волинь до 123 до волинь Показати IP 25 Січня 2014 16:01
Півнику дивись правді в очі)))
виборець Показати IP 25 Січня 2014 15:05
Ці самозваньці похоронили себе як політики у майбутньому, хоча політики - це забагато для них, бо не знають, що таке справжня політика! Це політикани і балаболи!!!
хехе) до виборець Показати IP 25 Січня 2014 15:55
народ не стоїть за когось, народ протестує проти брехні ізлочинів
1234 Показати IP 25 Січня 2014 15:15
вихід один - хто був вже депутатом - в бан хто був "типу правоохоронець" - в бан працівник суду - в бан небуде нам спокою, доки не змінемо систему.... бо наразі жили як в фільмі Матриця
иван до 1234 Показати IP 25 Січня 2014 15:36
а витер це фамилия ? ти те що робиться зараз пиде за витром
1234 до иван Показати IP 25 Січня 2014 15:51
я впевнений, що після наведення порядку і викорененні корупційної складової, ще потрібно буде найти тих, хто захоче і ЗМОЖЕ стати депутатом...
иван до 1234 до 1234 Показати IP 25 Січня 2014 17:08
щоб викоритнити корупційну складову -треба знати де вона находиться ? це перше : а друге покажи мени тих микрохирургив яки це зроблять-для цього ще тре бути дійсно патріотом-освиченоюлюдиною и бийцем готовим померти : Ти сьогодні можеш мени их показати ?
иван Показати IP 25 Січня 2014 15:31
знову створюють структуру з професионалив яки за свое життя ничого путньго незробили : На керивни посади посунуть ти що найбільше кричав-потим ти що були на майдани-дальше ти що вже були примкнуться в перспективи витиснять перших и других и знову красти-красти-красти : Не з того починайте -думайте як люди виживати будуть -чим харчуватися- робочи мисця-видновлення того що вже за 22 роки повалили а замисть заводив и фаьрик набудували ресторанив-барив-кафе- забигаловок и сотни религийних споруд ризних консесий
хехе) до иван Показати IP 25 Січня 2014 15:56
коли люди втратять свободу, то харчів вже не потрібно буде
М.Гоголь "Тарас Буль Показати IP 25 Січня 2014 15:36
Знайшовся слід Тарасів. Сто двадцять тисяч козацького війська з'явилося на межах України. Це вже була не якась там мала частина чи загін, що ходив на здобич або навздогін за татарами. Ні, це повстала вся нація, бо не вистачило вже терпцю в народу, — повстала, щоб помститися за наругу над правом своїм, за ганебне приниження звичаїв своїх, за зневагу предківської віри і святого обряду, за глум над церквами, за свавілля чужоземних панів, за гніт, за унію, ... — за все, що накипіло з давніх-давен на душі і розпалювало сувору зненависть козацьку. Молодий, але міцний духом гетьман Остряниця став на чолі незчисленної козацької сили. Разом із ним був старий бувалий товариш його й порадник Гуня. Вісім полковників вели дванадцятитисячні полки. Два генеральні осавули й генеральний бунчужний їхали слідом за гетьманом. Генеральний хорунжий був при головній військовій корогві, і ще багато інших корогов та стягів майоріли вдалині; бунчукові товариші несли бунчуки. Багато було ще всякої військової старшини: обозних, військових товаришів, полкових писарів, а з ними пішого й кінного війська; майже стільки, скільки було реєстрових козаків, набралося й охочекомонних та вільних. Звідусіль піднялося козацтво: від Чигирина, від Переяслава, від Батурина, від Глухова, од пониззя Дніпра й од усіх верхів його та островів. Безліч коней та незліченні валки возів сунули полями.
erh Показати IP 25 Січня 2014 15:39
А де дуже ціківа організація-СБУ.?На Волині кучка авантюристів утворила паралельні органи влади, створює якісь загони самооборони.Завтра створить революційний трибунал і почне розстрілювати всіх . хто не у вишиванці? Нахрена вас держава кормила стільки років щоб коли прийшов ваш час, ви чкурнули в кущі? Це вам не таможню кришувати.А міліція чого чекає?Просрали Радянський Союз, просеремо і Украіну.
хехе) до erh Показати IP 25 Січня 2014 16:33
то держава для народу чи як ти кажеш наро для держави має бути???
Григорій Іванович до erh Показати IP 25 Січня 2014 20:50
Народній раді треба починати арешти (згідно законів від 16 січня) тих хто проти народу (комуно -фашистів , тітушок і т.п.) Їхній кровожер Ленін говорив, що революція повинна вміти себе захистити.
Віктор до Григорій Іванович Показати IP 26 Січня 2014 10:27
Ленін, коли зробив революцію, жодна людина не постраждала у той день!!! Вчи історію! А то читати не навчився, а йому революції подавай!:)
Гліб Показати IP 25 Січня 2014 15:40
Біда в країні та й годі..((
до Волинь до 123 Показати IP 25 Січня 2014 16:03
Якщо ти знаєш ситуації, то стули писочок і всунь його у корито. На Волині більшість ПРОТИ цього дурдому. А ті майДАУНИ, які вирвалися з психлікарні і творять безпорядок, давно повинни сидіти за решіткою...
Волинь до до Волинь до 123 Показати IP 25 Січня 2014 16:19
Нервовий Півнику може я з Канади пишу?
TheРоман до до Волинь до 123 Показати IP 25 Січня 2014 16:35
Цікаво, як, Ви, визначили, хто на Волині "за", а хто "проти", питали особисто в кожного? Якщо ні, то Ви не вправі "розписуватись" за всіх. Все, що Вами написано це є суб'єктивно.
911 до до Волинь до 123 Показати IP 26 Січня 2014 10:28
Ну так чому та більшість мовчить і дозволяє знущатись над людьми горстки самодурів???!!!
аполітичний Показати IP 25 Січня 2014 16:44
Таке враження що є люди яким до вподоби те все що відбувалось останніми роками.Їм подобається жити в стійлі. Невже ви живете тваринними інстинктами? Задумайтесь над майбутнім. Чи ви вважаєте що золоті унітази та ікрове лайно нинішньої влади за наш рахунок це нормально?
TheРоман до аполітичний Показати IP 25 Січня 2014 16:46
+
Какие органы ? Показати IP 25 Січня 2014 16:53
Идет создание бандформирований. Вы МАЙДАНУТЫЕ не представляете интересы лучан. Это есть охлократия чистой воды. Еще не хватало придурков с дубинами в касках на улицах нашего города.
Григорій Іванович до Какие органы ? Показати IP 25 Січня 2014 20:53
Придурки з дубинками і в касках на вулицях міста називаються "Беркут".
Михайло Показати IP 25 Січня 2014 20:35
Для цих бандформувань Мельника підійде назва імені гауптмана Шухевича
витя Показати IP 25 Січня 2014 21:32
пісав точно вітер в голові
0501 Показати IP 25 Січня 2014 21:42
Немного не по теме статьи,но по теме происходящих событий.Луцкий батальон вв сборище параш*****,предатели и трусы.Вы удо**,всё что можете - выворачивать у пьяных карманы. Предупреждаем вас ко****.Не вздумайте подавать заявку про участие в сдаче на Краповый берет. Будем вас просто рвать ко****.А если выловим кого то в означенном берете,снимем вместе с головой.Презрение трусам и пет****.А теперь по теме статьи.Снимайте погоны и идите служить в МД.Там таким мудакам самое место.
Західняк Показати IP 25 Січня 2014 23:08
Ніхто не каже що Клімчук поганий, але знайте посада голови ОДА є політичною. На Волині він представляє президента Януковича який на даний момент вбиває людей. Я був всередині і скажу тільки одну річ - влада (Клімчук, Терещук, Парака, Мельникович, Башкаленко та інші) хотіли бійні, вони хотіли повторення черкаського варіанту, але їм це невдалось. Чого невдалось - напевно волинський люд розумний. Також честь і хвала тим людям які вели переговори із Клімчуком, яких ви тут обсираєте. Уявіть ситуацію - виходить Гузь і Бондар від Клімчука і кажуть "Клімчук не йде у відствку починаємо штурмувати" - що було б тоді? Вони цього не сказали і вирулили ситуацію найкраще в Україні. Зараз ми не маємо голови ОДА і Облради і маємо ціле приміщення. Чим не показово для всієї України гляньте що твориться в інших обласних центрах. Робіть висновки друзі. Слава Україні!!!
lutchanka до Західняк Показати IP 26 Січня 2014 15:02
Якби Клімчук, Терещук хотіли бійні, то вона була б. І якраз заслуга Клімчука в тому, що її не було!!! Якби хамидло Гузь і лузер Бондар вийшли і запропонували штурм, то за ними пішли б ті, в кого замість мізків - порожнина, тому що такі як Гузь здатні тільки на руйнацію, а не на конструктивізм. Якщо ви не маєте своєї голови, а за вас думають Бондар з Гузьом. то це ваші проблеми. А Бондар випадково свого боса Балогу не привів з собою на "штурм" чи він(Бондар) поміняв боса? Я не прихильниця Клімчука, але добре знаючи Гузя і Бондара, ніколи їх не підтримаю - не дай, Боже, з хама пана.
висновок Показати IP 26 Січня 2014 00:09
Все це маячня сивої старої кобили. Які формування, на якій підставі? Все це незаконно і нелегітимно. Вони ж не матимуть ні найменших повноважень.
Хо Ши Мін до висновок Показати IP 26 Січня 2014 11:06
Забеспечать повноваження явочним порядком.
юрист Показати IP 15 Лютого 2014 21:32
Утворення громадських організацій, програмні цілі яких спрямовані на підрив безпеки держави, незаконне захоплення державної влади, забороняється. ст.260 Кримінального кодексу України передбачає кримінальну відповідальність за створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань і участь у їхній діяльності. участь у складі таких воєнізованих або збройних формувань, у нападах на підприємства, установи, організації чи на громадян, що призвело до загибелі людей чи інших тяжких наслідків – карається позбавленням волі на строк від 10 до 15 років»