USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

Навального затримали після повернення в Росію: стала відома причина

17 Січня 2021 21:39
Олексія Навального 17 січня затримали в аеропорту «Шереметьєво» начебто через багаторазові порушення випробовувального терміну. Російський політик перебуватиме під вартою, доки йому не оберуть запобіжний захід.

Наразі опозиціонер залишиться під вартою після затримання в аеропорту «Шереметьєво».

Як повідомляє УНІАН з посиланням на ТАСС, Федеральна служба виконання покарань підтвердила затримання російського опозиціонера.

«17 січня 2021 року в аеропорту «Шереметьєво» співробітниками відділу розшуку оперативного управління ФСВП Росії по Москві був затриманий засуджений до умовного покарання Олексій Навальний, який з 29 грудня 2020 року перебував у розшуку за багаторазові порушення випробувального терміну. Подальший запобіжний захід Навального визначить суд. До рішення суду, він буде перебувати під вартою», – сказано в повідомленні.
Прихильників Навального Любов Соболь і Руслана Шаведдінова, а також його брата Олега Навального і активіста Костянтина Котова затримали в будівлі аеропорту.

Адвокатка Навального Кіра Ярмиш у твіттері повідомила, що невідомо, у якому статусі перебуває опозиціонер та куди його повели.

«РІА Новости» пишуть, що політика завели в спеціальну кімнату аеропорту. Невдовзі його повинні доправити до СІЗО для обрання запобіжного заходу.

Про плани затримати Навального відразу після прибуття в Москву в Росії почали говорити, як тільки політик повідомив про своє повернення.

Опозиціонер перебував у Німеччині з кінця серпня 2020 року. Там він лікувався та проходив реабілітацію через отруєння.

Вдалося з’ясувати, що отруїли Навального «Новачком» і до цього були причетні співробітники ФСБ. Більше читайте тут.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
12345 Показати IP 17 Січня 2021 22:49
Прикид Че Гевари)))
777 Показати IP 17 Січня 2021 23:46
Ну и какие проблемы? Нарушил закон-велкам на нары,а навальный или педальный,какая разница.
666 до 777 Показати IP 18 Січня 2021 10:20
фашистский совок))
гройзмен Показати IP 18 Січня 2021 06:54
Чого його постійно пресують? Таке враження, що хутін його чомусь боїться. Показав убогість спецслужб на Росії?
666 до гройзмен Показати IP 18 Січня 2021 12:22
оскал совкового фашістсвующего імперіалізму. Путін показав - кому служать його спецслужби. В жодному разі - не людям.
777 до 666 Показати IP 18 Січня 2021 18:57
Чего ж тебя так колотит,подружка навального? Попей водички,может попустит.
Психопланетарій, Лип Показати IP 18 Січня 2021 09:00
Цей Навальний давним давно вже співпрацює зі спецслужбами Великобританії та США. Ці спеціальні служби забезпечують Навального всім необхідним, у тому числі грішми. А гроші, як ми всі розуміємо, даремно ніхто не надає, їх треба відпрацювувати і ще як відпрацювувати, бо платять серйозні люди. Куратори спецслужб не полюбляють коли їх агенти погано працюють, ось тому Навальному нічого не залишається як видумувати їз себе "в'язення совісті" або "в'язення замку Іф". Одним словом провокувати російську владу, і т.п., а значить постійно приковувати до своєї особистості увагу і увагу ЗМІ.
Радувець Ларіса до Психопланетарій, Лип Показати IP 18 Січня 2021 09:28
'грамотєй"
"" до Психопланетарій, Лип Показати IP 18 Січня 2021 09:45
який ти всезнайко ! мабуть агент Х? а до того ж розумний-аж страшно.як усі в палаті N6
666 до Психопланетарій, Лип Показати IP 18 Січня 2021 10:22
ты предпочитаешь работать исключительно со спецслужбами России? Наши поздравления, путинская отрыжка))
психіатр до Психопланетарій, Лип Показати IP 18 Січня 2021 10:45
А ну хутко до палати!!! знову галоперидол пропустив?