USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Назвали луцькі двори, які відремонтують 2012-го. Список

27 Квітня 2012 17:35
Виконавчий комітет Луцької міської ради затвердив перелік прибудинкових територій, які капітально реконструюватимуть протягом 2012 року за кошти місцевого бюджету.
Відповідне рішення прийняли 27 квітня під час засідання виконкому.
Зі слів директора міського департаменту ЖКГ Івана Кубіцького, спеціалісти відомства сформували список прибудинкових територій, які запропоновано відремонтувати коштом міської казни.
Члени виконкому затвердили його без обговорення.
Загалом заплановано оновлення 31-го двора.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
adams Показати IP 27 Квітня 2012 17:54
А Соборності16????????????
Lutskij Показати IP 27 Квітня 2012 17:58
А двір між Огієнка16 та Червоної калини1?
Новицький Показати IP 27 Квітня 2012 18:13
Цікаво, а чим інши гірши чи кращі, не обгрунтовано якось...
я Показати IP 27 Квітня 2012 22:00
интересно, а что ремонтировать на перемоги3 5 . там и та к все в порядке. кроме дороги к классам?
Світлана Показати IP 28 Квітня 2012 03:15
Направду дивний вибір. Живу за адресою Арцеулова, 11, де ні пройти, ні проїхати - окопи, дітей купа, бо двір на три, ба ні - навіть на чотири будинки (Привокзальна, 15, Гулака-Артемовського, 25, 25-а), а двору фактично нема. Ходжу принаймні повз будинки-щасливці 5, 7 - не порівняти! Коли ж на нас зійде чиновницька благодать?
Жителька Показати IP 28 Квітня 2012 08:43
Забули Кравчука 32,26...там дороги ходити вже просто не можливо!!!:(
Alla Показати IP 28 Квітня 2012 08:51
Незрозуміло! Чому у списку немає Львівської 63 та Даньшина? Довго ще там навпомацки пересуватись, боятись зламати ноги? Сквер вирізали, а все інше нехай буде як і було? Що протестувати на трасі?
YULIA Показати IP 28 Квітня 2012 13:45
А Гулака-Артемовського, 7 не потрібно ремонтувати? Там також мешканці живуть, а то 3,5 відремонтують, а про 7 як завжди забудуть!