USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

На Волині зареєстрували новий орган Держслужби якості освіти

24 Липня 2019 07:40
Новоутворене управління Державної служби якості освіти у Волинській області пройшло державну реєстрацію, повідомляє прес-служба відомства.

Пріоритетними завданнями управління Державної служби якості освіти у Волинській області є реалізація повноважень Державної служби якості освіти України на території регіону, формування довіри суспільства до закладів освіти. Щоб їх реалізувати управління здійснюватиме інституційний аудит та допомагатиме закладам освіти у розбудові власних систем забезпечення якості освіти, братиме участь у сертифікації педагогічних працівників.

За результатами конкурсу, що проходив у Державній службі якості освіти України, визначено переможців у Волинській області. На посади начальника територіального управління призначено Ангеліну Корець та заступника начальника – начальника відділу інституційного аудиту – Олену Самолюк.

Зараз управління Державної служби якості освіти у Волинській області формує штат працівників та налагоджує свою роботу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
з Луцького ВПУ Показати IP 23 Липня 2019 22:28
Педагог волинського училища не змирився з корупцією в навчальному закладі. Боротьба із «системою» переросла у бюрократичну тяганину. За намагання припинити корупцію в освітньому закладі чоловіка звільняли і поновлювали на роботі. Завдяки старанням педагога діло дійшло навіть до суду, щоправда, кримінальне провадження швидко закрили. Втім, Феміда дала ще один шанс, аби остаточно встановити справедливість. Уся ця боротьба педагога Валерія Білоуса із корупцією у Луцькому вищому професійно-технічному училищі почалася ще 9 років тому. Для Інформаційного агентства Волинські Новини волинянин розповів, що у своєму освітньому закладі його визнали кращим працівником, втім, коли почав боротися із «системою» - його звільнили, але він боротьбу не припинив.****************** Див. на сайті батов г ф .**********************
Анонім Показати IP 24 Липня 2019 10:15
А як же скорочення чиновників? Погуділи і забули?
по ФЄНІ ботаєм Показати IP 24 Липня 2019 18:41
Нарешті! Надто довго освіта Волині була обезголовленою. Якось некомфортно почувалось працівникам освіти без начальника. Тепер все піде в напрямку суцільного позитиву. Профтехосвіта зреформується з врахуванням естонського досвіду. Припиняться небажані явища: корупція, хабарництво, злодійства, ..... Фрезерний верстат ЛВПУ, що був викрадений серед білого дня з майстерні, буде встановлений на тому самому місці і використовуватиметься за призначенням. Особи, задіяні в злодійстві, будуть притягнуті до відповідальності. Покращиться відвідуваність учнями ЛВПУ уроків. 2 - 3 учні на уроці можливим було тільки при обезголовленій освіті. Тепер буде по 3 - 4 і навіть більше. Керівники ЛВПУ не будуть ходити біля майстерень "під ручки" та в "обнімочку", перешіптуючись між собою по "верстатному" питанню і озираючись навколо, чи не стежать за ними працівники училища. Тепер будуть , хоч і з острахом, але заходити в майстерні і перевіряти присутність учнів на уроці; цікавитись, чи віповідає "урочна наука" навчальним планам та програмам. Посада старшого майстра на загальноучилищних нарадах та педрадах тепер буде "розмовляючою". Препараторські навчальних кабінетів перестануть бути похмеляторами керівників училища. Відпаде потреба в посадах доставщиків п'яних нерухомих тіл керівників училища додому, що дасть змогу економити кошти. Засудженим злочинцям за ст.183 кк України *Протидія корупції* не буде місця в училищі, що також сприятиме економії коштів та позбавить зеківського впливу на учнів. Обіцяна управлінням освіти позачергова атестація керівників училища, буде об'єктивно проведена. Смотрящі за ПТО будуть відправлені на "заслужений" відпочинок і позбавляться можливості заладновувати свої злочинні дії в часи їхнього керівництва освітою Волині та "коректувати" діяльність сьогоднішнього управління освіти. ....... Є надія на позитивні зрушення. Успіхів, Вам, ...
педагогічна зрада Показати IP 24 Липня 2019 21:39
.Заказний - продажний ,-* весільний СУД філюка * поставив крапку ... в трудовій біографії Овсяннікова В.М. розпочивав від низів : вихователь , класний керівник , психолог , соціолог , заст.директора з виховної роботи , методист , дойшов верхів неугодний корупціонерам ДИРЕКТОР училища..... нагородженого до і з нагоди 50р. Ювілею !!! ЛВПУ ... - на вулицю бо так вирішив рагуль ДИБІЛ романюк вв і К* ! В тому СУДІ ... дозволи б людину з величезним педагогічним досвідом... не такі продажні суді були як нині . - учня швидка В КОМІ під час занять зубирає з занять від передозу наркотиків.... А сільському лоху романюку не потрібен ЗАСТ. З ВИХОВНОЇ . це ДІАГНОЗ !?------- ТАМ ТРАДИЦІЯ ЗВІЛЬНЯТИ ЗА ПРАВДУ !!!!!!!!!!!!!! Нарешті зрушиться з місця справа Батова Г.Ф. і К з ЛВПУ. Все - таки пропали мільйони гривень, брались чималі хабарі, ..... Все це до сьогодні справно кришувалось. - Нарешті слідчі виконають рішення апеляційного суду: - закінчать слідство і обвинувальний акт буде переданий до суду. Переможе, його величність, ЗАКОН, чи знову об*єднане кримінальне провадження буде закриватись і знову поновлюватись рішеннями судів??? Пани державні мужі , прокурори,владці підтвердіть свою принциповість і відданість законодавству у перших двох функціях нової прокуратури! !!!!!!!!!!!!!!! ЗВЕРНІТЬ УВАГУ - ці коментарі від 2015 р. УВАГА , ! ! ! В корупційних схемах замішані нинішні бандити - злодії при ВПАДІ , в свій час вони ( зокрема с мишковець-заст. директора обл. центру зайнятості / нині "смотрящая" в заст. губернатора / відбирала відкати на підготовці і перепідготовці незайнятого населення , Вони брали безпосередню участь В РОЗКРАДАНІ ДЕРЖАВНИХ КОШТІВ ! А зараз " кришують " пустовіт ... !!!!!!!!!!!!!!!!!! зокрема до ЛВПУ 23 Грудня 2015 21:43 відповісти + 4 - 0 КОРУПЦІОНЕРИ 3 УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ і НАУКИ ; ВОЛИНСЬІСОЇ ОДА ,- ЗНИЩУЮТЬ ПТО ВОЛИНІ ПІД КУРАТОРСТВОМ і чуйним ставленням прокуратури Керівники управління 0 і Н змінюються, а корупція процвітає. Не стала винятком і нова очільниця освітян Волині. Злодійсько — корупційні дії Поповича М.М. — Грушки Г. М. пані 3агрева В.Я.+ Мишковець С. Є.+ Плахотна Л . + Ткачук О.О. ... продовжують прикривати, як і її попередник Хоміч О.С. 3а рік, що минув після попередньої виставки досягнень ПТО Волині, занепад профтехосвіти набрав прогресивного розмаху. Особливо це помітно по «справах» ДПТН3 «Луцьке вище професійне училище». Тільки в поточному календарному році керівники управління 0 і Н з черговим річним директором ЛВПУ Богданцем В.В. після довготривалих слізних вмовлянь, зуміли звільнити з займаних посад училищних гіперзлодіїв: головного бухгалтера Некрасову Н. В. та ії позашлюбного друга заступника директора з АГР, власника притону, авторитета Панькевича С. Г. В минулому році рішенням суду був звільнений з посади директора ще один злодій-хабарник — корупціонер Батов Г. Ф. Детальніше про корупцію в управлінні 0 і Н та ЛВПУ можна почитати в інтернет виданнях: Четверта влада - Батов Г. Ф. «У Луцьку директору ВПУ 9 за вимагання грошей ...» та інші. Вголос - Батов Г. Ф. «3 студентів училища брали гроші за практику» та інші. Волиньпост - Батов Г.Ф. Під прицілом - Батов Г.Ф. Волинські новини Батов Г. Ф. та Виставка досягнень ПТО Волині 2013 р. Сьогоднішні матеріали про виставку досягнень ПТО 06. 06. 2014р у всіх інтернет виданнях. ГЕТЬ КОРУПЦІЮ ТА КОРУПЦІОНЕРІВ 3 ПРОФТЕХОСВІТИ ВОЛИНІ !!! P.S. Шантажем можновладців, Батов Г.Ф. домігся працевлаштування викладачем в ЛВПУ. Управління О і Н переконує: засуджений злочинець – ЗЕК -дякуючи добрим дядям з прокуратури ,покарання не відбував (засуджений за КК України) і освіта сумісні. Яким правовим документом це може підтвердити управління освіти, в особі Загреви В. ; Плахотної Л. ; Ткачука О . А най-най перщими ОДА Волині в особі губернатора - Гунчика В.П. та заст. Мишковець С.Є. в курсі куратор по освіті Волині О. Курилюк і міністр Ліля Гринєвич підписалась під ганебною відпискою
Батьки Показати IP 24 Липня 2019 23:43
Цікаво, а чи можна буде звернутися в це управління щодо якості освіти в технічному університеті. Гроші за навчання студенти платять, а заняття не проводяться. А керівництво університету ніяк на це не реагує.
РЕАЛЬНІСТЬ 29.03.20 Показати IP 26 Липня 2019 19:43
РЕАЛЬНІСТЬ 29.03.2013 23:10:19 «Державна фінансова інспекція сумісно з СБЕЗ проводила перевірку в училищі." За результатами перевірки встановлено порушень на загальну суму 685 892 гривні. Управління освіти стверджує, що благодійних коштів поступило 1 мільйон 49 тисяч гривень.(Більше мільйона привласнено) З них поступило з порушеннями за підписом заступника начальника управління освіти Волинської ОДА– на більше пів мільйона- 587 000тисяч.грн.Перевіркою виявлено невиплату 51тис.грн заробітної плати,закриття 35.7тисячі грн ДЕРЖАВНИХ коштів на користь третіх осіб Все це підтверджено документально актами держфінінспекції. За незаконними надходженнями по виробничій практиці поступило не 21 тисяча, як подано до суду, а близько 300 тисяч. Грабж коштів та матеріалів центру зайнятості - цифри з п*тьма,шістьма нулями_заслуга Батова і його К*...
батов і К* Показати IP 30 Липня 2019 18:24
Такі коментарі мабуть не дуже задовільняють високопосадовців . Але злочинця Батова до відповідальності не пускають - розкаже про солідні оборудки:: - буде грім серед ясного неба. Тримаємо дальше : ЗЕК і освіта - світле майбутнє освітянськоі ниви! НЕ РЕАЛЬНО ПОБУДУВАТИ ТОЛКОВЕ КРИМІНАЛЬНЕ МАЙБУТНЄ - БЕЗ КРИМІНАЛЬНОГО МИНУЛОГО !!!
на сайті батов г ф Показати IP 4 Серпня 2019 07:20
Прийшов час розплати ??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Надзвичайна популярність бурсацьких рагулів , - в ЗМІ цифри переглядів десятки тисяч ; цифри * проплат * ще більш вражаючі ... Не пройшла афера з гуртожитком для віджиму правопохоронцям , владцям , грошовитм дядьцям ... Розтягували по інших училищах з вказівок дєятєля грицюшки грушки - заст. нач. ОіН терміново потрібні гроші на квартиру в Києві ... Крали-грабували при злодію Янику він в бігах , жерли Порохів шоколад , сраки не позлипались за п*ять років ? Тепер мінімум п*ять років будемо сміятись ...
в схемах Показати IP 25 Серпня 2019 07:52
0 Вчасно зупинитись, вчасно відійти від корита - теж мистецтво! Особливо, якщо колись комусь щось зробив "добре". Ігнорування цим правилом часто призводить до плачевних наслідків. - Деталі в коментарях до статті "На Волині школярі обікрали свою школу" (Вісник.К, 08.03. 2015, 18. 42) 17:39 26.01.2019 звіт підлабузників. Суд поставив крапку ... Це не вперше , що суд філюка виносить рекомендовані вироки . ... Але ще є * непідкупна , незалежна * профспілка ЛВПУ , - на чолі з Марією без обіди , Магдаленою . А чи не буде названа ціна СЄРЄБРЯНІКІВ ... по курсу ? Чи не приілась : ВОТЧИНА , БРЕХНЯ , АФЕРИ , перейменування посад , нехтування ветеранами фахівцями , ... за що вам і своїм преміювання ... ?
педагогічна зрада Показати IP 25 Серпня 2019 22:29
А як будуть долати розрив між теорією і практикою, освітою й виробництвом в ЛВПУ? Неугодного майстра зварювальників батов за ПРАВДУ звільнив- вигнав, не дивлячись на те, що саме зварювальна майстерня давала основний прибуток училищу від виробничої діяльності. Ключі від майстерні перейшли до старшого майстра, який успішно її розікрав. З приходом в училище директора Романюка, максимчук списав новий фрезерний верстат токарної майстерні і відправив його за вказаною директором адресою....на даному етапі крадії під чутким *кришуванням* владців і правоохоронців "приробили ноги" КАЛОРИФЕРНІЙ ! ! ! Після цієї оборудки максимчук став управляючим романюком і постійно "спускав на тормозах" питання набору групи зварювальників.... 17 січня 2019р. Білоус написав заяву на поновлення його на роботі. Дирекція якби не проти поновлення Білоуса, але проти управляючий директором, який прекрасно розуміє, що повернення незаконно звільненого майстра може закінчитись "каталажкою" для управляючого.... 18.03.2019 за направлення центру зайнятості на вакансію ( більше 20 років Білоус підходив - випускав так звані середні групи ГАЗОЕЛЕКТРОЗВАРЮВАЛЬНИКІВ , ЗВАРЮВАЛЬКИКІВ НА НАПІВАВТОМАТИЧНИХ І АВТОМАТИЧНИХ МАШИНАХ , КОНТРОЛЕРІВ ЗВАРЮВАЛИНИХ РОБІТ ; ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИКІВ НАПРАВЛЕНИХ НА ПІДГОТОВКУ і перепідготовку ЦЗ - центрами зайнятості) , а от рагульсько-колгоспний парадокс для підготовки низької навіть можна назвати НАЙНИЖЧОЇ кваліфікаційної категорії складності " ЗВАРНИК РУЧНОГО ЗВАРЮВАННЯ " _ не підходить ??? ! ! ! От і товчуть воду в ступі й по сьогодні і невідомо, як і коли це все закінчиться. Якби управління освіти думало про навчальний процес в училищі, то вже давно звільнило б і свого директора, його управляючого і засудженого злочинця батова. На разі чомусь чекають з моря погоди . Ймовірна причина "чекання" - залежність управління від всіх трьох хероїв училища ...