На Волині судили матір, бо залишила доньку на бабусю, а та потрапила в лікарню з алкогольним отруєнням
Суд оштрафував жительку Луцького району за ухилення від виконання батьківських обов’язків, бо її неповнолітня донька після вживання алкоголю опинилась у лікарні.
У протоколі про адміністративне правопорушення вказується, що дівчинка 21 серпня у селі Новостав розпивала алкоголь та перебувала в стані сп’яніння, внаслідок чого була доставлена до лікувального закладу з діагнозом алкогольне отруєння.
Оскільки юнка скоїла правопорушення у віці від 14 до 16 років, то до відповідальності притягнули її матір Ганну Т. Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, жінка ухилилася від виконання батьківських обов’язків, бо з 1 по 29 серпня залишила неповнолітню без батьківського піклування на бабусю.
Читати ще: На Волині неповнолітній розлив бензин на шкільному стадіоні та підпалив його. Матір хлопця судили
На судове засідання волинянка не з’явилася, хоча була повідомлена належним чином.
Дослідивши обставини справи в їх сукупності, суддя визнав Ганну Т. винною в адмінпорушенні і оштрафував на 850 гривень.
Олена БІДЗЮРА
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У протоколі про адміністративне правопорушення вказується, що дівчинка 21 серпня у селі Новостав розпивала алкоголь та перебувала в стані сп’яніння, внаслідок чого була доставлена до лікувального закладу з діагнозом алкогольне отруєння.
Оскільки юнка скоїла правопорушення у віці від 14 до 16 років, то до відповідальності притягнули її матір Ганну Т. Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, жінка ухилилася від виконання батьківських обов’язків, бо з 1 по 29 серпня залишила неповнолітню без батьківського піклування на бабусю.
Читати ще: На Волині неповнолітній розлив бензин на шкільному стадіоні та підпалив його. Матір хлопця судили
На судове засідання волинянка не з’явилася, хоча була повідомлена належним чином.
Дослідивши обставини справи в їх сукупності, суддя визнав Ганну Т. винною в адмінпорушенні і оштрафував на 850 гривень.
Олена БІДЗЮРА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Тіло знайшли у каналізаційному люку: деталі надзвичайної події на вулиці Федорова в Луцьку
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
1,68 проміле: у Луцьку патрульні зупинили п'яного водія
Сьогодні 18:14
Сьогодні 18:14
Відійшов у вічність колишній міський голова Ковеля
Сьогодні 17:55
Сьогодні 17:55
Волинян попереджають про екстремальну спеку
Сьогодні 17:23
Сьогодні 17:23
Пішов з життя відомий український режисер Бата Недич
Сьогодні 16:51
Сьогодні 16:51
На Харківщині загинув лучанин Олександр Радивонік
Сьогодні 16:34
Сьогодні 16:34

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.