USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

Нардепи запропонували нову схему розмитнення «євроблях»

28 Січня 2021 13:58
Народні депутати запропонували нову схему розмитнення автомобілів на європейській реєстрації. Верховна Рада опублікувала 2 законопроєкти, якими пропонують внести зміни до Податкового і Митного кодексів.

Про це повідомляє 24 канал з посиланням на сайт Верховної ради.

Нові законопроєкти передбачають єдиний підхід до розмитнення авто, які в’їхали на територію України до кінця 2020 року з порушеннями митних правил, тобто так званих «євроблях».

Що пропонують у документах

Митне оформлення «євроблях» хочуть проводити без врахування вартості автомобіля та сплати ввізного мита.

Базою оподаткування ПДВ, згідно зі запропонованими нормами, стане лише акцизний податок. Сума акцизного податку має визначатися платником податку за ставкою, яка залежить від віку транспорту, об’єму двигуна й типу пального.

Ініціатори законопроєктів заявляють, що у випадку прийняття такої схеми, оформлення «євробляхи», що ввезена в Україну до 31 грудня 2020 року, коштуватиме приблизно 1 тисячу євро.

Зміни зобов’язують уряд ініціювати на міжнародному рівні врегулювання питання дистанційного зняття з обліку транспорту у відповідних реєстраційних органах іноземних держав.

Як повідомлялося, українці зможуть самостійно розмитнити «євробляхи» онлайн.

Нагадаємо, у листопаді 2018 року Рада внесла зміни до Митного кодексу. Нардепи підвищили штрафи за незаконне використання автомобіля на іноземній реєстрації – від 8,5 тисячі гривень до 170 тисяч гривень.

Власники «євроблях» постійно протестують проти розмитнення. Тому штрафи за ввезення таких автомобілів відтерміновували вже кілька разів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
лучани Показати IP 28 Січня 2021 14:38
Знову брехливий популізм.
Лучанин Показати IP 28 Січня 2021 15:20
А можна прийняти такий закон, щоб будь яку нормальну машину хоча б від 2005 року можна було розмитнити від 1000 до 2000? А то з цими незрозумілими податками, кручами сертифікатів і дурнуватих брокерів задовбали вже!
лучани до Лучанин Показати IP 28 Січня 2021 17:02
якщо нема грошей на розмитнення,тоді не маєш грошей на паливо та ремонти.
Лучанин до лучани Показати IP 28 Січня 2021 17:55
Як одне відноситься до іншого, у тебе з головою все в порядку? Є різниця, що ти з Німеччини купуєш авто за 4000€ і віддаєш за розмитнення так само, чи ти купуєш за 4000€ і розмитнюєш за 1500? Мені в Польщі ніхто не вірить, що в кінцевому результаті у нас машина так дорого обходиться, кажуть, що ми 'багаті' люди раз таке лайно за такі гроші купуємо! А ти думай, чи під ВР скакати і просити свої нікому непотрібні відра порозмитнювати, чи страйкувати за повністю зниження податків на будь-яке авто!
Ххх до лучани Показати IP 28 Січня 2021 18:13
У мене є гроші і на розмитнення,і на експлуатацію і на нову резину.але чому за авто (2008 року),яке в Польщі, я купив за 1700 доларів зі сплатою всіх податків у євросоюзі,я маю у рідній державі заплатити митних платежів 3400 доларів. Довбо.........зм.це ніби з 10000 грн зарплати маєш сплатити 30000 грн податків.і ці матнри ,про армію,школу,лікарні,бо ви хітрожопі не платите податків,це маніпуляція.Я,підприємець,створив 3 робочих місця,плачу податки в Украіні,нікуди не тікаю.але не люблю щоб на ........бували.А ви секта віри в брехню порохна,бо при ньому ці платежі ввели і далі катайтесь на жигулях,бо не бляха.де Ваша гідність..…..
Анонім до Ххх Показати IP 28 Січня 2021 21:20
Які 3400 доларів? Купи машину з об'ємом 1600 і заплатиш меньше. А ты хочеш їздити на 2.5л і розмитнитись за 1000.Багато хітрих поставали!!!
Голохвастов до Анонім Показати IP 28 Січня 2021 22:54
різниця в сумах між 1.6 і 2.5 приблизно 500 €, не за цю суму люди боряться а за узаконений"гоп стоп" при розмитненні (акциз, мито, сертифікація) лише усвідомивши суть цих податків розмір та доцільність цих податків при розмитненні, розумієш що тебе розводять
Голохвастов до Анонім Показати IP 28 Січня 2021 23:14
проаналізувавши по коментарях публіку яку зацікавила ця стаття, можна поділити їх на два фронти: "бляхарі" котрим болить і противники(заздрісники) які ждуть недочекаються коли " бляхи" нарешті почнуть забирати, і тоді вони почнуть тішитись(єхидно посміхаючись " так мол вам і треба") Я не буду впадатися в подробиці(довго розповідати)але психологи зрозуміють, в чому суть поведінки останніх, я лише зазначу що "Вікна Овертона" з приводу знецінення блях та їх власників принесли свої плоди
ПриЗедент до Ххх Показати IP 28 Січня 2021 21:33
Потерпіть, ще пару років. Бажано до кінця 2 терміну. Ситуація має змінитись. Може.
Коля Показати IP 28 Січня 2021 21:11
За машину 2000 року треба віддати 1000 евро , це все одно дорого. Но вже краще. Авакова бандита нелюда треба гнати, це він євробляхарів рішив пресувати своїм поданням про зміну закону про поліцію, про евробляхи. Вже базу мав від страхових компаній, кому яке авто належить.. так ні, ше йому мало чогось.Но нічо , думаю та армянська чортяра ше вигребе своє. Ніяк скотина не нажереться... но нічо.
Ввв Показати IP 28 Січня 2021 21:32
Знижку на розмитненя треба робити на постійній основі для всіх громадян. А не для тих хто порушує закон