USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Незрозумілий орган, засновниками якого є експосадовці»: луцькі медустанови припиняють співпрацю з муніципальною лікарняною касою

6 Квітня 2021 11:57
Із муніципальною лікарняною касою треба припинити будь-яку співпрацю.

Із таким зверненням очільник міста звернувся під час розширеної наради 6 квітня до начальника управління охорони здоров’я Володмира Лотвіна.

«Муніципальна лікарняна каса – незрозумілий орган, засновниками якого є експосадовці Луцької міської ради. Я хочу, щоб ті лікувальні заклади, які є в нашому місті, розірвали співпрацю з цією організацією. Сьогодні треба людям чітко пояснити, що в нас НСЗУ укладає договори з лікувальними закладами щодо окремих пакетів послуг, але не всю допомогу контрактує НСЗУ. Якісь послуги оплачують не повністю або ж не оплачують взагалі. Треба людям чесно сказати, що за певну послугу треба буде доплатити, адже НСЗУ не оплачує їх у повному обсязі, і потрібно вигадати такий механізм, щоб все було відкрито, чітко і прозоро, щоб люди, якщо і платять якісь кошти, розуміли, за що вони їх платять», – зазначив Ігор Поліщук.

Водночас він дав доручення головному медику міста негайно виселити сумнівну організацію з комунального приміщення на проспекті Волі, 1.

Вікторія СЕМЕНЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Клава Показати IP 6 Квітня 2021 13:24
чому не дали слова екс-посадовцям ?..
Отакої Показати IP 6 Квітня 2021 13:32
Ви посягнули на "святе",на Кошеля.Це ж добровільна організація,чи не так?
Упс до Отакої Показати IP 6 Квітня 2021 14:00
Це добровільно-примусова афера,де ти платиш"внески" а толком скористатись ними неможеш...і вийти теж неможеш бо пропадають твої здані гроші..
Арафат до Упс Показати IP 7 Квітня 2021 13:23
Так працює глазунов
до глазунова до Арафат Показати IP 7 Квітня 2021 22:10
Він дійсно хоче знищити конкурента
Отакої Показати IP 6 Квітня 2021 14:17
Не існує добровільно-примусової.Якщо "совок",то платіть.
Анонім до Отакої Показати IP 7 Квітня 2021 22:34
Дурень
Лілія Показати IP 6 Квітня 2021 15:09
Неправда. Двічи чи тричи доводилось скористатись послугами Лікарняної каси, без жодної проблеми були перераховані кошти на оплату лікування.
Світлана Показати IP 7 Квітня 2021 19:51
Спочатку створіть щось нове, працююче, а потім руйнуйте те, що дійсно полегшує для людей процес лікування!!!!
Валентина Показати IP 7 Квітня 2021 20:32
Ніколи не дали скористатись послугами лікарняної каси навіть моїй 88-річній мамі, вдові ветерана ВОВ, Всі внески мусили оплачувати, бо лікарі не спішать лікувати без тих добровільних внесків! Такі прокладки потрібно прибирати негайно!
Анонім до Валентина Показати IP 7 Квітня 2021 22:11
Все написане ----- дурня і брехня Чого ж ви українці так брешете
до влади Показати IP 7 Квітня 2021 22:32
Створіть кращу модель, покажіть її дієвість, а тоді руйнуйте!!!!! А то вам недогода в усьому!!!!! Або виставляйте претензії до всіх страхових компаній, що займаються медичним страхуванням!
Руслана Показати IP 8 Квітня 2021 11:34
Декілька раз користувалась послугами лікарняної каси,все ок.