USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На Волині створили альтернативу облраді та ОДА. Документи

25 Січня 2014 13:52
Обласний осередок Народної ради за відновлення конституційного ладу створили під час депутатських зборів у Волинській облраді.

Депутати опозиційних фракцій, які взяли участь у депутатських зборах, що відбулися 25 січня, одноголосно підтримали створення Волинської обласної Народної Ради. Вони визнали утворення колегіальним органом, уповноваженим представляти інтереси народу України.

Відповідно до рішення зборів депутатів Волинської обласної ради, відкликали усі повноваження облради, делеговані облдержадміністрації, згідно зі статтею 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Повноваження виконавчого органу Волинської обласної Народної Ради надали новоствореному виконавчому комітету, головою якого обрали народного депутата Євгена Мельника. Йому доручили сформувати персональний склад виконкому. Обрали також президію Волинської обласної Народної Ради. До її складу увійшли Валентин Вітер, Роман Карпюк, Олександр Пирожик та Сергій Слабенко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
Всезнайко Показати IP 25 Січня 2014 14:03
Одні дебіли в складі...
боголюби до Всезнайко Показати IP 25 Січня 2014 18:19
Єто что кончений националист мельник, теперь на месте климчука, он же не имеет упраленческого опита.
Віка Показати IP 25 Січня 2014 14:13
Ну от тепер від "ціх" кого обрали і вимагайте зарплати, пенсії, стипендії, соціальні виплати...! Не жалійтесь тепер!!! А як же пункт №3, що вони вчора у Клімчука підписали: 3. Утриматись від створення будь-яких органів, які суперечать чинному законодавству. То хто бреше і хто людина слова?!:) Це ж Вітів сьогодні з Києва приїхав з ЦУ і винудив таке утворити, бо якщо вдалось без погрому на Волині, то Народна Рада - це вимога Тягнибока! Ну а що вчора Гузь, Бондар та Мельник в кабінеті Клімчука обіцяли? Ну у такому випадку заява Клімчука Президентом не підписана і він діючий голова ОДА!!! А ці "новостворені" вчергове показали хто вони і що! Незабаром люди до вас прийдуть - готуйтесь!!!
Людмила Показати IP 25 Січня 2014 14:19
Дочекались?:) У Клімчука, хоч і з тою заявою, але поки не підписаною Президентом, була можливість впливати на надходження в область фінансів для забезпечення бюджетників, соціальних виплат, стипендій... А тепер з "ціми" Радами Києв не буде нічого фінансувати! Чи ви думаєте, що Мельнику, Пирожику, Карпюку, Слабенькому... хтось дозволить, довірить вести облік, документооблік, документи казначейства, податкової... все що потрібно для діяльності регіону? Ну то готуйтесь людоньки! Але тепер всі питання до ціх "грамотних"!!! Жах!!!:(
дідо до Людмила Показати IP 25 Січня 2014 14:28
волинь віддає більше ,ніж отримує. Тай 50 % відкатів припиняться.
бабо до дідо Показати IP 25 Січня 2014 14:50
Я бачу тобі добре "відкатом" шмальнуло!:)
Роман до дідо Показати IP 25 Січня 2014 14:51
Да того "віддає" і на місяц існування області не вистачить!!!
аяяй до Людмила Показати IP 25 Січня 2014 16:40
що ви все залякуєте не будуть фінансувати не будуть фінансувати,хай тільки спробують,отоді вже точно почнуться бунти
Вєталь до аяяй Показати IP 25 Січня 2014 19:56
Ну вибачайте! Якщо ви не петраєте у чому справа, то хто вам лікар?!:(
аяяй до Вєталь Показати IP 25 Січня 2014 20:45
а ви певно добре петраєте,теж боїтеся без зарплатні лишитися
для баб Показати IP 25 Січня 2014 14:23
це ви думаєте, що у концтаборі буде краще?
Народ Показати IP 25 Січня 2014 14:33
Ніяких законних повноважень народна рада немає! Це черговий обман та міраж Гузя і Ко
знаю до Народ Показати IP 25 Січня 2014 14:55
Гузь Гузем, але тут добре Вітів з ЦУ Тягнибока працює! Це ще добре, що його вчора не було, а то був би погром ОДА! Йому поставлена така задача!!! Но він зараз прагне своє наздогнати і відрапортувати Тягнибоку! Їх мирні події не влаштовують! Хочуть показати Україні що все громлять, залякують... А оновлювати, нове побите хто буде і за чий кошт? Вітіва???!!!
тато Показати IP 25 Січня 2014 14:35
це все не легітимно
erh Показати IP 25 Січня 2014 14:36
Страна непуганых идиотов.Поймите. мы живем в 21 веке . а не 19. Какие Народные Рады какие Обл. исполкомы.Вые ще народные комиссариаты введите.И волынские тугрики в оборот.
Петро до erh Показати IP 25 Січня 2014 14:57
І зроблять! Не підказуйте!:) Їх розум вже давно покинув...
Реаліст Показати IP 25 Січня 2014 14:39
Ну тепер заживемо... один Карпо чого вартий.... Ей Рома, як там у Володимирі, не підтоплює маєток річка Риловиця??? Покажи людям хто ти є насправді....
1234 Показати IP 25 Січня 2014 14:40
Це називається державний переворот. І за це розумники-гусі повинні сидіти.
це до 1234 Показати IP 25 Січня 2014 14:53
називається - дістали, саме влада спровокували такі дії своїми діями!!!
Ірина до це Показати IP 25 Січня 2014 15:01
Хто на Волині вас провокував? Їдьте в Київ і там свій пил випускайте!!! Це ж зрозуміло, що за рахунок жителів регіонів, погромів, ціми створеннями Рад залякують Януковича! Але відновлювати все і фінансувати Тягнибок з Вітівим і Гузем не будуть!!! А будете ВИ!!! Европа, США, Росія... - цвітуть і пахнуть, а ви знову на 10 і більше років назад відкинуті!!! Там в себе вони такого не дозволяють, а ви українці отримуйте счастье...:(
ерік Показати IP 25 Січня 2014 15:01
клімчук і войтович все ще законні голови - а ці збори це гра у великих хлопчиків
bandura777 Показати IP 25 Січня 2014 15:04
Заголовок новини в принципі не правильний. Не "утворили" а "хотіли утворити". На фото чітко видно проекти рішень Волинської облради, але ніде нема ні дати, ні підпису головуючого. Сесія не відбулась, тож ніхто, нічого не утворив. Ще одне - цікаво як це збори депутатів відмінили рішення обласної ради "Про делеговані повноваження..." Черговий пШШШик від Бондаря, Гузя і Ко... І що це за Народна Рада України, хто її утворив, може десь статут можна почитати чи хоч якісь документи. По всьому виходить що тепер в нас буде три органи влади: ОДА, обласна рада і обласна народна рада, тільки як будуть ділити повноваження останні дві? Запитань багато, а відповідей мабуть - 0.
знаю до bandura777 Показати IP 25 Січня 2014 15:09
Це все Вітів людей колотить!!! Гузь і Бондар може до такого і не дойшли, але Тягнибок наказав це вчора Вітіву, зробити саме це на Волині, бо дуже мирно все пройшло! Скрізь б'ють, крошать, ламають, а тут так мирно... От і примчався сьогодні у Луцьк і ковбасить всіх!!!
1234 Показати IP 25 Січня 2014 15:30
підкажіть, цей кадр на прізвище Карпюк випадково не хворий? То він козацький генерал, а то вже й член президії якоїсь самозваної ради.
Роза Показати IP 25 Січня 2014 15:31
Але пожонне товариство в тій раді-один тупак Карпюк чого вартий, за решту мовчу, щось вже треба робити, бо ті дебіли натворять ділов, а розгрібати ми будем.
12345 Показати IP 25 Січня 2014 15:36
Ці тепер накерують. Страшно, що можуть зробити ці самозванці, які нічого путнього не зробили дотепер.
ТОР Показати IP 25 Січня 2014 15:56
Помаранчеві пустозвони що зрадили людей в 2004 знов як таргани виповзають із своїх щилин.Дивишся на ціх **************** і чомусь згадуєш фільм "Тупий та ще тупіший".Ці "любі друзі" знов спробують повернути країну в "Світле минуле".
БОГДАН Показати IP 25 Січня 2014 16:17
Сьогодні волиняни на власні очі змогли побачити, що, насправді, собоє являє бандерівська тягнибоківська демократія та.народовладдя .Хочу підказати революціонерам-бандерівцям ,ще один креативний план зміцнення власної диктатуру в області. Необхідно створити летючі бригади із партійних відморозків,забезпечити їх транспортом,.палицями,арматурою,бітами,після чого дати завдання відвідати адреси строптивих депутатів -регіоналів.Далі провести =виховні години=із цими =зрадниками =народу,покричати біля їх помешкань=Слава Україні!,Героям слава!=,а головне-=Смерть ворогам!=,дивись, і буде забезпечена необхідна явка депутатів .Звичайно,все це жарти,а якщо серйозно ,то організатори створення альтернативних органів влади є, по суті, узурпаторами ,звичайними кримінальними злочинцями,які долучились до здійснення державного перевороту в Україні.За інформацією МВС та незалежної преси, на Майдані ,в будівлях, які захопили бойовики ,перебувають іноземці,які воювали найманцями за кордоном,там невідомі накопичують вогнепальну зброю. Вчора було застрелено міліціонера-беркутівця в голову із вогнепальної зброї,коли той без зброї повертався додому,На вул. Грушевського бойовики знову палять шини, кидають в беркутівців каміння та пляшки із запальною рідиною,В столиці діють банди мародерів. Вітаю опозицію з перемогою на Волині!
Роман до БОГДАН Показати IP 25 Січня 2014 18:08
все то робиться але здається з іншої сторони
Волинянин Показати IP 25 Січня 2014 17:33
А де відповідальність народної влади? Хіба НАРОД ВІДПОВІДАЛЬНИЙ? Дописати п.9 Про персональну відповідальність Мельника, Пирожика і Ко. Аж до кримінальної, за неоптимальні або корупційні рішення. Щоб не крали і ДОБРЕ ДУМАЛИ, якщо здатні на професіоналізм.
Лучанка Показати IP 25 Січня 2014 17:48
Ви не пишіть тут коментарі, а виходьте в неділю на Театральний майдан і не дайте майдаунам громити місто.
з Луцька до Лучанка Показати IP 25 Січня 2014 20:09
Ми на "недільні" не ходимо, ми щоденно прцюємо, а у вихідні відпочиваємо, рідних-близьких відвідаємо!!!
304 до Лучанка Показати IP 30 Січня 2014 12:47
ходить на майдан -поддерживать этот бардак .Если бы под ОДА не стоя-лоб столько зевак, пришедших тупо посмотреть ,вряд ли у экстремистов что то получилось
Патріот Показати IP 25 Січня 2014 18:20
А хто рветься до влади , панове? Хіба не ті кому ми її вручили в 2005му, а в результаті роздеребанили міську та обласну власність , здобули людське презирство і зараз прикриваються нашими спинами? Волиняни! Схаменіться! Не допустіть помилок 10тилітньої давнини, мудро приймайте рішення і ставте на керуючі посади чесних,професійних господарів- УКРАЇНЦІВ
Галина Федорівна до Патріот Показати IP 25 Січня 2014 20:51
назвіть хоча б одного чесного і щоб не крав ,я таких не знаю
Корінний лучанин до Галина Федорівна Показати IP 25 Січня 2014 22:09
То виходить, що і Ви нечесні, що співпрацюєте з ними! А я то думав....!
Володимир Показати IP 25 Січня 2014 20:26
Самозванцям у владі області слід про всякий випадок запастися сухарями за своє самочинство!
Анонім Показати IP 25 Січня 2014 21:58
А де "зірка" Гузь?
Корінний лучанин до Анонім Показати IP 25 Січня 2014 22:24
ЗГАСАЄ потроху!!!! ЦЕ ВІН ПОСЛАНИЙ ТЕМНИМИ СИЛАМИ НАС ВИПРОБОВУВАТИ! Як не прикро, але є люди які купляються на чудо- заманухи ГУЗЯ! ЦІКАВО, що завтра буде варнякати на ВІЧЕ на МАЙДАНІ у ЛУЦЬКУ!? НАПЕВНО БУДЕ ГОВОРИТИ: Клімчука зняли, Януковича геть-геть-геть! НАРОДНІЙ РАДІ- УРА(3рази) і що по всій Україні всі ГУЗІ повстали! Та й більше нічого розумного та конкретного не скаже! Далі по сценарію НАРОДНА САМООБОРОНИ із добровольців ополченців! І напевно " усьо"! СЛАВА УКРАЇНІ !!!
Анонім Показати IP 26 Січня 2014 07:10
все залежить від народу. на... політиків там одні ур* ди. Чи керуйте самі чи не заважайте іншим.
Володимир Показати IP 26 Січня 2014 21:23
1. Дайте відповідь на питання: кого влаштовує ситуація в Україні? Економічна і правова сфера зокрема. 2. Ви говорите що вони створили незаконний орган влади, і не дотримали обіцянки дані Клімчуку... кинули бідненького... Рекомендую дати особисто собі відповідь на питання законності кримінальних справ проти мітингувальників, корпції яка вже проникла в суспільство на такий рівень що вже всі до цього звикли і не важжають це чимось поганим, фунціонування всіх владних інститутів і принціпів їх діяльності, а там один принцип є гроші - питання вирішуються, немає - іди збирай ті самі гроші. 3. Як ви хочете щось змінити і показати дегенерату президенту, що він всіх дістав ? Шановні дописувачі, які хвалять Клімчука, ви не знаєте що це за людина, і скільки разів він кидав Волинську область, Україну і вас як її громадян в обмін на те, щоб заробити кошти, ясно що незаконним шляхом. 4. Не будуть виділяти гроші з бюджету... я розумію що у всіх сім'ї, але повірте краще, перетерпіти місяць-другий, але змінити щось в цій країні, ніж потім приймуть ще пару таких "законів" і будуть всі нижче води, тихіше трави.... Я більш ніж впевнений, що якщо народ переможе, то призначать вибори і до обл. рад і до міських, чесно кажучи, не думаю, що Мельник потягне область, і явно можна сказати що троє які туди пішли, скористались ситуацією, АЛЕ КОГО ВИ ДУМАЛИ ПОСТАВИТИ? провести регіональні вибори? Правильно було б вийти на майдан до обл. ради і запитати у народу, але ж головою ради треба когось поставити. Заяви що це не легітимний орган, взагалі важаю абсурдом, так як в цій державі, всі порушують закон, не відповідаючи за це, суди керуються в ручному режимі, податкові збирають дань, міністрескі чини живуть на відкатах .... де тут легітимність ???? Зараз або все вирішиться в кращу для народу сторону, або як мінумум треба буде чекати до виборів, виграти на яких кандидат від опозиції навряд чи зможе, без таких акцій як зараз.