USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На Волині затримали чоловіка, який перебував в розшуку

26 Січня 2021 17:29
На Волині затримали 53-річного громадянина у с. Брониця Камінь-Каширського району, який певний період перебував в розшуку.

Про це повідомляє поліція Волині.

Поліцейські Камінь-Каширського районного відділу поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення провели санкціонований обшук за місцем проживання 53-річного громадянина у с. Брониця Камінь-Каширського району. Особа тривалий час переховувалась від слідства. Поліцейські отримали оперативну інформацію, що нещодавно він з’явився за місцем проживання та сьогодні там же його і затримали.

Ще в серпні 2020 року цей мешканець у селі Брониця разом з родичами та односельцями застосував фізичну силу до працівників поліції, чинив їм активний фізичний опір, штовхав та шарпав за формений одяг, чим перешкоджав їм виконувати службові обов’язки.

Згодом за такі злодіяння йому була оголошена підозра за ч. 2 ст. 342 Кримінального Кодексу України (опір правоохоронцю). Однак зловмисник не з’являвся в суд для обрання запобіжного заходу, покинув місце проживання і переховувався, тож був оголошений в розшук.

Наразі з ним проводять слідчі дії, він буде поміщений до ІТТ м. Луцька. Завтра в суді йому обиратимуть запобіжний захід.

Нагадаємо, що в цьому селі тривалий час відбувались сутички між місцевими мешканцями. За силової підтримки спецпідрозділів хуліганства й залякування нині припинені.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Латаан Показати IP 26 Січня 2021 22:40
Оце попотiли полiцейськi, поки розшукували цього „зловмисника”… Цей чоловiк ще перед Новим роком повернувся з рейсу, де заробляв грошi для своеï багатодiтноï сiм’ï, i вже мiсяць, як знаходився в с. Брониця. А сьогоднi правоохоронцi вчинили розбiй в селянськiй хатi, розбудивши сiм’ю i поналякувавши дiтей. Замовна новина, як i сама справа! Ганьба!!!
121 до Латаан Показати IP 27 Січня 2021 13:24
Бідненький.... А як безпредєл робив то про діток не думав!
Той самий до 121 Показати IP 27 Січня 2021 14:39
Який безпридєл? Що жаба вже задавила, за все що він робить для села?
Латаан до 121 Показати IP 27 Січня 2021 17:13
Безпредел? Захищати своïх дiтей на своïй територiï - це безпредел? Безпредел - це коли полiцай направляв зброю на вагiтну жiнку, коли сiм’я не може спокiйно жити в своïй хатi, в селi, i в своïй краïнi.
Дбр Показати IP 27 Січня 2021 10:08
Багатодітні батьки не мелькають в новинах так часто ! Диму без вогню не буває!!!!
Латаан до Дбр Показати IP 27 Січня 2021 16:51
Закажуть тебе, то i ти будеш мелькати.
Людмила Показати IP 27 Січня 2021 10:56
То треба було прийти самому в поліцію,знав що в розшуку
Свідок Показати IP 27 Січня 2021 14:35
Яка ж ця поліція брехлива... Справа була у серпні, а вони надумали в листопаді підозру вручити, то як розуміти, три місяці мовчали, а потім схаменулися що можна ще одного опазорити. Прийшов чоловік запитав "хлопці що тут робиться" (малолітнього двох поліцаїв сватило за руки, що той посинів зі страху і тягнули до машини) от і вчинив такий опір. Хай правду всю напишуть і про того хто за цим стоїть.
До людмили Показати IP 27 Січня 2021 16:58
От ти будеш в розшуку то тебе із патрахами здам поліції
Юра Рабон до До людмили Показати IP 27 Січня 2021 17:06
Буквар купи, здавало...
Латаан до До людмили Показати IP 27 Січня 2021 17:16
Iудi - Iудина доля!
Анонім до Латаан Показати IP 27 Січня 2021 17:19
Цей коментар до того, хто зiбравая здавати. Вибач, Людмило.
Ігор Показати IP 28 Січня 2021 01:14
Таку людину, як Леонід,ще пошукати треба,коли не звернешся-допоможе,дуже хороша людина,поважаю і підтримую вас,хай у вас все буде, як найкраще!
До Анонім Показати IP 28 Січня 2021 14:42
Я бачу ти за компанію із Людмилою хочеш, це можливо звісно) ти хоч знаєш хто такий Іуда???або ти Іуда бо робиш справи такі як і він робив. Вибач за відкритість.
Анонім до До Анонім Показати IP 28 Січня 2021 18:31
Час покаже хто є хто.