USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Начальника департаменту ЖКГ та керівника «Луцькспецкомунтрансу» позбавили премії через нерозчищені дороги

26 Січня 2021 09:24
У Луцьку з начальника департаменту ЖКГ та керівника КП «Луцькспецкомунтранс» зняли премії.

Про це повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук у фейсбуці.

«За недостатньо якісне прибирання доріг від снігу знімаю преміювання з начальника департаменту ЖКГ та керівника КП «Луцькспецкомунтранс»», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні раптово в Україні, зокрема і на Волині, різко погіршилася погода. Спостерігається сильний вітер та сніг.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Начальник ЖКХ Показати IP 26 Січня 2021 09:29
ТО шо місяць можна на роботу не ходити
Лучанин Показати IP 26 Січня 2021 09:33
Вірне рішення* Погано спрацював премії нема!
Луцьк до Лучанин Показати IP 26 Січня 2021 10:14
Вірне рішення - це, якщо працюєш краще ніж вимагає обов"язок, тоді премія. Ви вважаєте, що чистити вулиці від снігу - це щось таке, що не входить в обов"язки? За вулиці завалені снігом потрібно штрафи призначати і з посади звільняти, а не просто премії позбавляти? А перед тим за що премії були? мабуть, за те, що в серпні снігу не було...
Психопланетарій, Лип Показати IP 26 Січня 2021 09:35
Ще премії видають. Цікаво, за які то заслуги отримують преміальні гроші???
Отакої Показати IP 26 Січня 2021 09:38
Знову сніг,давайте премії,а то не будемо чистити,і сміх і гріх.Це їх прямий функціональний обовязок.Якщо ні-до побачення.
Лучанин Показати IP 26 Січня 2021 09:50
Перед тим була новина, де хизувались підготовкою до снігопаду, а по-факту так погано мало коли прибирали сніг з вулиць, хоча і снігу було більше. І ще одне, у чиновників премія виплачується просто так, а не за якість досягнення? Що значить знімають премію? В попередні місяці значить отримував? А за що?
Оксана до Лучанин Показати IP 26 Січня 2021 10:21
Мушу нагадати, що Луцькспецкомунтранс ще займається вивезенням сміття у місті. То якщо немає снігу, то за вивезення сміття можуть дати премію.
Лучанин до Оксана Показати IP 26 Січня 2021 15:25
А уточніть, будь ласка, що принципово нового у вивезенні сміття було зроблено за останні хоча б років 5, що чиновники за це повинні отримувати премії? Чи по-вашому, якщо сміття не вивозять, то отримують тільки зарплату, а якщо ще й сміття вивезли, ну тоді це вже "перемога", за це вже й премію потрібно видати...
Лучанин Показати IP 26 Січня 2021 10:40
Легше всього критикувати. Я особисто взяв лопату та допоміг двірнику розчишити сходи та доріжку біля свого під'їзду.
Лу Ча Нин до Лучанин Показати IP 26 Січня 2021 11:33
Молодець! Візьми з полки огурець!
Луцьк до Лучанин Показати IP 26 Січня 2021 11:53
Потрібно всім замість того, щоб виконувати свої обов"язки, закупити лопати і вийти на вулиці міста розчищати тротуари від снігу, а в той час влада буде збирати податки і виписувати собі премії тільки за те, що вона є.
Психопланетарій, Лип Показати IP 26 Січня 2021 11:04
У Луцькій міській лікарні №2 велика нехватка санітарок, молодших медсестер, попробуйте себе ще там, можливо вдасться нечистоти винесити з-під хворих. А у Луцькій середній школі №3 нехватка технічних працівників та двірника - попробуйте себе ще там, можливо вдасться від снігу територію біля школи розчистити. Дорогий лучанин, кожний повинен робити свою роботу. За що й отримувати заробітну плату. А якщо у нас в Луцьку вночі випало 10-15 см снігу, і до ранку розчищено тільки вулицю Б.Хмельницького де перебуває міська мерія, а на решта вулиць міста Луцька трава не росла, то значить щось у нас не так!!!
Їван з Гнідави Показати IP 26 Січня 2021 11:41
Хлопці - не винні ! Просто тої зими сніг випав зненацька !
Вася з Привокзальної Показати IP 26 Січня 2021 11:48
Ну, не вспіли сніг прибрати, бо в той час біля свого управління на Хмельницького груші обколочували !
Василь Показати IP 26 Січня 2021 12:20
Виступлю на захист. На Соборності вже о 5:30 ранку працювала снігоприбиральна техніка. А також двірники з лопатами
Лучанин Показати IP 26 Січня 2021 13:20
А за що йому премія якщо він тільки но заступив на посаду і знаходиться на випробувальному терміні?
123 Показати IP 26 Січня 2021 14:11
Вже майже 30 років живемо у незалежній державі, і ще досі не навчились на вулицях свого міста порядок наводити, а може просто не бажаємо наводити порядок, бо ніхто цей порядок не контролює, а значить нікому його не треба. Нам, аби без проблем день до вечора просидіти у кабінеті за комп'ютером, а додому на вечір службова машина привезе одного з другим, повечерявши, лягаємо спати і Господа просимо, щоб снігу вночі не було, бо треба ж премію отримувати.