USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Смертельна ДТП під Луцьком: водій на шаленій швидкості збив жінку. Фото 18+

7 Грудня 2018 08:59
На трасі М19 на повороті в смт Рокині у ДТП загинула жінка.

Трагедія трапилася 7 грудня.

Про це на сторінці Княгининівської громади у Фейсбуці повідомила голова Княгининівської ОТГ Олена Твердохліб.

З її слів, водій їхав на шаленій швидкості і жінку розірвало на шматки.

Як пише видання Під прицілом, жінка отримала травми несумісні з життям після зіткнення з автомобілем "Мерседес". Жінці від удару відірвало ногу.

На місці працює поліція і встановлює обставини аварії. Наразі є версії, що жінка перебігала дорогу у невстановленому місці або ж водій "Мерседеса" не встиг зреагувати на людину, яка раптово вийшла на дорогу, і пригальмувати.

УВАГА! ФОТО НЕ РЕКОМЕНДОВАНІ ДО ПЕРЕГЛЯДУ ОСОБАМ ВІКОМ ДО 18 РОКІВ, ВАГІТНИМ ТА ВРАЗЛИВИМ ЛЮДЯМ!

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
111 Показати IP 7 Грудня 2018 09:10
от вам і зробили нову дорогу!!!
123 до 111 Показати IP 7 Грудня 2018 09:20
дорога дорогою, але літати і перебігати дорогу також треба обережно.
Жорж до 123 Показати IP 7 Грудня 2018 09:55
Та взагалі то п.перехід і вона не перебігала!!
Зайчик до Жорж Показати IP 7 Грудня 2018 10:01
Де там перехід? Пишуть же « у невстановленому місці»
111 до Зайчик Показати IP 7 Грудня 2018 11:15
на всіх фото знаки переходу
опа до Зайчик Показати IP 7 Грудня 2018 11:39
На фото явно видно знак на узбіччі "пішохідний перехід", проте розмітки на самій дорозі чомусь немає( Відповідальні за це повинні бути покарані.
22 Показати IP 7 Грудня 2018 09:28
Європа. Розмітки толкової немає, відбійників також, про освітлення й годі говорити.
лучанин Показати IP 7 Грудня 2018 09:33
дати по повній
Зайчик Показати IP 7 Грудня 2018 09:58
Перебігають, навіть переходять ( поважно, з задертою мордякою і телефоном під вухом) через дорогу з жвавим рухом, де навіть натяку на перехід нема. Шкода водія.
1 до Зайчик Показати IP 7 Грудня 2018 16:16
Якби водій їхав би на безпечній швидкості він би встиг загальмувати.
Джек до 1 Показати IP 7 Грудня 2018 19:53
Ти всігда їздиш 50км/час? Нашо ця мова дурна
Лучанин до Джек Показати IP 7 Грудня 2018 23:18
Кожен льотчик рано чи пізно знайде свій "аеродром" у вигляді дерева чи стовпа. Бо на таких швидкостях, як їздять любителі задавати питання "всігда їздиш 50км/час?", навики водіння і досвід по великому рахунку до дупи... Купа факторів, які передбачити неможливо, і швидкість при якій не виживають. Просто лотерея. фарт до пори, до часу.
нострадамус Показати IP 7 Грудня 2018 10:06
треба лежачі поліцейські через кожні 500 метрів
111 до нострадамус Показати IP 7 Грудня 2018 11:18
треьа, щоб диві поліцейські були на свому місцв
Джек до нострадамус Показати IP 7 Грудня 2018 19:54
Треба шоб вобще якісь поліцейські були,а не через двох дебілів страдало все село
Олександр Показати IP 7 Грудня 2018 10:11
Видно з фото що мерседес стоїть на зустрічній смузі і соцільну лінію позаду. Видно йшов на обгін через сплашну.
Я до Олександр Показати IP 7 Грудня 2018 11:06
Суцільну лінію побачив , а де починається гальмівний шлях непобачив.
123 Показати IP 7 Грудня 2018 10:23
Як в не встановленому місця, якщо там перехід!!!??? Нв фото добре видно. Шо там встановлювати. Перед переходом кожен має зменшити швидкість і крапка. Шо це за пояснення" не встиг зреагувати на людину.???? Так що ногу відірвало на переході!!!
про Показати IP 7 Грудня 2018 10:44
знак пріорітет
анонім Показати IP 7 Грудня 2018 10:49
пішохід зобов’язаний не виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху; не виходити раптово, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;
опа до анонім Показати IP 7 Грудня 2018 11:01
Водій зобовязаний дотримуватись ПДР, зокрема дотримання швидкісного режиму та зменшити швидкість при наближенні до нерегульованого пішохідного переходу аж до зупинки транспортного засобу при наявності пішохода.
Павло до опа Показати IP 7 Грудня 2018 12:13
пункт 4.14 ПДР Пішоходам забороняється: a)Виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху; б)раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід; в)...... Просто треба голову на плечах мати і користуватись нею. Кому легше зупинитись: пішоходу чи автомобілю на швидкості??
111 до анонім Показати IP 7 Грудня 2018 11:17
водій керує джерелом підвищкноі небезпеки
анонім до анонім Показати IP 8 Грудня 2018 09:04
Є різні "подорвані" на авто ,але людині легше пропустити автомобіль чи наоборот?
Тор Показати IP 7 Грудня 2018 11:54
Так пішоходам також потрібно дотримуватись правил ПДР, спічуття родині загиблої.
Олексій Показати IP 7 Грудня 2018 15:40
Ви що там усі накурились?Якби водій їхав по правилам дорожнього руху(тобто зі швидкістю 90 км) він би устиг і загальмувати і маневрувати або хоча би зменшити силу удару. І людина із вірогідністю 90% була би живою. А так газ в полік і людину на небеса.
Проходив поруч Показати IP 7 Грудня 2018 19:06
Шановний пане Олексій! Саму тяжку жопу легше зупинити ніж самий легкий автомобіль. Водій відсидить і вийде (а може і не відсидить) а з того світу не вертаються.... Я уєю з безпечності (чи то з безмозглості) наших людей. Я не сперичаюсь, водій теж винен! АЛЕ!!! Читайте вище... В Європі в основному не перевищують швидкість....АЛЕ там і НЕ ВИСКАКУЮТЬ НА ДОРОГУ ЗЛОМЛЯЧИ ГОЛОВУ І НЕБАЧАЧИ НІЧОГО ПО СТОРОНАМ. Бережіть себе. Як водії, так і пішоходи.
свідок Показати IP 8 Грудня 2018 10:35
в першу чергу хочу написати що співчуваю рідним бо самій сльзи навертаються на очі коли ще у чора вона ходила і раділа життю а сьогодні її вже нема тому що при такій масі тіла важко розірвати на шматки людину ще раз співчуваю рідни загиблої будьте обережні на ророзі!
Льоня Показати IP 8 Грудня 2018 13:15
При виізді із Княгининок стоіть знак ремонтні роботи( автодорога робиться, тому немає ще розмітки), а також знак обмеження швидкості та заборонп обгону.
Владислав Показати IP 9 Грудня 2018 10:15
По трасі Ковель Луцьк певна ділянка дороги а саме с.Копачівка і до самого Луцька без розділових смуг. Вночі взагалі там небезпечно їхати. Але хочу сказати одне варіантів самої причини ДТП ніхто не знає кромі водія і пішохода якого вже на жаль немає. Велика швидкість це очевидно мінімально 120-140 км тим більше їхав по своїй полосі жінка спішила перебігти через дорогу і не врахувала те що авто рухається з великою швидкість, там видно що він втікав від зіткнення, можливо вона і замітила що авто рухається на неї і почала перебігати а водій думав першим по зустрічній проскочить так і все вийшло але це все здогадка і в нас всіх безліч варіантів. Кожен з нас дивиться на різні трагедії обговорює їх і думає «ай в мене такого ніколи не буде або я б зробив в ту хвилину, секунду по іншому ні це все не так іменно в цьому чи іншому випадку ніхто не знає що буде насправді» але хотів би порадити всім водіям не пожаліти тих 1500-2000 тис.грн на відео регістратор що б не було таких незрозумілих випадків! Співчуваю рідним та близькім. Хочу добавити ще те що в нашій країні де захотів там перейшов, як захотів так і поїхав іноді люди лінуються пройти лишніх 50м до пішохода і перебігають будь де і як що наказувати водіїв то по всіх строгих законах наказувати і пішоходів. водії населений пункт є населеним пунктом тут можна очікувати будь що краще проїхатись тих 50 км від початку до кінця селища а потім добавити швидкості.