USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

«Не працює, а лише кудкудакає», – депутат про роботу Вусенко

30 Травня 2018 12:26
Під час розгляду одного з питань на сесії міськради, після чергових «зауважень» від депутатки Юлії Вусенко щодо роботи земельної комісії, голова комісії, депутат Євгеній Ткачук зауважив, що, аби розуміти роботу комісій міськради, депутату потрібно самому входити до однієї з них і належно працювати.

Про це йшлося під час пленарного засідання 42-ї сесії Луцької міської ради 30 травня.

Так, під час розгляду питання про продовження оренди міському підприємцю на пункт продажу Юлія Вусенко наполягала на тому, аби кожен депутат обґрунтував, чому не підтримав це питання на комісії.

Нагадаємо, Юлія Вусенко в доробку за попередній рік має половину пропущених пленарних засідань сесії міськради, ігнорування засідань комісій, жодного депутатського запиту, нуль депутатських запитань і два депутатських звернення. На сьогодні депутатка не входить до жодної з постійних комісій міськради.
Євгеній Ткачук, своєю чергою, зауважив, що з такими пропозиціями потрібно було виступати на комісіях.

«І це говорить та, яка не увійшла до жодної з комісій, яка не працює, а лише кудкудакає», – наголосив Євгеній Ткачук.

Врешті депутати пояснили, що не підтримали на комісії проект рішення, адже є ймовірність того, що підприємець розмістить там «якесь спортлото чи пивну бочку».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Носатий дядько Показати IP 30 Травня 2018 12:52
х*мло
носатий дядько до Носатий дядько Показати IP 30 Травня 2018 13:03
лисе х*мло
Ніла Показати IP 30 Травня 2018 12:57
Зате вона красіва!
Вася до Ніла Показати IP 30 Травня 2018 15:27
Якщо випити добряче - то всі красіві
йцукен Показати IP 30 Травня 2018 13:20
Чому лисе х*мло ще не посадили?
Коля Показати IP 30 Травня 2018 13:23
Яке їхало таке здибало. Двоє рабоє, що чолвоік не повага до жінки, а Вусенко теж себе показувала не з кращою сторони,як депутат і матюкалась і хамила.
Леонід Показати IP 30 Травня 2018 13:39
Ну не така вже вона і лиса...
Микола Показати IP 30 Травня 2018 14:21
Вусенко - неприємна жінка. В неї губи як пі@да. Це зла баба яга. Видно, що її ніхто не гладить.
Вітя Показати IP 30 Травня 2018 15:04
Які пошті коментарі. Роузмнішого ніхто не придумав? Треба щоб відповідали за свої слова і депутати, кудкудаче квочка а не жінка. А Може Ткачука жінка вдома кудкудакче то він так і про жінок висловлюється.
Любі свині Показати IP 30 Травня 2018 15:48
У Женіка "поганяло" з дитинства - Кощей. Так що казочка склалась. Кощей і Яга:) Я думаю, вони так шифруються - типу сваряться на людях, а самі... Гарна пара!!!!
Василіса Показати IP 31 Травня 2018 10:02
ЄВГЕН, вона хоче вивести тебе з рівноваги! Не звертай уваги на ту циганку!