USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.85 9.97

Алкоголю в крові у 9 разів вище норми: на Волині за кермом авто спіймали п’яного священника

13 Лютого 2022 23:34
На Волині у священника, який після застілля у ресторані п'яним сів за кермо авто, на рік відібрали водійське посвідчення. Також його оштрафували на 17 тисяч гривень.

Про це стало відомо з постанови Іваничівського районного суду.

30 вересня минулого року водій Volkswagen Sharan, який також є священником, керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння в селі Павлівка. Огляд проводився на місці зупинки транспортного засобу за допомогою «Alcotest Drager». Результат огляду становить 1,80 проміле, що в дев’ять разів перевищує допустиму норму.

Священник свою вину у вчиненому порушенні не визнав та пояснив, що того дня був на службі в церкві, після якої пішов на святковий обід. Як зізнався, дійсно «був випивший». Оскільки йому стало зле, він вийшов з ресторану та сидів на бордюрі біля свого автомобіля. Після чого до нього під'їхали працівники поліції, які звинуватили його в тому, що він керував авто. З оглядом на стан алкогольного сп'яніння він не згідний, свідків, які зазначені в протоколі, не бачив.

Захисник Сідорова І.А. підтримала клопотання про закриття справи, мотивуючи це тим, що в матеріалах справи відсутнє підтвердження того, що її підзахисний керував транспортним засобом.

Проте, як вбачається з відеозапису із місця події, водій заперечень щодо показів приладу не висловлював, бажання проходити огляд в медичній установі не виявляв, хоча працівники поліції повідомили, що він має на це право. Огляд на місці зупинки транспортного засобу проводився із застосуванням відеофіксації та в присутності свідків.

Незважаючи на доводи захисника, суд не став на сторону водія та визнав його винним. Позбавив священника на рік права керувати авто та оштрафував на 17 тисяч гривень.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Glover Показати IP 14 Лютого 2022 00:49
Можливо він за кожного, кого по сповідав, по 50 грам випив, а це для сповіді так треба!
Nika. Показати IP 14 Лютого 2022 04:09
Да ладно, батюшка проводил обряд очищения и ну и напричещался!!!! Будьте снисходительны.... ведь никого не убил и не сбежал, как вонючая крыса....
Анонім Показати IP 14 Лютого 2022 07:21
яка хитра людина
777 Показати IP 14 Лютого 2022 08:23
Так керував реально, був за кермом, чи все таки сидів на бордюрі. Це досить різні речі, а в статті не розкрито. Якщо на відео немає факту керування або ж свідків, які б підтвердили цей факт, то суддя "дещо" не так прийняв рішення. Якщо все це є, то які питання, - все ясно.
О це то так! Показати IP 14 Лютого 2022 08:43
Цікаво, на Страшному Суді він теж буде своєму Богові в очі брехати. Що каже церква? Який патріархат?
А Показати IP 14 Лютого 2022 08:48
А як же *не обманюй*? Ото священик..... Позорисько.
Ліна Показати IP 14 Лютого 2022 09:31
Далі ходіть сповідайтеся їм!!! І цілуйте руки!! Просто живіть без гріха,любітьБога!!
Ліна Показати IP 14 Лютого 2022 09:33
Далі ходіть сповідайтеся їм!!! І цілуйте руки!! Просто живіть без гріха,любітьБога!!
ОО7 до 777 Показати IP 14 Лютого 2022 10:00
Тут всьо ясно, як божий день ! Батюшка дійсно сиділи на бордюрі, який він перед тим заніс і положив на переднє сидіння автомобіля !
Свідок до ОО7 до 777 Показати IP 14 Лютого 2022 11:03
Сидів на бордюрі та питав в нього, чи він його поважає
Мармон Показати IP 14 Лютого 2022 10:44
Напевно піпСЦУшний,бо не вказують патріархатів. Коли б Московського то вказали б, а Турецького змовчали))
Їван з Печихвост Показати IP 14 Лютого 2022 10:50
Піп заякорився, шоби поліціянти не могли його погрузити в службове авто !
ВАСИЛЬКО ТЕЛЕСИК Показати IP 14 Лютого 2022 20:55
маЦковский патриархат путинского толка...у всьому винний путин що його пип остограмився..
Ірина Показати IP 14 Лютого 2022 22:47
Пару років тому в мене врізався теж батюшка з Володимира,то він ледь на ногах стояв.Ще й хотів мене винну зробити. Я зовсім притислась до бордюри вже далі не було куди .Правда оплатив ремонт авто
Атеист до Ірина Показати IP 15 Лютого 2022 08:40
Не обікрав, не образив - вже добре
Володимир Показати IP 15 Лютого 2022 00:01
Поставити у всі церкви касові апарати! Через рік половина храмів буде забита досками. Це все бізнез! Де візьме 17000? Все вірно. Бог пошле, через "паству". Принесуть. Скинуться "на храм". Але ні я , ні мої рідні.
Петро Показати IP 15 Лютого 2022 06:12
Слово "священик" пишеться з однією літерою "н". Шановні журналісти, краще вчіть правила правопису.
Анонім Показати IP 15 Лютого 2022 12:43
Б.дло