USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

На всій території України введуть надзвичайний стан, – Данілов

23 Лютого 2022 12:18
На всій території України буде введений надзвичайний стан, крім Луганської і Донецької областей.

Таке рішення ухвалили на засіданні Ради національної безпеки та оборони, повідомив секретар РНБО Олексій Данілов.

Рада з нацбезпеки звертається до Верховної Ради із закликом проголосувати за введення надзвичайного стану по всій країні, окрім Донецької та Луганської областей.

Данілов пояснив, що обласні комісії, в які будуть входити представники всіх органів державної та місцевої влади, аналізуватимуть ситуацію на місцях та вводитимуть певні заходи, які передбачає режим надзвичайного стану.

Заходи, які можуть вводити в областях:

– посилення охорони громадського порядку та об’єктів, що забезпечують життєдіяльність населення та народного господарства,

– обмеження руху транспортних засобів і їх огляд,

– перевірка у людей документів тощо.

«Ці превентивні заходи потрібні для того, щоб у країні був спокій, щоб працювала економіка», – наголосив секретар РНБО. Він уточнив, що обмеження можуть як посилювати, так і послаблювати. Данілов знову акцентував увагу протидіяти спробам Росії дестабілізувати ситуацію в Україні.

Читати ще: На Волині запроваджують додаткові обмеження через загрозу агресії з боку Росії і Білорусі

Нагадаємо, увечері 21 лютого Володимир Путін заявив про визнання Росією маріонеток Кремля – терористичних організацій «ЛДНР».

Того ж дня Путін наказав ввести частину регулярних військ на територію окупованих Донецької та Луганської областей. Російських військових з технікою бачили очевидці і журналісти.

Президент України Володимир Зеленський, реагуючи на рішення Путіна, підкреслив, що мова йде про порушення цілісності України і фактичним виходом з Мінських угод.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Мешканка Показати IP 23 Лютого 2022 13:56
Згадали про економіку. Смішно. А ви що думали Путіна пальчиком посварити і все. Пане Презеденте ідіть на переговори з агресором. А не роказуйте байки їздячи по Європі.
Українка до Мешканка Показати IP 23 Лютого 2022 14:38
На які переговори? З ким говорими, з старим полудуреком, у якого весняне загострення? Вари йди борщі, а то від страху в штани напудила. Тебе твій п'яний чоловік б'є, а ти перед ним на колінах повзаш? Особисто я купую зброю і готуюсь зохищати своє майно і родину. За своє - зубами горло перегризу кожному.
Пiдтримую до Українка Показати IP 23 Лютого 2022 16:36
Уточення - до зброi треба ще невеличке доповнення - ядрьону бiмбочку. Тодi Путлер можливо сам попросить переговори.
Мешканка до Українка Показати IP 23 Лютого 2022 17:46
Вперед. Чого сидиш в неті.
Українка до Мешканка Показати IP 23 Лютого 2022 18:15
Поради битої курки мене не цікавлять. Своєму п'янузі будеш вказувати, що має робити. Може ще раз по зубам дістаниш .
Мешканка до Українка Показати IP 23 Лютого 2022 18:00
Іди захищай. То не патякати
Дошкільнятко до Мешканка Показати IP 24 Лютого 2022 01:25
А ти, що робити будеш???
Дідо до Українка Показати IP 23 Лютого 2022 18:55
на твоєму паркані все і завершується, це так по-українськи
Дошкільнятко до Дідо Показати IP 24 Лютого 2022 01:19
По дідовськи тільки ховатись за спинами баб вмієш? Вже життя прожив. Чого боїшся? Мешканку під своє крило і на фронт. Помреш героєм, а не гнитимеш від старості в памперсі. Молодь пожалій, тобі вже одна дорога, а їм жити і жити.
Свідомий до мешканка Показати IP 23 Лютого 2022 14:26
Які переговори ? Ви певно втекли з відповідного закладу охорони здоров’я і не долікувались.
125 до Свідомий до мешканка Показати IP 23 Лютого 2022 15:39
Ой які диванні херої тут зібрались. Краще поганий мир, ніж хороша війна.
Анонім до 125 Показати IP 23 Лютого 2022 17:11
Це ти з дивану свою дупу підняти не можеш і памперси міняти не встигаєш.Сидиш в інтернеті і соплі по клаві розводиш. Збирай манатки і вали у Львів, чи Франківськ. Там пересидиш,що всі ці 8 років робив. Хоч фінансово армії допоможи. Може якийсь толк цій державі від тебе буде.
Допомога армії. до 125 Показати IP 23 Лютого 2022 17:36
Фонд "Повернись живим" . Роби щось, херой диванний.
Мешканка до Свідомий до мешканка Показати IP 23 Лютого 2022 18:01
Сам втік. Думаєш взяв зброю і все.
Рогулям Показати IP 23 Лютого 2022 16:15
А вы вообще собирается на передовую или так и будете молоть, а потом рассказывать, как хранить верность Красной армии в душе.
Євросоюз Показати IP 23 Лютого 2022 16:17
Так то воно так..... Поганий мир, хороша війна....... Тільки ж той лисий маразматик тим, що вхопив, не вдовольниться, далі кусати буде. Поки те ч.о живе, ніяких змін на краще не буде
Опакандомстайл Показати IP 23 Лютого 2022 16:28
Що там далі, супер мудрі лучани ?