USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Набрякли руки: у скутих ланцюгом закоханих із Харкова почалися проблеми зі здоров'ям

16 Лютого 2021 19:33
Пара закоханих із Харкова, яка 14 лютого прикувала до рук одне до одного ланцюг, розповіла про перші негативні наслідки такої ініціативи. У Вікторії та Олександра почали набрякати руки, а в хлопця здулися вени на правій руці.

Про це закохані розповіли на сторінці в Instаgram, пише ТСН.

«У Віки вже тут палець не пролазить з якихось причин. Вже починає тиснути. Є сліди, їх видно», – каже хлопець. Дівчина ж доповнює його: «Руки дійсно набрякли».

Юнак також показав на відео плями на руках, які з’являються у нього. Він уточнив, що у Вікторії плями і були. Нібито вони залишилися після зварювання.

«Ще годину тому палець вільно пролазив», – каже Олександр.

Також, за його словами, на руці, до якої прикували ланцюг, здулися вени. Імовірно, каже він, це через те, що перетиснуто. На сьогоднішній ранок нібито підпухлість зійшла, але дівчина на руку все ж намотала пластир.

Нагадаємо, пара закоханих Олександр і Вікторія у День святого Валентина в Києві вирішила скувати себе ланцюгом за руки, щоб перевірити почуття. Так вони хочуть прожити три місяці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Всезнайко Показати IP 16 Лютого 2021 19:37
Дебіли.
скептик Показати IP 16 Лютого 2021 19:53
нехай куплять зеленьки і помажуть голови
мізки Показати IP 16 Лютого 2021 19:59
Ми йдемо до вас!
Внук Показати IP 16 Лютого 2021 20:26
Порушення кровообігу, відмирання тканин. Удачі. Покоління тіктокерів саме себе знищує. Хіба так доводять кохання??? Мій дід до баби з армії на криші поїзда їхав, ще й двох чекістів побив. А ці нероби що на одну роботу ходять чи як?
!!! Показати IP 16 Лютого 2021 20:30
А мізкам місця там немає, на жаль!!!
Воєнком Показати IP 16 Лютого 2021 20:42
Не всіх дурних війна побила...
Цікаво як вони разом Показати IP 16 Лютого 2021 20:48
Ідіоти!!!
Анонім Показати IP 16 Лютого 2021 21:37
Проблеми у них почалися коли їх робили і вони родились,а це вже наслідки.
2дыбила Показати IP 16 Лютого 2021 22:02
Это сила.
Мама Показати IP 16 Лютого 2021 22:26
Треба зняти штани та вклеїти добряче по дупі, обом
Микола Показати IP 17 Лютого 2021 06:18
Розуму небагато, таке придумати, цікаво як в туалет ходять і сплять у ланцюзі)
Психопланетарій, Лип Показати IP 17 Лютого 2021 17:03
Діти діти, де вас подіти? Чи батька з матір'ю немає в одного з другим, чи це якийсь піар з метою заробити гроші на весілля? Або, щось тут не все в порядку з головою в обох і звісно з психікою.