USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Над вбиральнею у центрі Луцька планують облаштувати кафетерій та виставкову залу

18 Липня 2018 12:51
Департаменту житлово-комунального господарства на найближчій сесії міської ради планують надати дозвіл на передачу орендованої земельної ділянки в суборенду ТОВ «ЛУЦЬК ФУД СЕРВІС» для реконструкції міської вбиральні з влаштуванням виставкової зали та кафетерію на Театральному майдані.

Про це йшлося 18 липня під час засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру.

Так, на розгляд комісії був винесений проект рішення про надання згоди департаменту житлово-комунального Луцької міської ради на передачу орендованої земельної ділянки в суборенду ТОВ «ЛУЦЬК ФУД СЕРВІС» для реконструкції міської вбиральні з влаштуванням виставкової зали та кафетерію на Театральному майдані, 8 площею 0,284 га.

Член «земельної» комісії Євгеній Ткачук повідомив, що під землею буде облаштовано вбиральню, а над нею – кафетерій.

Відтак, комісії рекомендувала підтримати проект рішення на засіданні сесії.

Нагадаємо, раніше йшлося про те, що над вбиральнею хотіли звести багатоповерхівку. А орендар обіцяв відремонтувати туалет до кінця 2016-го року й зобов’язувався щомісяця платити 458,79 гривні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
valdis peish Показати IP 18 Липня 2018 13:48
а ха ха - попиваєш так кавку і з ароматом фекалій
Лучанин до valdis peish Показати IP 18 Липня 2018 13:57
І до чого? В кожному кафе і в кожній квартирі є туалет... Чи може у вашій квартирі стоїть просто горщик?
valdis peish до Лучанин Показати IP 18 Липня 2018 15:27
ви в туалеті пьєте каву
психіатр до valdis peish Показати IP 18 Липня 2018 23:31
Каваі виставки в туалеті, це яка степень шизофренії департаменту по туалетах
Філософ до Лучанин Показати IP 18 Липня 2018 23:34
І кожен набитий г*мном.
здравомислячий до valdis peish Показати IP 18 Липня 2018 15:29
Головне що буде туалет працювати-щоб туристи могли сходити.А кафешка то другорядне.Кафешок куча у нашому місті,а от туалетів обмаль!
Лучанин Показати IP 18 Липня 2018 13:55
Кафетерій, виставкову залу і ТУАЛЄТ об`язатєльно!!!
Вол до Лучанин Показати IP 18 Липня 2018 15:20
А чому ви вважаєте, що у кафе чи виставковій залі не потрібен туалет? Чи є вже нові будівельні вимоги, згідно яких туалет має бути за межами кафе... А в ЦУМ чи в ТАМ ТАМ ви також не ходите, бо там є публічні туалети?
Лучанин Показати IP 18 Липня 2018 13:56
Я навіть знаю як буде називатися цей суперкомплекс - "Пряма кишка". В кафе те я не піду звичайно, проте добре що буде за стільки десятків років працювати туалет в центрі міста.
Читач Показати IP 18 Липня 2018 15:21
Дикуни-українці забудовують парки, сквери, відкриті міські рекреаційні простори.
Також лучанин Показати IP 18 Липня 2018 16:41
То є грубе порушення генерального плану міста і зонування його території ! Окрім того, не розроблений історико-архітектурний опорний план. Цільове призначення земельної ділянки не відповідає такому об'єкту. Тобто, розміщення кафе не обумовлено жодною планувальною документацією ! А все решта - то є корупція і самовільщина і за таке передбачено кримінальна відповідальність. То є добре, що лучани тепер чітко побачать, хто причетний до тої авантюри. І перед виборами міська громада поганою мітлою вимете то сміття з міста, а прокурор поставить жирну крапку !