USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На волинській пилорамі напали на журналістів «1+1» та «Аверсу». Поліція відкрила кримінал. Відео

27 Квітня 2021 14:20
Під час зйомок на одній із пилорам у Стобихівці Камінь-Каширського району на журналістів телеканалів «1+1» та «Аверс» здійснили напад.

Відео інциденту опублікував телеграм-канал PavlovskyNEWS.

Як повідомив Інформаційному агентству Волинські Новини свідок події, журналісти вирушили на одну з пилорам, де побачили багато нечіпованої деревини. В оператора «1+1» працівники пилорами забрали камеру, яку через 15 хвилин змушені були повернути.

Окрім того, журналістам погрожували. Один із присутніх місцевих мешканців отримав травму нижньої кінцівки.

На місце викликали правоохоронців.
Як поінформували у Головному управлінні Національної поліції області, з відео вбачаються ознаки перешкоджання законній професійній діяльності медійників, тому правоохоронці негайно вносять відомості в ЄРДР за ст. 171 ККУ.

На місце вирушила слідчо-оперативна група, всіх причетних до інциденту опитають, а згодом повідомлять деталі.

«Сьогодні в одному з телеграм-каналів було опубліковано відео, в якому можуть вбачатися ознаки перешкоджання законній професійній діяльності журналістів. За цим фактом поліція реєструє відомості в ЄРДР за ознаками злочину, передбаченого ст. 171 ККУ (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів). На місці працює слідчо-оперативна група, всі деталі та обставини будуть з’ясовані та повідомлені згодом», – повідомили в секторі комунікації поліції Волинської області.

Нагадаємо, вчора, 26 квітня, ми писали, що на Волині триває масова заготівля лісу. Лише у Стобихівці Камінь-Каширського району працюють 50 пилорам.

Читати ще: «Кожного дня близько 20 фур вивозять дошки в Європу». Показали масову заготівлю лісу на Волині. Відео
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Alex Показати IP 27 Квітня 2021 14:36
В нас на любу пилораму з перевіркою зайти і вже їх можна закривати!
Шерлок Показати IP 27 Квітня 2021 14:48
Те злодійське гніздо вже давно пора розворушити, і кількох братів-злодіяк показово відправити до буцегарні. Вони вже давно там землі під собою не чують, ті єноти. Невже так важко провести тотальну перевірку по кожній виявленій пилорамі і викраденому лісу? Невже СБУ, поліція, прокуратура не можуть цього зробити? Якщо ні - то навіщо вони тоді взагалі потрібні?
Волиняка до Шерлок Показати IP 27 Квітня 2021 19:19
СБУ, поліція і прокуратура в долі!!!
Анонім Показати IP 27 Квітня 2021 14:50
Це ті, що не платять податки, перекривають дороги і вимагають, щоб їм побудували школу.
знаючий Показати IP 27 Квітня 2021 15:00
а чому ходити по приватній територіі
Туз Показати IP 27 Квітня 2021 15:26
Дичина!!!
Анонім Показати IP 27 Квітня 2021 15:27
Як поліції в Торчині, то не можна зайти на приватну територію, а як журналістам, то можна скрізь. Що, пане суддя. скажете?
Адвокат Показати IP 27 Квітня 2021 15:36
А медійники законно діють.,. дАВАЙТЕ ПРИЙДЕМ ДО ВАС ГУРТОМ ДО ВАШОГО ПОМЕШКАННЯ
камінчук Показати IP 27 Квітня 2021 15:57
В Камінь-Каширському районі штунди скупили оптом все керівництво,роблять,що душа забажає ,нищать безбожно ліси,озера,продають пісок,б"ють поліцаїв,вбивають людей і все їм сходить з рук,тому,що купили всіх в районі._
Анонім Показати IP 27 Квітня 2021 16:26
відкрили секрет Полішинеля)))
лучани Показати IP 27 Квітня 2021 17:10
Дойошь в Стобихівку нову школу !!!!
Саша Показати IP 27 Квітня 2021 18:42
Дике полішво,яке давно пора душити,бурштин прикрили,як миші зараз тихенько сидять,згадайте часи,коли половина Луцька полішуків,які два слова до купи зв'зати не можуть, грішми розкидались,і тут потрібно аналогічно зробити з лісом,і не буде "Тіко тронь".
Анонім Показати IP 27 Квітня 2021 18:46
Як відкрила - так і закриє.
Вася Показати IP 27 Квітня 2021 18:51
Скинуться, куплять індульгенцію, не перший раз.
Точно Показати IP 28 Квітня 2021 07:09
Поліські лісокради - така сама нечисть, як бурштинокопачі. Їх потрібно душити, як тарганів, якщо не хочемо жити в пустелі років через 10-15.
Ол Показати IP 28 Квітня 2021 07:51
Сбу туди не доїде - дуже погана дорога