USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На Волині зґвалтували 47-річну жінку, підозрюваного розшукують

14 Вересня 2020 17:10
В селі Старосілля вночі зґвалтували 47-річну жінку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Подія трапилася вчора, 13 вересня, близько 2 години ночі на території домогосподарства потерпілої в селі Старосілля Маневицького району.

Як повідомляють джерела, невідомий чоловік, застосовуючи фізичну силу, змусив жінку вступити з ним у статеві відносини.

Наразі правоохоронні органи встановили особу підозрюваного, ним виявився житель села Годомичі Маневицього району Джам Іван Петрович, 1988 року народження, який проживає за адресою вул. Шкільна, 24.

Відомо, що чоловік був раніше судимий за злочини, пов’язані з сексуальним насильством (ст. 153 ККУ).

Чоловіка підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 152 Кримінального кодексу України (зґвалтуванняя).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Світлана Показати IP 14 Вересня 2020 17:25
Їбак*рецедивіст
Анонім Показати IP 14 Вересня 2020 18:27
Чого їх не каструють? Чи знайдеться така партія яка внесе законопроект про кастрацію?
Я Показати IP 14 Вересня 2020 19:03
Козел. Відправити у шахту на пожиттєві роботи
Анонім Показати IP 14 Вересня 2020 19:11
Тому що крадіям рук не відрізають, а вбивць не вішають, 21 століття
Пропоную Показати IP 14 Вересня 2020 20:43
Відправити його служити до Горбача в Бориспільський ОМВК
Дідо Показати IP 15 Вересня 2020 07:53
Джам це точно не українець, мати Українка а то батько або негр або з країн СНД.
Таран Показати IP 15 Вересня 2020 17:24
Знаю я цього покидька, це вже його третій злочин і всі три згвалтування, цікаво, як то його так швидко випустили, що за закони в нас такі, два роки відсидів за те що бубулю стару згвалтував і випустили?
тайная особа Показати IP 15 Вересня 2020 22:52
с мотрю на ваши писульки и не понимаю хто за кастрацию кто за смертный приговор один не адекватний вообще дидо вообще отморозил причем нигер или страна снг а конфеты вы хаваете чии или газом каким пользовались не той страной какую порочите я сам чисто бандеровских кровей и хочу спросить у этого дидо ти шо хлопчиков любишь не позорь тато с мамой и страну
Кабан Показати IP 16 Вересня 2020 06:55
Відрізати пісюн!!!