USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Неповнолітній побив жінку у «ПортCity»

27 Травня 2018 15:27
У торгово-розважальному центрі «ПортCity» неповнолітній студент НУХТ побив жінку, завдавши їй 2 удари кулаком в обличчя.

Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області від 17 травня.

Як вдалося встановити під час судового засідання, 23 жовтня 2017 року неповнолітній обвинувачений, знаходячись у приміщенні ТРЦ «ПортСіті», що на вулиці Сухомлинського, 1 в Луцьку, під час конфлікту, який раптово виник з потерпілою, умисно наніс їй два удари кулаком лівої руки в обличчя, чим спричинив тілесне ушкодження у вигляді поверхневої ранки слизової оболонки верхньої губи, яке згідно висновку судово-медичного експерта, за ступенем тяжкості відносять до категорії легких тілесних ушкоджень.

Обвинувачений, який навчається на 2-му курсі НУХТ та має інвалідність дитинства, визнав свою вину та не оспорював фактичних обставин злочину.

Відтак, суд визнав його винним та призначив покарання у виді штрафу у розмірі 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 680 гривень, однак на підставі ст.105 КК України звільнив його від призначеного покарання, застосувавши до нього примусові заходи виховного характеру у виді передачі його під нагляд батька до досягнення повноліття.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
111 Показати IP 27 Травня 2018 15:59
Бл@дь , ще стипендію йому присудіть ! Судді продажні !
Жах Показати IP 27 Травня 2018 16:03
Читав сьогодні ще статтю про чоловіка, який когось побив і показав своє хазяйство. Ось його покарання: Суд же призначив йому покарання у вигляді штрафів за нанесення тілесних ушкоджень (850 гривень) і демонстрацію геніталій (10 200 гривень). Логіка де? Вдариш по пиці-на тобі 800 грн, а показати те, що всі і так знають як виглядає 10 тисяч... wtf?!!!?
Клава Показати IP 27 Травня 2018 16:13
А по іпалу хоч дали разок ???
Анонім Показати IP 27 Травня 2018 16:21
Значить ,щоб набити комусь морду треба мати лише 680 грн з собою?І то якщо зловлять?Дякую,буду знати)))
valdis peish Показати IP 27 Травня 2018 19:53
ну і де справедливість тут https://www.volynnews.com/news/extreme/pianyy-luchanyn-pobyv-syna-na-ochakh-v-perekhozhykh/ 25 штук штрафу і виправні роботи а цьому піз*юку попередження а стаття одна
Юрий Шевчук Показати IP 27 Травня 2018 22:00
Коли читаешь такі вироки хочеться спитати -а судді хто ? Бажаю знати іх призвища Хто так озабочен генеталіями ? Хто дозволяє бити людей за пару сотень? Хай люди в місті знають своїх героїв -суддів
Лучанка Катерина Показати IP 28 Травня 2018 22:57
Можу ще додати, що коли ця жінка відразу після інциденту викликала поліцію і написала заяву, їй сказали що нападнику буде штраф у 53 грн і все. І лиш потім по власним міркуванням і бажанням хоч якоїсь справедливості, написала ще одну заяву, яка вже пішла пішла далі до суду, але справедливості так і не добилася. Так що можна маючи і 53 грн в кишені сміливо бити людей, головне нічого не переламати (в поліції сказали що якби був перелом, було б усе суворіше, а так як жінка мала лише розбите обличчя і струс мозку (що не зазначено ні в статті, ні в судовій справі) то це покарання у вигляді такого маленького штрафу)
Микола Показати IP 29 Травня 2018 01:16
Якщо жіночка не самотня, то хлопець може відгребти, навіть якщо він інвалід на всю голову. Тим більше, що всі знать де він проводить день.
То до Микола Показати IP 29 Травня 2018 11:19
й що що інвалід? У нас в місті вже склалась ситуація, що інвалідність дає просто індульгенцію від усього. Деякі (не всі звичайно) вже так знахабніли, що ледь на голови не вилазять тикаючи всюди і всім своєю інвалідністю. Зрештою пішов якийсь явний перекіс в суспільстві, що всі їм повинні. А ніхто нічого не повинен, можуть по добрій волі поспівчувати і допомогти, але зовсім не зобов"язані цього робити.
Лучанка Катерина Показати IP 29 Травня 2018 21:13
Можу ще додати, що коли ця жінка відразу після інциденту викликала поліцію і написала заяву, їй сказали що нападнику буде штраф у 53 грн і все. І лиш потім по власним міркуванням і бажанням хоч якоїсь справедливості, написала ще одну заяву, яка вже пішла пішла далі до суду, але справедливості так і не добилася. Так що можна маючи і 53 грн в кишені сміливо бити людей, головне нічого не переламати (в поліції сказали що якби був перелом, було б усе суворіше, а так як жінка мала лише розбите обличчя і струс мозку (що не зазначено ні в статті, ні в судовій справі) то це покарання у вигляді такого маленького штрафу)
Свідок Показати IP 20 Травня 2019 23:14
На місті цого хлопця міг опинитися будь який не погано одягнений чоловік вона сама до нього чіплялася а потім вимагала 2000$